• d' Olde Veste'54 JO12-4 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 10:45FC Meppel JO12-3 - d' Olde Veste'54 JO12-4Sportpark Ezinge
    7 dec. 10:00VHK JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-4Sportpark Monnikenmolen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.d' Olde Veste'54 JO12-4 - SJO JVZ JO12-29 - 1
    8 okt.1e elftal - Staphorst sen. 11 - 0
    8 okt.DESZ J017-1 - B1 junioren3 - 1
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO12-4 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VHK JO12-1650141182315
    2SC Genemuiden JO12-154103252713
    3Udiros JO12-1531125121310
    4Willemsoord JO12-1G5302231679
    5SJO JVZ JO12-25302201649
    6d' Olde Veste'54 JO12-44220266208
    7Mildam JO12-1G52031525-106
    8Oranje Zwart JO12-151041220-83
    9FC Meppel JO12-361051443-293
    10SC Emmeloord JO12-26006451-470

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO12-4 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO12-411003213
    2Willemsoord JO12-1G100123-10

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO12-4 (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Berlikum JO12-11100144103
    2SJO NWVV/Titan JO12-11100111103
    3GSVV JO12-11100100103
    4Aengwirden JO12-1G11009093
    5MKV'29 JO12-2110012483
    6Muntendam JO12-111007163
    7d' Olde Veste'54 JO12-311007163
    8Dokkum JO12-1110010553
    9SWZ Boso Sneek JO12-211008353
    10Ruinen JO12-111006153
    11V en V'68 JO12-111006243
    12Gruno JO12-1G11005143
    13Espel JO12-111008533
    14Beilen JO12-111007433
    15Bellingwolde JO12-111005233
    16Asser Boys JO12-111003033
    17SC Genemuiden JO12-111004223
    18VV Sleen JO12-111003123
    19Poolster JO12-111006513
    20ODV JO12-1G11005413
    21De Wilper Boys JO12-100000000
    22SJO NWWC JO12-1G100156-10
    23S.V. Haulerwijk JO12-1100145-10
    24SJO Ens/Kraggenburg JO12-1100124-20
    25SJO SWB JO12-1100113-20
    26Urk JO12-4100158-30
    27HHCombi JO12-1G100147-30
    28SJO ASVB/Wedde JO12-1G100125-30
    29SJO ZVC '14 JO12-2100103-30
    30SC Boornbergum'80 JO12-1100126-40
    31LEO FC JO12-1G100115-40
    32VVT JO12-1G1001510-50
    33Oeverzwaluwen JO12-1100138-50
    34d' Olde Veste'54 JO12-4100116-50
    35FC Meppel JO12-2100117-60
    36FC Zuidlaren JO12-2100117-60
    37SJO Arum/Stormvogels '64 JO12-21001412-80
    38SJO WTTC JO12-2100109-90
    39Friesland JO12-11001414-100
    40EHS'85 JO12-11001111-100
    41Niekerk JO12-21001010-100
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Tieme Smook Coach 06-52614215 t.j.smook@gmail.com
    Dennis Smit Coach 06-24286273 denjr.smit@online.nl
    Dennis vd Bult Trainer 06-13916492 dennisvandebult@gmail.com