• 3e elftal Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30d' Olde Veste'54 3 - FC Wolvega 2Sportpark Olde Veste
    8 feb. 14:45Flevo Boys 4 - d' Olde Veste'54 3Sportpark Ervenbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jan.Olde Veste 2 - Wolvega 14 - 0
    18 jan.Genemuiden J013-4 - Olde Veste J013-3 oud J012-43 - 6
    18 jan.Genemuiden J011-3 - Olde Veste J011-4M15 - 1
    18 jan.HZVV J015-1 - Olde Veste J015-10 - 8
    18 jan.Olde Veste J015-2 - Heerenveense Boys J015-21 - 6
    18 jan.Olde Veste J012-2 - Olde Veste J012-35 - 2
    18 jan.Genemuiden J013-2 - Olde Veste J013-212 - 1
    18 jan.Olde Veste J019-1 - Flevo Boys J019-14 - 0
    18 jan.1e elftal - Be Quick'28 15 - 2
    18 jan.Olde Veste vr1 - HZVV Vr12 - 1
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VHK 21081125121325
    2Willemsoord 2107032821721
    3FC Wolvega 2106221913620
    4FC Meppel 3106132821719
    5SC Rouveen 3105232318517
    6Flevo Boys 4104332820815
    7Heerenveense Boys 3104243230214
    8d' Olde Veste'54 3103161023-1310
    9SSA Creil-Bant 2102261517-28
    10SVN'69 2101181639-234
    11SVM 2100371929-103

    Poulestanden d' Olde Veste'54 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 332109637
    2FC Klazienaveen 3312010825
    3Noordscheschut 33102810-23
    4SC Angelslo 2301247-31

    Poulestanden d' Olde Veste'54 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drenthina 211006153
    2ACV 211005233
    3d' Olde Veste'54 311005233
    4Nieuw Buinen 211004133
    5SC Genemuiden 211003033
    6Raptim 211003033
    7VAKO 211003033
    8Dalen 211003123
    9De Weide 211003123
    10SC Emmeloord 211002203
    11SC Genemuiden 300000000
    12d' Olde Veste'54 200000000
    13Steenwijkerwold 210012200
    14Noordscheschut 2100113-20
    15vv Sweel 2100113-20
    16DESZ 2100125-30
    17HZVV 2100125-30
    18Annen 2100114-30
    19Alcides 2100103-30
    20Protos 2100103-30
    21Rolder Boys 2100103-30
    22De Weide 3100116-50

    Poulestanden d' Olde Veste'54 3 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Weide 211004043
    2ACV 211003033
    3VAKO 211003033
    4d' Olde Veste'54 211003123
    5Dalen 211003213
    6SC Genemuiden 200000000
    7Drenthina 2100123-10
    8d' Olde Veste'54 3100113-20
    9Nieuw Buinen 2100103-30
    10Raptim 2100103-30
    11SC Emmeloord 2100104-40
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Harold Esselink Coach 06- 81606600 haroldesselink@live.nl
    Nick Hellinga Coach 06-33180889 Nickhellinga@icloud.com
    Andre Kasel Trainer 06- 44866703 andre@kaselmanagementenadvies.nl