• 3e elftal Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 14:30d' Olde Veste'54 3 - HZVV 4Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden d' Olde Veste'54 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys 311100161174430
    2DESZ 21171341221922
    3Willemsoord 2107033127421
    4FC Wolvega 21170432161621
    5SC Rouveen 31162334221220
    6Oudehaske 2116141914519
    7VHK 2115332519618
    8SVM 2105052719815
    9d' Olde Veste'54 3112271647-318
    10Tonego 2112091334-216
    11SVN'69 2112091141-306
    12HZVV 4111191345-324

    Poulestanden d' Olde Veste'54 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Meppel 221108264
    2BSVV 220203302
    3d' Olde Veste'54 3201117-61