• Concept indeling JO-19 t/m JO8

     

    A junioren 

    concept indelingen     
           
    J019-1      
    derde divisie Naam Voornaam  
      Jong de Thomas  
      Assen van Tim  
      Toeter Sten  
      Elenga Bas  
      Weever Yarnick  
      Dijken van Jaap  
      Brandts Gerben  
      Hartong Leon  
      Suiker Jetse  
      Aitink Yon  
      Toeter Maikel  
      Penning Kyon  
      Nijboer Harmen  
      Bus Jorn  
      Arendse Dani  
    16 Mol Axel   
      team max 15 spelers    
           
           
    J019-2       
    1'klasse Naam Voornaam  
      Gerrits Daan  
      Werkema Niek  
      Ent Justin  
      Tirtosentono Delano Jermaine  
      Knoops  Jarno  
      Groot de Sietze  
      Musters Nick  
      Kloeten Denny  
      Willemen Jelle  
      Assink Niek  
      Buursma Arnaud  
      Loos van de Mateus  
    13 Otten Wesley  
           
    team wordt aangevuld       
           
           
    J019-3 Naam Voornaam  
    2'klasse Veltman Thijn  
      Verbeet Ot  
      Hesse Finn  
      Jassies Ramon  
      Kuiper Leon  
      Ata Kubilay  
      Wiersema Skir  
      Buiter Hein  
      Kreulen Floris  
      Vos Rein  
      Harten van Niek  
      Burgers Kelvin  
      Pit Jasper  
      Verburg Mathijs  
      Pelt van Twan  
      Mohamed Ahmed Anas   
    17 Abdiriham Mustaf Mohamed  
           
           
           
    J019-4 Naam voornaam   
    2'klasse Bos Jochem  
      Velde de Patrick  
      Jong de Sander  
      Bult vd  Dennis  
      Bollema Dennis  
      Smit Yannick  
      Kahrimanovic Harris  
      Prinsen  Hugo  
      Tuinstra Justin  
      Velde van de Klaas  
      Baas Chris  
      Dolstra Aaron  
      Meijer Timo  
      Postma Vrijmoed  
    15 Gehrels Kris  
           
           
    J019-5 Naam voornaam   
    2'klasse Ridder Robin  
      Oude Lansink Jarno  
      Winter Hein  
      Aberson Justus  
      Sol Rick  
      Kik Max  
      Gonzalez Carlos  
      Bijlard Tijmen  
      Korterink Ramon  
      Greveling Lars  
      Bakker Paul  
      Vries de  Kevin  
    13 Veen ten Roy  
           
           
           
           
    B junioren  concept indelingen     
           
    J017-1      
    derde divisie Naam Voornaam  
      Damhuis Joshua  
      Boven Senna  
      Wiersma Ties  
      Veer van de Hidde  
      Jelsma Jochem  
      Klaver Erwin  
      Sol Julian  
      Essayah Naoufal  
      Dijkstra Lars  
      Eikelboom Hessel  
      Wiegman Glenn  
      Wisscha ter Jarno  
      Boer de Demis  
      Muller Daimen  
      Mol Sven  
      Rakke Rick  
    17 Stuurman Jesse  
      team max 15 spelers    
           
    2 spelers/ keeper naar J017-2      
           
    J017-2 Naam Voornaam  
    Hoofdklasse Westerveen Tom  
      Smit Niels  
      Grevelink Rinse  
      Kienhorst  Bjorn  
      Coelingh  Stan  
      Oldekamp Martijn  
      Dekker Jens  
      Schulting Roy  
      Bekhof Yentl  
      Rooyen van Sem  
      B1 speler    
      B1 speler    
    13 Meester Sen  
           
           
    aanvullen max 2 spelers team max. 15 spelers    
           
           
           
           
    J017-3 Naam Voornaam  
    eerste klasse Woudman Dennis  
      Stroeve Finn  
      Arendse Gyan  
      Oost Chris Jan  
      Ebbers Roeland  
      Woudman Bink  
      Groenink Thomas  
      Farnholt Robin  
      Hemstede Aron  
      Sijens Dedmer  
      Elschot Liam  
      Mäkelburg Milan  
      Vos de Sylvano  
      Krist Jurre  
      Mousa Mohamad  
    16 Broekman Thorben  
           
