• 5e elftal VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 14:30d' Olde Veste'54 5 - Flevo Boys 6Sportpark Olde Veste
    14 nov. 14:30Espel 2 - d' Olde Veste'54 5Sportpark De Bosrand
    21 nov. 15:00SC Rouveen 5 - d' Olde Veste'54 5Sportpark Rouveen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.Olde Veste 1 - Jubbega 19 - 1
    10 okt.Olde Veste J012-1 - Be Quick'28 J012-12 - 5
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nagele 24310135810
    2SVN'69 34301151239
    3SVM 353021011-19
    4VENO 3 za.42118447
    5Flevo Boys 632019366
    6d' Olde Veste'54 5420210736
    7SC Rouveen 5312010825
    8Espel 2311167-14
    9FC Wolvega 3411278-14
    10Ruinerwold 1 za.4112811-34
    11Flevo Boys 54013610-41
    12Alcides 24004319-160

    Poulestanden d' Olde Veste'54 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 511006333
    2Flevo Boys 8100136-30

    Poulestanden d' Olde Veste'54 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 500000000
    2Actief 200000000
    3ACV 800000000
    4ACV 900000000
    5Amicitia VMC 500000000
    6Amicitia VMC 600000000
    7Amicitia VMC 700000000
    8Anjum 300000000
    9BATO 200000000
    10SV Bedum 600000000
    11SV Bedum 700000000
    12Be Quick D 400000000
    13Be Quick 1887 400000000
    14Blauw Wit '34 800000000
    15SC Bolsward 400000000
    16Broekster Boys 300000000
    17BSVV 400000000
    18Buitenpost 500000000
    19FC Burgum 400000000
    20CEC 200000000
    21CSVC 300000000
    22S.F. Deinum 300000000
    23DIO Groningen 200000000
    24v.v. Dronrijp 200000000
    25DVC Appingedam 300000000
    26DVC Appingedam 400000000
    27Eastermar 200000000
    28EBC 100000000
    29Flevo Boys 500000000
    30Flevo Boys 600000000
    31SC Franeker 400000000
    32Gomos 200000000
    33Gorecht 500000000
    34Gorecht 400000000
    35Grijpskerk 400000000
    36Grijpskerk 500000000
    37GVAV-Rapiditas 300000000
    38Hardegarijp 400000000
    39Harkema Opeinde 300000000
    40Holwerd 200000000
    41HZVV 700000000
    42HZVV 600000000
    43Kollum 400000000
    44Leeuwarder Zwaluwen 700000000
    45LEO 600000000
    46Leovardia 500000000
    47LTC 700000000
    48Lycurgus 900000000
    49Middelstum 300000000
    50Nagele 200000000
    51NEC Delfzijl 400000000
    52NKVV 200000000
    53OKVC 200000000
    54d' Olde Veste'54 500000000
    55ONR 500000000
    56ONS Sneek 300000000
    57Oosterparkers 300000000
    58Oosterparkers 200000000
    59Oranje Nassau 600000000
    60Oudehaske 300000000
    61Ouwe Syl 200000000
    62Potetos 600000000
    63Rood Zwart Baflo 200000000
    64SC Rouveen 400000000
    65RWF 400000000
    66RWF 300000000
    67Scharnegoutum'70 400000000
    68SC Stadspark 600000000
    69Staphorst 800000000
    70vv Sweel 200000000
    71SC Twijzel 300000000
    72Urk 700000000
    73ST Veelerveen/Westerwolde 200000000
    74VVI 400000000
    75De Weide 400000000
    76FC Wolvega 400000000
    77FC Wolvega 300000000
    78WWS 200000000
    79ZZVV 300000000
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Leo van Harten Coach  06-4736 6216 alvanharten@home.nl
    Mariska Koning Coach 06-83995340 mariskakoning41200@live.nl
    Jolijn Vording Coach 06-50635712  jolijn.vording@home.nl
    Elbert Jan Hesse Ass. Coach 06-14598115 ejhesse@oldeveste.com
    Myron Steenstra Coach 06-12875222 msteenstra1@gmail.com