• 2e elftal Veld Zaterdag man

    Bovenste rij:
    Jantsje Mulder, Manoel van der Loos, Jacob Vellekoop, Jonathan van Noorloos, Jordy Blijham, Rob Stam.

    Middelste rij:
    Jan Mulder, Tiemen Schotsman, Aron Huisman, Moos Penning, Stan Sietsma, Daan Flobbe, Tieme Smook, Vincent Jansen, Karel Haverkamp

    Onderste rij:
    Jurian Dolstra, Rick van Oudheusden, Marco de Grip, Chris-Jan Otten, Lars Pen, Joram Zwoferink, Ruweal Heijmans.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 12:15d' Olde Veste'54 2 - DZOH 2Sportpark Olde Veste
    23 mrt. 12:15d' Olde Veste'54 2 - ONS Sneek 2Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.d' Olde Veste'54 2 - Noordscheschut 23 - 0
    16 feb.vv Winsum 2 - d' Olde Veste'54 22 - 0
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONS Sneek 215102341192232
    2Staphorst 215101443232031
    3d' Olde Veste'54 21592426161029
    4Flevo Boys 21484245172828
    5Urk 21483340192127
    6SC Genemuiden 21567232181425
    7FC Meppel 2156452226-422
    8Drachtster Boys 2157083031-121
    9vv Winsum 2155372234-1218
    10Harkemase Boys 2153571925-614
    11Oranje Nassau 2142391846-289
    12DZOH 21523102349-269
    13Noordscheschut 21511131048-384

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 2321010467
    2Willemsoord 132109367
    3FDS 13102611-53
    4Steenwijker Boys 1300329-70

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 211007163
    2vv Sweel 311007163
    3Alcides 211008353
    4Achilles 1894 211005053
    5HZVV 211005053
    6LTC 211004133
    7SC Genemuiden 211004223
    8De Weide 211003123
    9Urk 211002023
    10Dalen 211002023
    11Gomos 211004313
    12Annen 211003303
    13Hoogeveen 200000000
    14FC Klazienaveen 200000000
    15d' Olde Veste'54 200000000
    16Peize 200000000
    17Steenwijker Boys 200000000
    18Urk 300000000
    19DZOH 210013300
    20FC Meppel 2100134-10
    21SVBO 2100124-20
    22Drenthina 2100113-20
    23Ruinerwold 2100102-20
    24vv Sweel 2100102-20
    25Rolder Boys 2100114-30
    26ZZVV 2100138-50
    27Raptim 3100105-50
    28VKW 2100105-50
    29Emmen 2100117-60
    30FC Meppel 3100117-60

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV11009093
    2Staphorst 211007073
    3LTC 111006063
    4d' Olde Veste'54 111006153
    5SVM 111006243
    6Achilles 189411004043
    7HZVV 111004043
    8VKW 111007433
    9Genemuiden SC11004133
    10Hoogeveen11004133
    11Drenthina 111003033
    12Emmen 111005323
    13Elim 111003123
    14SC Rouveen 111003123
    15SVBO 111003123
    16Valthermond 111003123
    17MSC/Amslod11002023
    18Pesse 111002023
    19Flevo Boys 211004313
    20d' Olde Veste'54 211003213
    21Flevo Boys11001013
    22WKE '16 111002203
    23Alcides00000000
    24Staphorst00000000
    25Urk00000000
    26Raptim 110012200
    27DESZ 1100134-10
    28Olympia'28 1100123-10
    29VENO 1100101-10
    30Gomos 1100135-20
    31Noordscheschut 1100113-20
    32SVN'69 1100113-20
    33SVV'04 1100113-20
    34De Weide 1100113-20
    35Nieuw Buinen 1100102-20
    36ZZVV 1100102-20
    37Annen 1100147-30
    38Dwingeloo 1100114-30
    39FC Oldemarkt 1100114-30
    40Weerdinge 1100103-30
    41Ruinerwold 1100126-40
    42Dalen 1100104-40
    43vv Sweel 1100104-40
    44vv Steenwijk 1100116-50
    45CEC 1100106-60
    46Steenwijker Boys 1100107-70
    47LEO (Loon) 1100109-90

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys 211007163
    2Drenthina 111006063
    3Genemuiden SC11006333
    4SVBO 111005233
    5d' Olde Veste'54 111004223
    6Elim 111003123
    7Flevo Boys11003123
    8Staphorst11003123
    9SC Rouveen 111002113
    10Hoogeveen11001013
    11HZVV 111001103
    12Urk11000003
    13Bakkeveen 110011100
    14Pesse 110010000
    15Valthermond 1100112-10
    16Alcides100101-10
    17d' Olde Veste'54 2100124-20
    18MSC/Amslod100113-20
    19Staphorst 2100113-20
    20VKW 1100113-20
    21Emmen 1100136-30
    22WKE '16 1100125-30
    23SVM 1100117-60
    24Oldeholtpade 1100106-60