• 1e elftal Veld Zaterdag man

  • Bovenste rij v.l.n.r.,
    Benno Hellinga Teamleider, Martijn Strijker, Nick Spijker, Juules Kwant, Kevin de Vries, Daan Postma, Thiemen Pen, Joy Okenge, Manoel van der Loos, Bert Pen Teamleider
    Middelste rij  v.l.n.r.
    Bas Flobbe, Davy Kuurman, Julian Zwoferink, Gerald Kloeten, Marcel Huitema Keeperstrainer, Willem Lanjouw Hoofdtrainer, Rick Vis Assistent-trainer, Bas Holleboom, Rein Werumeus Buning, Bas de Vries, Toufik Faraouni
    Onderste rij v.l.n.r.
    Erwin van Luik, Moos Penning, Jurian Dolstra, Jeffrey Dijkstra, Chris Jan Otten, Luuk Dorland, Tom Holleboom, Roy ten Veen, Mehran Pourasli, Patrick de Vente, Hussein Igaraneza, Sten Toeter
    Niet aanwezig
    Vincent Jansen Fysiotherapeut

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 15:00d' Olde Veste'54 1 - PKC'83 1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.d' Olde Veste'54 1 - Pelikaan S 12 - 1
    7 dec.Oranje Nassau 1 - d' Olde Veste'54 10 - 1
    11 dec.d' Olde Veste'54 1 - MSC/Amslod2 - 2 (5 - 3)
  • Keepers

  • Chris-Jan Otten
    Chris-Jan Otten
  • Luuk Dorland
    Luuk Dorland
  • Roy ten Veen
    Roy ten Veen
  • Tom Holleboom
    Tom Holleboom
  • Veldspelers

  • Bas de Vries
    Bas de Vries
  • Bas Flobbe
    Bas Flobbe
  • Bas Holleboom
    Bas Holleboom
  • Daan Postma
    Daan Postma
  • Davy Kuurman
    Davy Kuurman
  • Erwin van Luik
    Erwin van Luik
  • Gerald Kloeten
    Gerald Kloeten
  • Hussein Igiraneza
    Hussein Igiraneza
  • Jeffrey Dijkstra
    Jeffrey Dijkstra
  • Joy Okenge
    Joy Okenge
  • Julian Zwoferink
    Julian Zwoferink
  • Jurian Dolstra
    Jurian Dolstra
  • Juules Kwant
    Juules Kwant
  • Kevin de Vries
    Kevin de Vries
  • Manoel van der Loos
    Manoel van der Loos
  • Martijn Strijker
    Martijn Strijker
  • Mehran Pourasli
    Mehran Pourasli
  • Moos Penning
    Moos Penning
  • Nick Spijker
    Nick Spijker
  • Patrick de Vente
    Patrick de Vente
  • Rein Werumeus Buning
    Rein Werumeus
  • Sten Toeter
    Sten Toeter
  • Thiemen Pen
    Thiemen Pen
  • Toufik Faraouni
    Toufik Faraouni
  • Staf

  • Willem Lanjouw - Hoofdtrainer
    Willem Lanjouw - Hoofdtrainer
  • Rick Vis - Assistent trainer
    Rick Vis - Assistent trainer
  • Marcel Huitema - Keeperstrainer
    Marcel Huitema -  Keeperstrainer
  • Benno Hellinga - Teamleider
    Benno Hellinga - Teamleider
  • Bert Pen - Teamleider
     Bert Pen - Teamleider
  • Vincent Jansen - Fysio
    Vincent Jansen - Fysio
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 11163229131621
    2Oranje Nassau 11163221101121
    3Pelikaan S 1116321715221
    4vv Winsum 11162325121320
    5SVI 11162322111120
    6Balk 1116231714320
    7Noordscheschut 110523179817
    8Leeuwarder Zwaluwen 1114432324-116
    9d' Olde Veste'54 1114251422-814
    10Drachtster Boys 1114072222012
    11Zeerobben 1112451721-410
    12Broekster Boys 1112361726-99
    13PKC'83 1102262132-118
    14Groningen 1110291243-312

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogeveen11007163
    2Staphorst 211006153
    3Flevo Boys 211005053
    4Hoogeveen 111005053
    5ONR 111005053
    6Weerdinge 111005053
    7Urk11006243
    8Achilles 1894 111004043
    9Genemuiden SC11004043
    10FC Klazienaveen 111004043
    11Protos 111004043
    12Pesse 111004133
    13VKW 111003033
    14SVM 111004223
    15Urk 211004223
    16SC Emmeloord 111002023
    17Rolder Boys 111003213
    18ACV11002113
    19Hollandscheveld 111001013
    20Ruinen 111001013
    21Smilde'94 111002203
    22Alcides11001103
    23Noordscheschut 111001103
    24MSC/Amslod11001103
    25SVV'04 111001103
    26Steenwijkerwold 111000003
    27Flevo Boys00000000
    28d' Olde Veste'54 100000000
    29HOC 110012200
    30DZOH 110011100
    31Nieuw Buinen 110011100
    32Staphorst10011100
    33SSA Creil-Bant 110011100
    34ZZVV 110010000
    35Gomos 2100123-10
    36SVBO 1100112-10
    37SC Erica 1100101-10
    38VHK 1100101-10
    39Dwingeloo 1100124-20
    40vv Sweel 1100124-20
    41HZVV100102-20
    42Tollebeek 1100114-30
    43Emmen100103-30
    44De Weide 1100126-40
    45Asser Boys 1100104-40
    46CEC 1100104-40
    47CSVC 1100104-40
    48LTC 1100104-40
    49HODO 1100116-50
    50Fit Boys 1100105-50
    51Gasselternijveen 1100105-50
    52FC Kraggenburg 1100105-50
    53vv Steenwijk 1100105-50
    54Elim 1100117-60

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 133009189
    2SC Joure 132014316
    3FC Meppel 1310235-23
    4VENO 1300307-70

    Poulestanden d' Olde Veste'54 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rolder Boys 111005143
    2VKW 111005143
    3Flevo Boys 211004043
    4SC Emmeloord 111003033
    5SVM 111004223
    6ACV11002023
    7Staphorst 211002023
    8Hoogeveen11002113
    9Noordscheschut 111002113
    10Pesse 111002113
    11SVV'04 111002113
    12Achilles 1894 111001013
    13d' Olde Veste'54 111002203
    14Flevo Boys11001103
    15MSC/Amslod10012200
    16Urk 210011100
    17Alcides100112-10
    18Hollandscheveld 1100112-10
    19Hoogeveen 1100112-10
    20Smilde'94 1100112-10
    21Weerdinge 1100101-10
    22ONR 1100124-20
    23Genemuiden SC100102-20
    24Urk100102-20
    25Protos 1100103-30
    26FC Klazienaveen 1100115-40
    27Steenwijkerwold 1100115-40
    28Ruinen 1100104-40