• 35+1 VE vrijdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 nov. 20:05d' Olde Veste'54 35+1 - Staphorst 35+1Sportpark de Wetering
    30 nov. 20:40d' Olde Veste'54 35+1 - Alcides 35+1Sportpark de Wetering
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 nov.d' Olde Veste'54 35+1 - FC Meppel 35+30 - 3
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 35+1 (0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Meppel 35+11082041152626
    2DESZ 35+11081129141525
    3SC Genemuiden 35+11062228131520
    4SC Rouveen 35+1105322617918
    5FC Meppel 35+3106042319418
    6Staphorst 35+193332016412
    7FC Meppel 35+2103161128-1710
    8Vitesse'63 35+181431516-17
    9Alcides 35+182061021-116
    10d' Olde Veste'54 35+18206926-176
    11Wacker 35+171151021-114
    12VHK 35+18017824-161