           
           
    J017-4 Naam Voornaam  
    derde klasse Ucar Emir  
      Dijkstra Julian  
      Graaf de Maarten  
      Holkamp Joran  
      Sinzobakwira Yannick  
      Huisman Mike  
    7 Mohamed Ahmed Ahmed  
           
           
           
    team wordt aangevuld       
    combinatie met Steenwijk      
    ST.Olde veste/ Steenwijk       
           
           
    ST J017-5 Naam Voornaam  
    derde klasse Duiven Mark  
      Otten Chris  
      Ozmen Utku  
      Rozendal Quinten  
      Holleboom Liam  
      Hielkema Rick  
      Piest Yaron  
      Bouhuis Desiree  
      Werkman Maarten  
      Otter den Nils  
      De Jong Sven  
      Groen Myron  
      Steijnis Rowan  
      De Boer Damian  
      Berhe Mebrahtom Feven  
    16 Mohamed Zakariye  
           
           
    C junioren  concept indelingen     
           
    J015-1      
    2'divisie  Naam Voornaam  
      Bruins Yvar  
      Lem Yvar  
      De Jong Hielke  
      Reupkes Shimon  
      Kok Chanel  
      van de Belt  Damain   
      Kroon Max   
      Gurney Oliver  
      Sekyere Richie  
      Donker Stijn   
      Bijl Maik   
      Tol Xavier  
      Lubbinge Aidan   
      Dime Reinoud  
      Bouwknegt Rob   
    16 Nijboer Thijs   
      Team max. 15 spelers    
           
           
    J015-2 Naam Voornaam  
    1'klasse Sinzobakwira Kevin  
      Hamstra Coen  
      Berhe Yousief Y  
      Hartong Alwin  
      van Rooijen Jordi  
      van Doorn Willem  
      Kienhorst Roan   
      Buiter Benjamin  
      ter Schure Wouter  
      Bruinewoud Mats  
      Mulder  Matthijs   
      Hooi Jerensly  
      Bergsma  Vincent  
      Bruinewoud Roman  
    15 Nijland Casper  
      Team max. 15 spelers    
           
           
    J015-3 Naam Voornaam  
    2'klasse Antwerpen Joran  
      Rietdijk Stefan  
      Schure ter Dolf  
      Westerhof Morris  
      Osuala Michael  
      Meijer Corne  
      Steenbergen Lars  
      Harms Liam  
      Ozmen Uzeyir  
      Ellen Jochum  
      Eleveld Melvin  
      Zijlstra Jorrit  
      Elzinga Noah  
    14 Lambeck Anne  
           
    team aanvullen max 1/2 spelers      
           
           
           
    J015-4 Naam Voornaam  
    3'klasse Chollual Pocjwok  
      Trinks Devon  
      Bruil Body  
      Hazelhoff Yorick  
      Fransen Mika  
      Wijngaarden van Ivar  
      Assink Tieme  
      Lampe Diasz  
      Homan Johan  
      Willemen Lars  
      Lucassen Daan  
    * Hassahi Erfan  
      Lande ten Damian  
      Graaf de Elmar   
      Bakker Sem  
    16 Muskee Senna  
           
           
    J015-5 Naam Voornaam  
    3'klasse Ye Anthony  
      Sonke Max  
      Elkhuizen Brend  
      Maring Jorik  
      Griffioen Ben  
      Hoving Jin Chang  
      Berends Gerrit  
      Hoekstra Aidan  
      Vries de  Justin  
      Oosterloo Jorn  
      Piest Mike  
      Mohamed Nradiin  
      Draaisma Guus  
      Velde vd  Thijmen  
      Chanice Pit  
    16 Jansen Jonathan  
           
           
           
