• 2e elftal veld zaterdag man

  •  
    Bovenste rij v.l.n.r
    Joram Zwolferink, Jonathan van Noorloos, Thomas de Jong, Stan Sietsma, Chris-jan Otten, Tiemen Schotsman, Aron Huisman, Jacob Vellekoop, Rob Stam
     
    Onderste rij v.l.n.r
    Jurian Dolstra, Robin Ridder, Daan Flobbe, Willem-jan Talsma, Lilian van Beelen, Moos Penning, Bas Elenga, Ruweal Heijmans
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys 216112347182935
    2SC Genemuiden 217104349222734
    3Urk 217103453242933
    4Harkemase Boys 21794450212931
    5Staphorst 21693434191530
    6HZVV 2179355246630
    7Drachtster Boys 2168443829928
    8d' Olde Veste'54 2178273633326
    9vv Winsum 2157352828024
    10Oranje Nassau 21752102652-2617
    11ONS Sneek 21733112651-2512
    12FC Meppel 21632111648-3211
    13SV Bedum 21732122148-2711
    14The Knickerbockers 21721141855-377

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 23300193169
    2Staphorst 3320110826
    3Vitesse'63 23102715-83
    4Willemsoord 23003515-100

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drenthina 211006153
    2ACV 211005233
    3d' Olde Veste'54 311005233
    4Nieuw Buinen 211004133
    5SC Genemuiden 211003033
    6Raptim 211003033
    7VAKO 211003033
    8Dalen 211003123
    9De Weide 211003123
    10SC Emmeloord 211002203
    11SC Genemuiden 300000000
    12d' Olde Veste'54 200000000
    13Steenwijkerwold 210012200
    14Noordscheschut 2100113-20
    15vv Sweel 2100113-20
    16DESZ 2100125-30
    17HZVV 2100125-30
    18Annen 2100114-30
    19Alcides 2100103-30
    20Protos 2100103-30
    21Rolder Boys 2100103-30
    22De Weide 3100116-50

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Weide 211004043
    2ACV 211003033
    3VAKO 211003033
    4d' Olde Veste'54 211003123
    5Dalen 211003213
    6SC Genemuiden 200000000
    7Drenthina 2100123-10
    8d' Olde Veste'54 3100113-20
    9Nieuw Buinen 2100103-30
    10Raptim 2100103-30
    11SC Emmeloord 2100104-40

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 211001103
    2SC Genemuiden 210011100

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1240 Mannen beker reserve 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mamio 200000000
    2d' Olde Veste'54 200000000

    Poulestanden d' Olde Veste'54 2 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys 21100100103
    2d' Olde Veste'54 211004043
    3Dalen 211003033
    4Omlandia 211003123
    5The Knickerbockers 211002023
    6VEV'67 211004313
    7De Weide 211003213
    8CVVO 211000003
    9Leeuwarder Zwaluwen 210010000
    10ACV 2100134-10
    11DTD 2100123-10
    12GRC Groningen 2100113-20
    13VAKO 2100102-20
    14Helpman 2100103-30
    15Leovardia 2100104-40
    16The Knickerbockers 61001010-100
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Tieme Smook Coach 06-52614215 t.j.smook@gmail.com
    Jonathan van Noorloos Coach 06-51410569
    jonathanvannoorloos@hotmail.com
    Willem jan Talsma Trainer 06-52373131 willemjan.talsma@medigros.nl