• 2e elftal veld zaterdag man

  •  
    Bovenste rij v.l.n.r
    Joram Zwolferink, Jonathan van Noorloos, Thomas de Jong, Stan Sietsma, Chris-jan Otten, Tiemen Schotsman, Aron Huisman, Jacob Vellekoop, Rob Stam
     
    Onderste rij v.l.n.r
    Jurian Dolstra, Robin Ridder, Daan Flobbe, Willem-jan Talsma, Lilian van Beelen, Moos Penning, Bas Elenga, Ruweal Heijmans
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.d' Olde Veste'54 2 - Urk 21 - 6
    8 okt.DESZ J017-1 - B1 junioren3 - 1
    8 okt.1e elftal - Staphorst sen. 11 - 0
    12 okt.Flevo Boys 2 - d' Olde Veste'54 24 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 12:15d' Olde Veste'54 2 - Drachtster Boys 2Sportpark Olde Veste
    26 okt. 13:15Harkemase Boys 2 - d' Olde Veste'54 2Sportpark De Bosk
    2 nov. 12:15d' Olde Veste'54 2 - vv Winsum 2Sportpark Olde Veste
    9 nov. 12:15ONS Sneek 2 - d' Olde Veste'54 2Sportpark Zuidersportpark
    16 nov. 12:15d' Olde Veste'54 2 - SC Genemuiden 3Sportpark Olde Veste
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys 243101521310
    2Urk 24310114710
    3HZVV 233008359
    4Flevo Boys 24301144109
    5vv Winsum 243015329
    6Drachtster Boys 242119727
    7Oranje Nassau 24121911-25
    8Staphorst 241127704
    9ONS Sneek 24112610-44
    10SV Bedum 24112611-54
    11SC Genemuiden 24022810-22
    12FC Meppel 24013310-71
    13d' Olde Veste'54 24013413-91
    14The Knickerbockers 23003111-100

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 23300193169
    2Staphorst 3320110826
    3Vitesse'63 23102715-83
    4Willemsoord 23003515-100

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Buinen 211004133
    2Raptim 211003033
    3ACV 200000000
    4Alcides 200000000
    5Dalen 200000000
    6DESZ 200000000
    7Drenthina 200000000
    8SC Emmeloord 200000000
    9SC Genemuiden 300000000
    10SC Genemuiden 200000000
    11HZVV 200000000
    12Noordscheschut 200000000
    13d' Olde Veste'54 200000000
    14d' Olde Veste'54 300000000
    15Rolder Boys 200000000
    16Steenwijkerwold 200000000
    17vv Sweel 200000000
    18VAKO 200000000
    19De Weide 300000000
    20De Weide 200000000
    21Annen 2100114-30
    22Protos 2100103-30