• 1e elftal Veld Zaterdag man

  • v.v. d’Olde Veste ’54  seizoen 2023-2024   1e klasse

    Voorste rij v.l.n.r

    Juules Kwant, Sten Toeter, Nick Spijker, Aschwin Tanamal, Jente Bootsma Assistent-trainer, Steven Wuestenenk Hoofdtrainer, Alberto Schipper Keeperstrainer, Maikel Toeter, Thomas de Jong, Jeffrey Dijkstra, Jetse Suiker

    Middelsterij v.l.n.r.

    Tycho de Jong Teammanager, Harmen Nijboer, Tom Kisjes, Julian Zwoferink, Youri Smit, Tom Holleboom, Gédéon de Groot, Davy Kuurman, Shimon Reupkes, Leon Hertong, Joshua Huisman Teammanager

    Achterste rij v.l.n.r.

    Michel Holleboom Assistent-scheidsrechter, Jan Keuning Teammanager, Mark Bruintjes, Hessel Eikelboom, Jason Huisman, Patrick de Vente, Lars Dijkstra, Niels ten Veen, Jan Veenman Verzorger

    Niet aanwezig Martijn Strijker en Vincent Jansen Fysiotherapeut

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 15:00Go Ahead Kampen 1 - d' Olde Veste'54 1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    25 apr. 20:00SVBO 1 - d' Olde Veste'54 1Sportpark SVBO a/d Parkstraat
    11 mei. 18:00LSC 1890 1 - d' Olde Veste'54 1Sportpark Leeuwarderweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 apr.Olde Veste J017-2Jm - Dwingeloo J017-10 - 4
    6 apr.Flevo Boys 1 - d' Olde Veste'54 11 - 2
    8 apr.KNVb pup. tr. cursus - KNVb pup. tr. cursus 0 - 0
    10 apr.KNVB schoolvoetbal meisjes - KNVB schoolvoetbalmeisje0 - 0
    10 apr.OV/ KNVb ver. scheids cursus - OV/ KNVb ver. scheids cursus 0 - 0
    13 apr.d' Olde Veste'54 1 - Marum 14 - 1
  • Keepers

  • Tom Holleboom
    Tom Holleboom
  • Youri Smit
    Youri Smit
  • Gédéon de Groot
  • Veldspelers

  • Mark Bruintjes
    Bas de Vries
  • Shimon Reupkes
    Brian vd Zweerde
  • Jetse Suiker
    Jetse Suiker
  • Harmen Nijboer
    Harmen Nijboer
  • Jeffrey Dijkstra
    Jeffrey Dijkstra
  • Hessel Eikelboom
    Hessel Eikelboom
  • Julian Zwoferink
    Julian Zwoferink
  • Juules Kwant
    Juules Kwant
  • Lars Dijkstra
    Maikel Toeter
  • Jason Huisman
    Jason Huisman
  • Martijn Strijker
    Martijn Strijker
  • Aschwin Tanamal
    Mehran Ali Pour Asli
  • NIck Spijker
    NIck Spijker
  • Patrick de Vente
    Patrick de Vente
  • Sten Toeter
    Sten Toeter
  • Thomas de Jong
    Thomas de Jong
  • Leon Hertong
    Leon Hertong
  • Niels ten Veen
    Niels ten Veen
  • Davy Kuurman
    Davy Kuurman
  • Tom Kisjes
    Tom Kisjes
  • Maikel Toeter
  • Staf

  • Jan Keuning - Teammanager
    Rick Vis - Teammanager
  • Joshua Huisman - Teammanager
    Joshua Huisman - Teammanager
  • Jelte Bootsma - Assistent-trainer
  • Steven Wuestenenk - Hoofdtrainer
    Daan Postma
  • Alberto Schipper - Keeperstrainer
    Alberto Schipper - Keeperstrainer
  • Jan Veenman - Verzorger
    Jan Veenman - Verzorger
  • Vincent Jansen - Fysiotherapeut
    Vincent Jansen - Fysiotherapeut
  • Michel Holleboom - Assistent scheidsrechter
    Michel Holleboom - Assistent scheidsrechter
  • Tycho de Jong - Teammanager
  • Contactgegevens

