• 35+1 VE vrijdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mei. 20:05d' Olde Veste'54 35+1 - SC Rouveen 35+1Sportpark Ezinge
    24 mei. 20:40Staphorst 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1Sportpark Ezinge
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mei.FC Meppel 35+3 - d' Olde Veste'54 35+15 - 3
    10 mei.d' Olde Veste'54 35+1 - DESZ 35+11 - 4
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 35+1 (0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Meppel 35+112102046172932
    2DESZ 35+11291234171728
    3SC Genemuiden 35+11282235142126
    4SC Rouveen 35+11273233181524
    5FC Meppel 35+3127052626021
    6Staphorst 35+11253429181118
    7FC Meppel 35+2125161729-1216
    8Vitesse'63 35+1123452324-113
    9d' Olde Veste'54 35+1113081236-249
    10Wacker 35+1102171527-127
    11Alcides 35+1112091430-166
    12VHK 35+1120111836-281

    Poulestanden d' Olde Veste'54 35+1 (0296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Meppel 35+118142263243944
    2SC Genemuiden 35+118132348202841
    3SC Rouveen 35+118124249222740
    4DESZ 35+118121551331837
    5Staphorst 35+11885541261529
    6FC Meppel 35+3199194153-1228
    7Vitesse'63 35+1186483334-122
    8FC Meppel 35+21951132250-2816
    9Wacker 35+11632112240-1811
    10d' Olde Veste'54 35+11730141757-409
    11Alcides 35+11712142351-285