• 6e elftal VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blom, RobinTeamspeler
    Carrière, StefanTeamspeler
    Ellen, JochumTeamspeler
    Frenay, Amon Willem petTeamspeler
    Ivanov, IvanTeamspeler
    Ivanov, PetarTeamspeler
    Kleine, Benjamin DeTeamspeler
    Klooster, Emiel tenTeamspeler
    Post, JelleTeamspeler
    Scamacca, AlbertoTeamspeler
    Schoelink, DevinTeamspeler
    Siertsema, DannyTeamspeler
    Siertsema, MikeTeamspeler
    Sohl, Wouter JohannesTeamspeler
    Velde, Patrick deTeamspeler
    Wout, Timo van \'tTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:00DESZ 3 - d' Olde Veste'54 6Sportpark Cingellanden
    11 feb. 15:00d' Olde Veste'54 6 - SVN'69 4Sportpark Olde Veste
    18 feb. 14:30Alcides 3 - d' Olde Veste'54 6Sportpark Ezinge
    25 feb. 14:30Alcides 2 - d' Olde Veste'54 6Sportpark Ezinge
    4 mrt. 12:30Olympia'28 4 - d' Olde Veste'54 6Sportpark 't Hoenbroeck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 feb.FVC J019-2 - Olde Veste J019-2 JM2 - 1
    28 jan.d' Olde Veste'54 6 - FC Meppel 40 - 10
    28 jan.FC Meppel J017-1 - Olde Veste J017-15 - 4
    28 jan.Olde Veste J019-2 - Olympia'28 J019-11 - 4
    28 jan.Sc Genemuiden J015-2 - Olde Veste J015-23 - 0
    27 jan.VV steenwijk 1 - Ruinerwold 1 - 0
    25 jan.Olde Veste J019-1 - HZVV J019-13 - 2
    21 jan.Olde Veste J019-1 - GVAV rapiditas J019-12 - 5
    21 jan.Sc Rouveen J015-1 - Olde Veste J015-22 - 1
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 6 ( 5e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'28 31110016585730
    2Olympia'28 4109014373627
    3FC Meppel 41180342241824
    4DESZ 31070339152421
    5Staphorst 71151541231816
    6Alcides 3115152826216
    7M.S.C. 3104062327-412
    8SC Rouveen 5113351424-1012
    9Alcides 293241317-411
    10Ruinerwold 1 za.113171744-2710
    11d' Olde Veste'54 69018971-621
    12SVN'69 410019654-481

    Poulestanden d' Olde Veste'54 6 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 37 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Joure 7330010649
    2Waskemeer 3320111656
    3Udiros 23102712-53
    4d' Olde Veste'54 6300337-40
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Robin Blom Coach 06-21704178 robin73@live.nl