    Naam Functie Telefoon
    Jan Keuning Teammanager 06 - 10 21 26 26
    Joshua Huisman Teammanager 06 - 34 34 79 66
    Michel Holleboom Assistent scheidsrechter 06 - 10 37 50 01
    Jan Veenman verzorger 06 - 26 93 90 03
    Vincent Jansen Fysiotherapeut 06 - 16 93 12 07
    Alberto Schipper Keepers trainer 06 - 30 73 74 04
    Steven Wuestenenk Trainer  
    Jente Bootsma Trainer 06-20264852
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( kwalificatieronde 1 BV )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groene Ster11006063
    2Kloetinge11006063
    3Eemdijk11005053
    4Blauw Geel'38/JUMBO11005143
    5OJC ROSMALEN11005143
    6Scherpenzeel11005143
    7Unitas11004043
    8SV Meerssen11003033
    9Gemert11004223
    10Nuenen11004223
    11Westlandia11003123
    12Sparta Nijkerk11002023
    13Sportlust '4611002023
    14RKAV Volendam11002023
    15Hoek11003213
    16Barendrecht11002113
    17Hercules11002113
    18HVCH11002113
    19IJsselmeervogels11002113
    20d' Olde Veste'54 111002113
    21Staphorst11002113
    22DVS'33 Ermelo11001013
    23Hoogeveen11001013
    24Jubbega 110103301
    25UNA10103301
    26VVSB10102201
    27Rijnvogels10102201
    28TEC10101101
    29DOVO10101101
    30Bon Boys 110101101
    31Harkemase Boys10101101
    32HSC '2110101101
    33SJC10101101
    34csv Apeldoorn 110100001
    35DEM10100001
    36ODIN 5910100001
    37XerxesDZB 110100001
    38SteDoCo100123-10
    39AGB 1100112-10
    40AWC100112-10
    41Berkum100112-10
    42Genemuiden SC100112-10
    43TOGB100112-10
    44Veensche Boys 1100112-10
    45Baronie100101-10
    46Urk100101-10
    47Chevremont 1100124-20
    48Kampong100124-20
    49Quick100113-20
    50Nieuwkoop 1100102-20
    51ONS Sneek 1100102-20
    52Purmersteijn100102-20
    53Avanti'31 1100103-30
    54OSS'20100115-40
    55SVOD'22 1100115-40
    56Zwaluw VFC 1100115-40
    57Blauw Wit '34 1100104-40
    58Bunde 1100105-50
    59BOL100106-60
    60R.K.S.V. Groen Wit 1100106-60

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( kwalificatieronde 2 BV )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules11005143
    2GVVV11005233
    3Hoogeveen11003033
    4RKAV Volendam11003033
    5Sparta Nijkerk11004223
    6DEM11003123
    7Kon. HFC11003123
    8OJC ROSMALEN11003123
    9De Treffers11003123
    10IJsselmeervogels11002023
    11Noordwijk11002023
    12TEC11002023
    13Eemdijk11003213
    14Scheveningen11002113
    15UNA11002113
    16Groene Ster11001013
    17FC Lisse11001013
    18Quick Boys11001013
    19Spakenburg11001013
    20SJC10100001
    21Excelsior M10100001
    22Gemert10100001
    23Nuenen10100001
    24Harkemase Boys100123-10
    25Hoek100112-10
    26VVSB100112-10
    27ADO '20100101-10
    28Blauw Geel'38/JUMBO100101-10
    29Kozakken Boys100101-10
    30Scherpenzeel100101-10
    31Unitas100124-20
    32csv Apeldoorn 1100113-20
    33HVCH100113-20
    34Kloetinge100113-20
    35Sportlust '46100113-20
    36DVS'33 Ermelo100102-20
    37SV Meerssen100102-20
    38d' Olde Veste'54 1100102-20
    39Barendrecht100125-30
    40Staphorst100103-30
    41Westlandia100103-30
    42ACV100115-40

