• 2e elftal veld zaterdag man

  • Bovenste rij van links naar rechts:
    Klaas Boersma, Arnaud Buursma, Nöel Bacuna, Harmen Nijboer, Shimon Reupkes, Joram Zwoferink, Bas de Vries, Axel Mol, Stan Sietsma, Youri Smit, Bas Elenga, John de Boer 

    Onderste rij van links naar rechts:
    Aron Huisman, Rick Rakké, Rinse Grevelink, Robin Ridder, Ties Wiersma, Lars Dijkstra, Yon Aitink

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 apr.Olde Veste J017-2Jm - Dwingeloo J017-10 - 4
    6 apr.d' Olde Veste'54 2 - Harkemase Boys 22 - 0
    8 apr.KNVb pup. tr. cursus - KNVb pup. tr. cursus 0 - 0
    10 apr.KNVB schoolvoetbal meisjes - KNVB schoolvoetbalmeisje0 - 0
    10 apr.OV/ KNVb ver. scheids cursus - OV/ KNVb ver. scheids cursus 0 - 0
    13 apr.vv Winsum 2 - d' Olde Veste'54 23 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 12:30Blauw Wit '34 2 - d' Olde Veste'54 2Sportpark Wiarda
    4 mei. 12:15d' Olde Veste'54 2 - The Knickerbockers 2Sportpark Olde Veste
    11 mei. 12:30DZOH 2 - d' Olde Veste'54 2Sportpark Zwanenveld
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 2 ( Hoofdklasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys 221143475334245
    2vv Winsum 221136239162345
    3ACV 221142561303144
    4Staphorst 221115556302638
    5Flevo Boys 22111284642435
    6SC Genemuiden 22197537261134
    7DZOH 22110294032832
    8Urk 2218674546-130
    9d' Olde Veste'54 22183104037327
    10Drachtster Boys 22181123347-1425
    11HZVV 22173112951-2224
    12The Knickerbockers 22146112849-2118
    13Blauw Wit '34 22141162166-4513
    14Leeuwarder Zwaluwen 22113171661-456

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZVV 233007259
    2d' Olde Veste'54 23201194156
    3DESZ 2310239-63
    4Hollandscheveld 23003115-140
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Rick Vis Coach 06- 50673282
    Jan Derk Brandsma  Grens 06-23153299
    Mark Homme vd Veen  Trainer 06-38507699