• d' Olde Veste'54 35+1 vrijdag

  • d' Olde Veste'54 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergsma, AlexTeamspeler
    Beverwijk, KennethTeamspeler
    Bruins, WilliamTeamspeler
    Ek, Nico vanTeamspeler
    Loman, MansTeamspeler
    Moedt, PieterTeamspeler
    Noorman, JosTeamspeler
    Ploeg, Gijs van derTeamspeler
    Smook, TiemeTeamspeler
    Timmerman, RikTeamspeler
    Zomerdijk, HenryTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mei 20:05d' Olde Veste'54 35+1 - DESZ 35+1Sportpark De Wijk
    24 mei 20:40Wacker 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1Sportpark De Wijk
    7 jun. 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - Vitesse'63 35+1Sportpark Ezinge
    7 jun. 20:40FC Meppel 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1Sportpark Ezinge
    14 jun. 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - vv Steenwijk 35+1Sportpark Ruinerwold
    14 jun. 20:40FC Meppel 35+2 - d' Olde Veste'54 35+1Sportpark Ruinerwold
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiDijka festival / huldiging kampioenen/ klimbos - Dijka festival/ huldiging kampioen/ klimbos0 - 0
    18 meiOlde Veste J08-1 - MSC J08-13 - 10
    16 meiOlde Veste J012-1JM - Sjo RVLC J012-1JM 1 - 3
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 35+1 ( 1e klasse 97 (Meppel) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wacker 35+155002041615
    2DESZ 35+15500123915
    3De Weide 35+153111731410
    4FC Meppel 35+15302111109
    5IJhorst 35+142111215-37
    6Ruinerwold 35+15212111107
    7d' Olde Veste'54 35+14202511-66
    8vv Steenwijk 35+1520314956
    9SC Rouveen 35+1511345-14
    10Vitesse'63 35+15104818-103
    11FC Meppel 35+35104417-133
    12FC Meppel 35+25005718-110

    Poulestanden d' Olde Veste'54 35+1 ( 1e klasse 96 (Meppel) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ruinerwold 35+110100030121830
    2De Weide 35+11070325131221
    3DESZ 35+11070321111021
    4FC Meppel 35+11062226131320
    5vv Steenwijk 35+1106042722518
    6Vitesse'63 35+1105232819917
    7Wacker 35+11051428171116
    8SC Rouveen 35+1104061315-212
    9IJhorst 35+1103071125-149
    10FC Meppel 35+3101271329-165
    11FC Meppel 35+2101181426-124
    12d' Olde Veste'54 35+1101091044-343