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( 1e klasse I )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 120162251213050
    2ONS Sneek 120154166135349
    3Flevo Boys 120142458193944
    4Broekster Boys 11911084031933
    5KHC 120110945311433
    6Go Ahead Kampen 11910095249330
    7Blauw Wit '34 1199373232030
    8Jubbega 1197482432-825
    9Drachtster Boys 1196493136-522
    10Marum 12052132867-3917
    11FC Burgum 11942132946-1714
    12Alcides 11930162562-379
    13LSC 1890 11923141658-429

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 13300241239
    2Alcides 13111510-54
    3Noordscheschut 13021712-52
    4Zuidwolde 13012417-131

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Meppel 11100100103
    2Flevo Boys 1110010193
    3Germanicus 111007163
    4Vitesse'63 111007253
    5Achilles 1894 111005053
    6Dalen 111005053
    7DZOH 111005053
    8De Weide 111005143
    9Creil-Bant 111004043
    10ONR 111004043
    11ZZVV 111004043
    12Drenthina 111004133
    13HZVV 111004133
    14Alcides 111004223
    15Annen 111003123
    16Rolder Boys 111004313
    17FC Assen 111003213
    18Titan 111003213
    19Actief 111002113
    20Peize 111002113
    21d' Olde Veste'54 111001013
    22SVBO 111002203
    23SC Emmeloord 110012200
    24SC Genemuiden 2100134-10
    25FC Klazienaveen 1100123-10
    26Ruinen 1100123-10
    27ACV 2100112-10
    28Wacker 1100112-10
    29Nieuw Buinen 1100101-10
    30vv Sweel 1100124-20
    31Gieten 1100113-20
    32SC Rouveen 1100114-30
    33Urk 2100114-30
    34Pesse 1100115-40
    35vv Steenwijk 1100104-40
    36SVV'04 1100104-40
    37VKW 1100104-40
    38Borger 1100127-50
    39Havelte 1100105-50
    40Hollandscheveld 1100105-50
    41VV Sleen 1100105-50
    42EHS'85 1100117-60
    43FC Zuidlaren 11001110-90
    44Buinen 11001010-100

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regio 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 111009093
    2FC Meppel 111006063
    3Vitesse'63 111005053
    4Flevo Boys 111005143
    5DZOH 111004133
    6SVBO 111004223
    7Rolder Boys 111002023
    8Dalen 111004313
    9Germanicus 111002113
    10De Weide 111001103
    11FC Assen 110011100
    12CVVO 1100134-10
    13ZZVV 1100112-10
    14Alcides 1100124-20
    15Annen 1100102-20
    16Drenthina 1100114-30
    17HZVV 1100115-40
    18Titan 1100105-50
    19Creil-Bant 1100106-60
    20Achilles 1894 1100109-90

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 100000000

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 111004043
    2ONS Sneek 111004133
    3Be Quick D 111004223
    4Blauw Wit '34 111002023
    5DZOH 111002113
    6SVBO 111001013
    7Germanicus 111003303
    8Peize 111001103
    9PKC'83 110013300
    10FC Meppel 110011100
    11Oranje Nassau 1100112-10
    12Leovardia 1100101-10
    13Wildervank 1100124-20
    14Gorecht 1100102-20
    15Broekster Boys 1100114-30
    16Rolder Boys 1100104-40

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1/4 finales Groep 1 KO Laatste 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 111005053
    2SVBO 111003033
    3d' Olde Veste'54 111002023
    4ONS Sneek 111001013
    5DZOH 1100101-10
    6Be Quick D 1100102-20
    7Peize 1100103-30
    8Germanicus 1100105-50

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1/2 finales Groep 1 KO Laatste 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 100000000
    2d' Olde Veste'54 100000000
    3ONS Sneek 100000000
    4SVBO 100000000