    J015-6 Naam Voornaam  
    4'klasse Seinstra Ivo  
      Dolstra Yven  
      Mark vd  Yannick  
      Vlas de Tijn  
      Looy van Patrell  
      Ridder de Youri  
      Schelhaas Sidney  
      Stok Michel  
      Ata Omer  
      Eussen Milo  
      Joustra Koen  
      Boer de  Daniel  
      Mohamed Umar Ahmed  
      Kuper Danne  
      Heijboer Milan  
    16 Reinders Justin  
           
           
    nog te plaatsen speler      
      Naam Voornaam  
      Stoeten Jarno  
           
           

     

         
    JO13-1 (14) Naam Voornaam  
      Steenbergen Jort  
      Kok Jeppe  
      Bruinewoud Stijn  
      Cramer Sven  
      Smit Ivo  
      Berhe Mebrahtom Finan  
      Zorab Bilal  
      Cuperus Bram  
      Vochteloo Kjeld  
      Harms Boyd  
      Wetering vd Arend Jan keeper
      Hogendoorn Noa v
      Winter Joris  
      Winter Martijn  
           
           
    JO13-2 (15) Naam Voornaam 3e klasse/ geen selectie team
      Jaarsma Chiel  
      Doosje Swen keeper
      Pool Tristan  
      Piest Devian  
      Huisman Ferri  
      Smit Yavan  
      Suselbeek Bo  
      Smit Bas  
      Hengeveld Devlin  
      Tabus Gabriel  
      Vries de Milan  
      Uithol Samuel  
      Veen van Dilano  
      Graaf de Jarco keeper
      Hooi Jordiontley  
           
           
      8-8 competitie (10 a 11 spelers)    
           
          selectie team
    JO12-1 (11) Naam Voornaam Aparte competitie KNVB
      Nijenhuis Ivo  
      Grevelink Thomas  
      Eleveld Jesse  
      Meijer Tygo  
      Lande ten Levi  
      Aarts David  
      Haverkamp Camiel  
      Bierman Kyano keeper
      Dam Isaac  
      Verhagen Luc  
      Kwakman Marijn  
           
           
    JO12-2 (11) Naam Voornaam 2e klasse
      Drijfhout Luuk  
      Buurman den Daan  
      Veen van Floris  
      Rozendal Tatum v
      Boer de Stevan  
      Muntinga Tristan  
      Mook Finn  
      Zomerdijk Nick  
      Bouhuis Dominque  
      Bererndsen Jayden keeper
      Hes Chris  
           
           
    JO12-3 (10) Naam Voornaam 3e klasse
      Nijk Ties  
      Spit Dani  
      Asperen van Mika  
      Haan de Thom  
      de Wit Djim  
      Lugtmeijer Gido  
      Broekman Bjorn  
      Brugmans Luuk  
      Jansen Devin  
      Boer de Kay keeper
           
    samengesteld team      
    JO12-4 (9) Naam Voornaam 3'klasse
      Kok Lennard keeper
      Popma Oebele  
      Holtjer Colijn  
      Lang de Ramon  
      Seinstra Bart  
      Vogels Gijs  
      Groen Mara v
      Hoonaard van den Gijs  
      Troostheide Simon keeper
           
      8-8 competitie (10 a 11 spelers)    
          selectie team
    JO11-1 (11) Naam Voornaam Hoofdklasse
      Grit Rick  
      Tienstra Joost keeper
      Bergsma Stijn  
      Dummer Ivan  
      Meel van Flip  
      Wolters Ruben  
      Sekyere Kelvin  
      Dini Anas  
      Oosterloo Roan  
      Suiker Wietse  
      Leest van der Jelmer  
           
           
    JO11-2 (11) Naam Voornaam 2e klasse
      Mol Tygo  
      Eleveld Keenan  
      Lunzen van Keano  
      Steenbergen Daan  
      Zeefat Emiel  
      Donker Cas  
      Lubbinge Hes  
      Stok Timo  
      Broer Dionne v
      Bakker Ruben keeper
      Bijkerk Nikki v
           
           
    JO11-3 (10) Naam Voornaam 3e klasse
      Boer de Diego  
      Lange de Livaya v
      Sinzaobakwira Abdoullatif  
      Vries de Hugo keeper
      Vrielink Luca  
      Mumpini Jemira  
      Dabrowicz Adriaan  
      Klok Sander  
      Bos Casper  
      Veyer Elle Mieke v
           
