• Technische zaken

    Voorzitter (senioren 1 en 2)  
    Dirk Gerrits 06-18684797 dgerrits@oldeveste.com
    Hoofd Jeugd Opleiding Onderbouw
    Dennis Donker  06-28334655 ddonker@oldeveste.com
    Hoofd Jeugd Opleiding Bovenbouw
    Guido Wind  06-27385335 gwind@oldeveste.com
    Lid / Coordinator prestatiegerichte JO 19 en JO 17
    Roelof Lugtmeijer 06-12885635 rlugtmeijer@home.nl
    Lid / Coordinator prestatiegerichte JO 15 en JO 13
    Johan Dolstra  06-12026620  jdolstra@oldeveste.com
    Lid / Coordinator prestatiegerichte JO12, JO11, JO10 en JO9
    Joshua Huisman 06-34347966 joshuahuisman@hotmail.com
    Lid / Vrouwen 1 + 2  
    Jan Mulder  06-10186406 j.mulder@home.nl
    Lid    
    Edwin Maters    
         
  • Jeugd

    Voorzitter BG Jeugd    
    Marc Buiter 06 -20614086 mbuiter@oldeveste.com
    Lid / Algemeen en Technisch Jeugdcoördinator    
    Johan Dolstra 06 - 12026620  wedstrijdsecretaris@oldeveste.com
    Lid / coördinator A/B/C junioren    
    vacature / ai. Johan Dolstra 06-12026620 jdolstra@oldeveste.com
    Stephan Eleveld  06-50747217 sp.eleveld@ziggo.nl
    Lid / coördinator D pupillen JO13-, JO12, J011,-,    
    Stephan Eleveld  06-50747217 sp.eleveld@ziggo.nl
    Vacature    
    Lid / coördinator  JO10-, JO9-, JO8-,    
    Gertine Boelm 06-18512007 gertineboelm@hotmail.com
    Yvonne Klumper 06-55556343 yvonneklumper@live.com
    Lid / coördinator MB-MC    
    vacature / ai. Johan Dolstra 06-12026620 jdolstra@oldeveste.com
    Lid    
    Hans vd Loos 0521- 521913 hvanderloos@oldeveste.com
  • Voetbal

    Voorzitter    
    Theo Heegsma   theegsma@oldeveste.com
    Wedstrijdsecrataris    
    Johan Dolstra 06 - 1202 6620 wedstrijdsecrataris@oldeveste.com
    Lid    
    Liesbeth van der Sluis   lvandersluis@oldeveste.com
    Lid    
    Jan Keuning 06-10212626 jkeuning@oldeveste.com
    Lid    
    Jaap Hielkema   jhielkema@oldeveste.com
    Lid    
    William Bruins   wbruins@oldeveste.com
    Lid    
    Liesbeth van der Sluis   lvandersluis@oldeveste.com
  • Keeperstrainingen

     Trainer  telefoon  Team  Dag
    Marcel Huitema  06-26898716 sen, 1,2, A1  
    Johan Veldhuis  06-51499081 J08, J09, J010, J011, J012, J013 maandag
    Arjan Bakker 06-43909744 J08, J09, J010, J011, J012, J013 maandag
    Albert Dolstra 06-30003703 J08, J09, J010, J011, J012, J013 maandag
    Barry Diteweg 06-27014176 selectie keepers J08-J09, J010 woensdag
    Pieter Moedt 06-21558079 selectie keepers J011, J012, J013 woensdag 
    Tom Holleboom  06-13374671 J017-1, J017-2, maandag
        J015-1, J015-2  
    Arjan Beugelink  06- 23726987 Vr. 1/ MB  donderdag
    Rick Racke 06-36485184 J019-2,17-3/17-4,15-3,15-4, 15-5 woensdag 
  • Evenementen

    Voorzitter
    Martijn Mollema 06-37566332 evenementen@oldeveste.com
    Lid
    Inge Wierda
    Lid
    Stefan Moes
    Lid
    Connie van Galen
    Lid
    Edwin Maters
  • BAM (Beheer, Accommodatie en Materialen)

    Wij zijn nog op zoek naar versterking i.v.m grote uitdagingen. Met name een voorzitter en personen met verstand van duurzame technieken en subsidie- en fondswerving. Bent u geïnteresseerd dan kunt u contact opnemen met 1 van onderstaande leden

    Voorzitter a.i.
    Benno Hellinga 06-22424529 bhellinga@oldeveste.com
    Gebouwen
    Jack Kuper 06-18027643
    Jacob Westra 06-51364148 jwestra@oldeveste.com
    Kleine materialen/Algemene zaken
    Johan Ent 06-12165823 johanent@oldeveste.com
    Jan Mulder 06-12994381 jmulder@oldeveste.com
    Beleidszaken/ 55 plus groep
    Roel Koolma 06-50605445 rkoolma@oldeveste.com

  • Supportersclub

    Voorzitter René Arendse 06-53531814
    Penningmeester Kees Knol 06-29502411
    Secretaris Gerbrand Weijs 06-41702562

    Lid

    Vroukje Otten 0521-517151
    Lid Gert Blijham 06-53767548
    Lid Bert Kuiper 06-23468773

    Lid, contactpersoon Jeugd

    Edwin de Jong 06-24917244

    Lid, contactpersoon Senioren

    Roelof Klein Hazebroek 06-83281493

    Lid, contactpersoon Selectie

    Edwin Maters 06-22958206

    Lid, contactpersoon Vrouwen

    Eva Marijke Moritz 06-25282976

    Adviseur, techniek, beeld en geluid

    Jack Kuper 06-18027643