• 1e elftal Veld Zaterdag man

  • Bovenste rij v.l.n.r.
    Vincent Jansen Fysio, Jordy Blijham, Kevin de Vries, Gerald Kloeten, Rein Werumeus-Buning, Julian Zwoferink, Davy Kuurman, Daan Postma, Arend Zoer Verzorger
    Middelste rij  v.l.n.r.
    Benno Hellinga Teamleider, Hussein Igiraneza, Patrick de Vente, Bas Holleboom, Chris Jan Otten, Arjan Beugelink, Luuk Dorland, Edwin Maters, Joy Okenge, Martijn Strijker, Bert Pen Teamleider
    Onderste rij v.l.n.r.
    Nick Spijker, Jorick van der Galiën, Erwin van Luik, Willem Lanjouw Hoofdtrainer, Rick Vis Assistent-trainer ,  Nick Kuiper, Rochendy Constansia, Mark Homme van der Veen,
    Niet aanwezig
    Jurian Dolstra, en Marcel Huitema Keeperstrainer

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 17:00d' Olde Veste'54 1 - PKC'83 1Sportpark Olde Veste
    3 nov. 14:30Broekster Boys 1 - d' Olde Veste'54 1Sportpark Damwoude
    7 nov. 20:00vv Steenwijk 1 - d' Olde Veste'54 1Sportpark de Nwe Gagels
    17 nov. 15:00d' Olde Veste'54 1 - Zeerobben 1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.Drachtster Boys 1 - d' Olde Veste'54 13 - 2
    20 okt.Groningen 1 - d' Olde Veste'54 14 - 2
  • Keepers

  • Chris-Jan Otten
    Chris-Jan Otten
  • Arjan Beugelink
    Arjan Beugelink
  • Luuk Dorland
    Luuk Dorland
  • Veldspelers

  • Jordy Blijham
    Jordy Blijham
  • Kevin de Vries
    Kevin de Vries
  • Gerald Kloeten
    Gerald Kloeten
  • Rein Werumeus-Buning
    Rein Werumeus-Buning
  • Julian Zwoferink
    Julian Zwoferink
  • Davy Kuurman
    Davy Kuurman
  • Daan Postma
    Daan Postma
  • Hussein Igiraneza
    Hussein Igiraneza
  • Patrick de Vente
    Patrick de Vente
  • Bas Holleboom
    Bas Holleboom
  • Edwin Maters
    Edwin Maters
  • Joy Okenge
    Joy Okenge
  • Martijn Strijker
    Martijn Strijker
  • Nick Spijker
    Nick Spijker
  • Jorick van der Galiën
    Jorick van der Galiën
  • Erwin van Luik
     Erwin van Luik
  • Nick Kuiper
    Nick Kuiper
  • Rochendy Constansia
    Rochendy Constansia
  • Mark Homme van der Veen
    Mark Homme van der Veen
  • Jurian Dolstra
    Jurian Dolstra
  • Staf

  • Willem Lanjouw - Hoofdtrainer
    Willem Lanjouw - Hoofdtrainer
  • Rick Vis - Assistent trainer
    Rick Vis - Assistent trainer
  • Marcel Huitema - Keeperstrainer
    Marcel Huitema -  Keeperstrainer
  • Arend Zoer - Verzorger
    Arend Zoer - Verzorger
  • Vincent Jansen - Fysio
    Vincent Jansen - Fysio
  • Benno Hellinga - Teamleider
    Benno Hellinga - Teamleider
  • Bert Pen - Teamleider
     Bert Pen - Teamleider
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HZVV 155001741315
    2Drachtster Boys 154012081212
    3vv Winsum 1531195410
    4Be Quick D 15311129310
    5Oranje Nassau 15311108210
    6PKC'83 1530212939
    7Groningen 15212121117
    8SV Bedum 1520369-36
    9Balk 1512248-45
    10Gorecht 151221016-65
    11d' Olde Veste'54 15104913-43
    12Broekster Boys 15104818-103
    13Noordscheschut 15023812-42
    14Zeerobben 15023512-72

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 1330012669
    2Be Quick '28 1311110824
    3FC Meppel 131119904
    4Tonego 1300319-80

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 189400000000
    2ACV00000000
    3Alcides00000000
    4Annen 100000000
    5CEC 100000000
    6Dalen 100000000
    7DESZ 100000000
    8Drenthina 100000000
    9Dwingeloo 100000000
    10Elim 100000000
    11Emmen 100000000
    12Flevo Boys00000000
    13Flevo Boys 200000000
    14Genemuiden SC00000000
    15Gomos 100000000
    16Hoogeveen Zondag 100000000
    17HZVV 100000000
    18LEO (Loon) 100000000
    19LTC 100000000
    20MSC/Amslod00000000
    21Nieuw Buinen 100000000
    22Noordscheschut 100000000
    23FC Oldemarkt 100000000
    24d' Olde Veste'54 100000000
    25d' Olde Veste'54 200000000
    26Olympia'28 100000000
    27Pesse 100000000
    28Raptim 100000000
    29SC Rouveen 100000000
    30Ruinerwold 100000000
    31Staphorst00000000
    32Staphorst 200000000
    33vv Steenwijk 100000000
    34Steenwijker Boys 100000000
    35SVBO 100000000
    36SVM 100000000
    371e00000000
    38SVV'04 100000000
    39vv Sweel 100000000
    40Urk00000000
    41Valthermond 100000000
    42VENO 100000000
    43VKW 100000000
    44Weerdinge 100000000
    45De Weide 100000000
    46WKE '16 100000000
    47ZZVV 100000000