• Technische zaken

    Voorzitter (senioren 1 en 2)  
    Dirk Gerrits 06-18684797 dgerrits@oldeveste.com
    Hoofd Jeugd Opleiding Bovenbouw  
    Dennis Donker  06-28334655 ddonker@oldeveste.com
    Hoofd Jeugd Opleiding Onderbouw  
    Joshua huisman  06-36367966 joshuahuisman@hotmail.com
    Lid / Coordinator JO 19 en JO 17
    Helmar Bakker 06-42016168 info@dinkeywinkey.nl
    Lid / Coordinator JO 15 en JO 13
    Deborah Palm 06-51479960 daborahpalm@gmail.com
    Lid / Coordinator JO12 en JO11
    Jessica de Jonge  06-36005311 jessicadejonge@gmail.com
    Lid / Coordinator JO10 en JO9
    Helmar bakker  06-42016168  info@dinkeywinkey.nl
    Lid / Coordinator J08, J09j, J010 incl. Magic Mini's
    Yvonne Klumper 06-55556343 yvonneklumper@live.com
    Lid / Vrouwen 1 + 2    
    Jan Schuil 06-42241704 info@impulsochocolate.com
    Lid    
    Edwin Maters    

     

  • Jeugd

    Voorzitters jeugdopleidng      
    Edwin Maters 06-2295 8206. edwinmaters@gmail.com  
    Marc Buiter 06 -20614086    
    Hoofd Opledingen jeugd      
    Dennis Donker 06-28334655 deklosse@gmail.com bovenbouw  / junioren 
    Joshua Huisman 06-34347966 joshuahuisman@hotmail.com onderbouw / pupillen 
    Tech.commissie jeugdzaken      
    Dirk Gerrits 06-18684797 deklosse@gmail.com  
    Marc Buiter 06-20614086 mbuiter@oldeveste.com  
    Algemeen jeugdcoördinator     
    Johan Dolstra 06-12026620 jdolstra@oldeveste.com  
    Leeftijdscoördinatoren       
    Helmar Bakker 06-42016168 info@dinkeywinkey.nl J017-J019
    Deborah Palm 06-51479960 daborahpalm@gmail.com J012-J013-J015
    Yvonne Minnebreuker 06-55556343 yvonneminnebreuker@outlook.com J08-J09-J010-J011
    Jessica de Jonge 06-36005311 jessicadejonge@gmail.com J011-J012
    Meidencoördinator      
    Jan Schuil 06-42241704 info@impulsochocolate.com M012, M015, M017, M019, vr 2
    Wedstrijdsecretaris      
    Johan Dolstra 06-12026620 wedstrijdsecretaris@oldeveste.com
    Coördinatie trainingsvelden       
    Jan Keuning  06-10212626 keuni191@planet.nl  
    Scheidsrechterscoordinatie      
    Myron Steenstra 06-12875222 msteenstra1@gmail.com  
    Voetbalzaken niet-selectie teams senioren     
    Theo Heegsma  06-10864808 tjheegsma@home.nl  
    Kleine materialen/waterzak etc.     
    Johan Ent 06-12165823 johanent1959@gmail.com  
    Kleding      
    Andre Smit 06-52005229 asmit@oldeveste.com  
  • Voetbal

    Voorzitter    
    Theo Heegsma   theegsma@oldeveste.com
    Wedstrijdsecrataris    
    Johan Dolstra 06 - 1202 6620 wedstrijdsecrataris@oldeveste.com
    Lid    
    Liesbeth van der Sluis   lvandersluis@oldeveste.com
    Lid    
    Jan Keuning 06-10212626 jkeuning@oldeveste.com
    Lid    
    Jaap Hielkema   jhielkema@oldeveste.com
    Lid    
    William Bruins   wbruins@oldeveste.com
  • Keeperstrainingen

    Trainer telefoon team  dag
    Alberto Schipper 06-30737404 sen, 1,2   
    Johan Veldhuis  06-51499081 J08, J09, J010, J011, J012, J013-2, M012 maandag
    Arjan Bakker 06-43909744 J08, J09, J010, J011, J012, J013-2, M012 maandag
    Albert Dolstra 06-30003703 J08, J09, J010, J011, J012, J013-2, M012 maandag
    Barry Ditewig 06-27014176   woensdag 
  • Evenementen

    Voorzitter
    Lid
    Inge Wierda
    Lid
    Stefan Moes
    Lid
    Connie van Galen
    Lid
    Edwin Maters
  • BAM (Beheer, Accommodatie en Materialen)

    Wij zijn nog op zoek naar versterking i.v.m grote uitdagingen. Met name een voorzitter en personen met verstand van duurzame technieken en subsidie- en fondswerving. Bent u geïnteresseerd dan kunt u contact opnemen met 1 van onderstaande leden

    Voorzitter a.i.
    Benno Hellinga 06-22424529 bhellinga@oldeveste.com
    Gebouwen
    Jack Kuper 06-18027643
    Jacob Westra 06-51364148 jwestra@oldeveste.com
    Kleine materialen/Algemene zaken
    Johan Ent 06-12165823 johanent@oldeveste.com
    Jan Mulder 06-12994381 jmulder@oldeveste.com
    Beleidszaken/ 55 plus groep
    Roel Koolma 06-50605445 rkoolma@oldeveste.com

  • Supportersclub

    Voorzitter René Arendse 06-53531814
    Penningmeester Kees Knol 06-29502411
    Secretaris Gerbrand Weijs 06-41702562

    Lid

    Vroukje Otten 0521-517151
    Lid Gert Blijham 06-53767548
    Lid Bert Kuiper 06-23468773

    Lid, contactpersoon Jeugd

    Edwin de Jong 06-24917244

    Lid, contactpersoon Senioren

    Roelof Klein Hazebroek 06-83281493

    Lid, contactpersoon Selectie

    Edwin Maters 06-22958206

    Lid, contactpersoon Vrouwen

    Eva Marijke Moritz 06-25282976

    Adviseur, techniek, beeld en geluid

    Jack Kuper 06-18027643