• 3e elftal Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 14:30d' Olde Veste'54 3 - Workum 2Sportpark Olde Veste
    11 feb. 12:30FC Meppel 3 - d' Olde Veste'54 3Sportpark Ezinge
    4 mrt. 14:30d' Olde Veste'54 3 - Balk 2Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.Olde Veste J019.2 - Olde Veste J019.20 - 0
    21 jan.Olde Veste J015-1 - FC meppel J015-13 - 5
    21 jan.Sc Rouveen J015-1 - Olde Veste J015-22 - 1
    21 jan.Olde Veste J019-1 - GVAV rapiditas J019-12 - 5
    25 jan.Olde Veste J019-1 - HZVV J019-13 - 2
    27 jan.VV steenwijk 1 - Ruinerwold 1 - 0
    28 jan.Sc Genemuiden J015-2 - Olde Veste J015-23 - 0
    28 jan.Olde Veste J019-2 - Olympia'28 J019-11 - 4
    28 jan.FC Meppel J017-1 - Olde Veste J017-15 - 4
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 3 ( 2e klasse E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 3971131121922
    2HZVV 3961232141819
    3FC Meppel 3960328151318
    4SC Rouveen 2105232622417
    5De Weide 31044229191016
    6Hollandscheveld 2104332826215
    7Olympia'28 2104152431-713
    8DESZ 2103252136-1511
    9VHK 2101451321-87
    10M.S.C. 292071431-176
    11SVM 2101271029-195

    Poulestanden d' Olde Veste'54 3 ( 2e klasse D Pr.p. )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 311002023
    2FC Meppel 311002113
    3Workum 211002113
    4Balk 210101101
    5SC Rouveen 210101101
    6SC Bolsward 2100112-10
    7SC Joure 2100112-10
    8vv Sneek Wit Zwart 2100102-20

    Poulestanden d' Olde Veste'54 3 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LTC 231207615
    2Noordscheschut 231117524
    3HZVV 331118714
    4d' Olde Veste'54 3310248-43
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Benno Hellinga Coach 06-22424529 bhellinga@oldeveste.com
    Leon Boetze Coach 06-31973245 leonboetze@outlook.com
    Vacature