           
      6-6 competitie (8 spelers)    
          selectie team
    JO10-1 (8) Naam Voornaam Hoofdklasse
      Moedt Eskil  
      Oudheusden van Nathan  
      Kloppenburg Thijs  
      Sinzobakwira Brian  
      Kootstra Vico  
      Osuala Jesse  
      Broer Tristen  
      Nuijten Luc  
           
           
    JO10-2 (8) Naam Voornaam 2e klasse
      Kuipers Stan  
      Dini Ali  
      Wetering vd Jaap keeper
      Boer de Joey  
      Joustra Duan  
      Boelm Sven  
      Willemsen Joost  
      Beek van Jasper  
           
           
           
    JO10-3 (8) Naam Voornaam 3e klasse
      Looij van Kylann keeper
      Jansen Bas  
      Hoogma Daniel  
      Scholten Justin keeper
      Eunen van Niels  
      Wind de Mark  
      Doevendans Jan  
      Graaf de Levi  
           
           
    samengesteld team      
    JO10-4 (8) Naam Voornaam 3'klasse
      Oost-Haar Gabriel  
      Sonke David  
      Boonstra Jurre keeper
      Logtmeijer Stan  
      Troostheide Alek  
      Warsen Mark  
      Ozmen Arda  
      Verhoeven Quinten  
           
           
           
    JO10-5M (8) Naam Voornaam 3e klasse
      Termeulen Fabien v
      Bos Laure v
      Dixon Anika v
      Nijland Floor v
      Olthuis Kirsten v
      Gerbers Esmee v
      Zoer Fenna v
      Lindt Denysha v
           
           
           
      6-6 competitie (8 spelers)    
          selectie team
    JO9-1 (8) Naam Voornaam Hoofdklasse
      Moussa Musab  
      Eggink Marc  
      Kajuiter Jeroen keeper
      Diteweg Maezon  
      Lange de Levi  
      Jonge de Quinten  
      Scholten Hagen  
      Gonzalez Rafael  
           
           
           
    JO9-2 (9) Naam Voornaam 2e klasse
      Smit Jesper  
      Bruins Merel v
      Weijdema Marijn keeper
      Greveling Sten  
      Beverwijk Stef  
      Bennink Mats  
      Veen ten Mees  
      Vliet van Arike v
      Klok Martijn  
           
           
    JO9-3 (8) Naam Voornaam 3e klasse
      Schrotenboer Stijn  
      Bakker Fay v
      Spijksma Joep  
      Wijkstra Lars  
      Lange Ryshano  
      Vries de Demi v
      Lunzen van Djilvano keeper
      Vrielink Xavi  
           
           
           
      6-6 competitie (8 spelers)    
           
    JO8-1 (8) Naam Voornaam Hoofdklasse
      Drijfhout Sander  
      Hulzen van Enzo  
      Moedt Arvid  
      Jansen Liyem  
      Mom Dexx  
      Gelder van Nils  
      Heidinga Xavi  
      List Joes  
           
           
    JO8-2 (8) Naam Voornaam 3e klasse
      Boer de Senn  
      Oosterom Robin  
      Scholten Ijsbrand  
      Schuil Dente v
      Mol Yara v
      Broer Sander  
      Kloosterman Boaz  
      Giskes Naomi v
           
           
           
    JO8-3 ( Naam Voornaam 4e klasse
      Winters Levi  
      Doeve Bruce  
      Logtmeijer Jorrit  
      Oosterhof Gijs  
      Kuipers Justin  
      De Jesus Carvalho Rafael  
      Klumper Stijn  
      Boelm Femke  
           
           
    nieuw team      
    J08-4 Naam Voornaam  
      Timmeren van Levy  
      Vinke Jimi  
      Croese Julien  
           
           
           
           
           
           
           
           
    nog te plaatsen Naam Voornaam  
      Feijen Tom  
      Groen Sil  
      Tiemens David  
      Hornstra Joost  
      Pit Daan  
           
           
           
    13-7-2018 jdwa