• Bestuursgroep Commerciële zaken

    VRIJWILLIGERS GEZOCHT

    De Bestuursgroep Commerciële zaken bedient het primaire proces rondom alle commerciële activiteiten van de vereniging. Deze activiteiten richten zich op het werven van inkomsten buiten de betaling van contributie. Aanvullend is er oog voor de brede maatschappelijke ontwikkeling, ook met en bij sponsoren, samenwerking Steenwijkerland United en alle andere zaken welke gericht zijn op het werven van gelden voor de club.

    Het betreft de navolgende commissies.

    1. Business Club v.v. Olde Veste ’54 (BCOV)
    2. Kantine
    3. Evenementen (jaarlijks terugkerend)
    4. Fondsenwerving (eenmalige initiatieven)

    Er is één (1) bestuurslid primair verantwoordelijk voor de Bestuursgroep Commerciële zaken:

    Benno Hellinga

  • Taken en verantwoordelijkheden commerciële zaken

    In onderstaande tabellen zijn de afzonderlijke commissies opgenomen. 

  • Business Club

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Benno Hellinga 06 22 42 45 29 BHellinga@oldeveste.com
    vice-voorzitter Martijn Strijker 06 20 49 59 70 MStrijker@oldeveste.com
    Relatiebeheer Henk Alberts 06 53 55 15 20 HAlberts@oldeveste.com
    Relatiebeheer Harry van Dalfsen 06 55 82 17 36 HvanDalfsen@oldeveste.com
    Relatiebeheer Rick Vis 06 50 67 32 82 RVis@oldeveste.com
    Contractbeheer Robert de Velde 06 43 98 90 24 RdeVelde@oldeveste.com
    Contractbeheer Jan Derk Brandsma 06 23 15 32 99 Jbrandsma@oldeveste.com
    PR & eventmanager Vacature    
  • Kantinecommissie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Kenneth Beverwijk 06 14 95 61 68 Kbeverwijk@oldeveste.com
    planner/roostermaker Nick Hellinga 06 33 18 08 89 NHellinga@oldeveste.com
    Hoofd Bar Pim van der Veen 06 52 33 29 56 RvanderVeen@oldeveste.com
    Hoofd Food Rianne Strijker 06 14 26 40 60 RStrijker@oldeveste.com
    Commissielid Jonathan van Noorloos 06 51 41 05 69 JvanNoorloos@oldeveste.com
    Commissielid Simon Peterson 06 16 23 34 01 SPeterson@oldeveste.com
    Administrateur Frans Klozen 06 23 41 50 17 FKlozen@oldeveste.com
  • Evenementen / supportersgroep

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter René Arendse 06 53 53 18 14 RArendse@oldeveste.com
    Senior Partyplanner Edwin Maters 06 22 95 82 06 EMaters@oldeveste.com
    Party manager 1 Branco Lugtmeijer 06 12 80 49 80 BLugtmeijer@oldeveste.con
    Party manager 2 Vroukje Otten 06 48 44 46 38 VOtten@oldeveste.com
  • Fondsenwerving

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Vacature    
    Fonsenswerver 1 Vacature    
    Fondsenwerver 2 Vacature