• d' Olde Veste'54 VR30+1 vrijdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 19:45d' Olde Veste'54 VR30+1 - Kuinre VR30+1Sportpark Ezinge
    19 apr. 20:20Oranje Zwart VR30+1 - d' Olde Veste'54 VR30+1Sportpark Ezinge
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 apr.OV/ KNVb ver. scheids cursus - OV/ KNVb ver. scheids cursus 0 - 0
    10 apr.KNVB schoolvoetbal meisjes - KNVB schoolvoetbalmeisje0 - 0
    8 apr.KNVb pup. tr. cursus - KNVb pup. tr. cursus 0 - 0
    2 apr.Olde Veste J017-2Jm - Dwingeloo J017-10 - 4
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 VR30+1 ( 1e klasse 99 (ESV) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+186022691718
    2d' Olde Veste'54 VR30+1651029101916
    3FC Wolvega VR30+164112161513
    4DESZ VR30+172411510510
    5M.S.C. VR30+173131320-710
    6Kuinre VR30+181341020-106
    7Steenwijkerwold VR30+181341427-136
    8Old Forward VR30+15023318-152
    9Oranje Zwart VR30+15014011-111

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR30+1 ( 1e klasse 99 (ES) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+144001621412
    2d' Olde Veste'54 VR30+1430112759
    3Steenwijkerwold VR30+132018716
    4FC Wolvega VR30+1420211656
    5M.S.C. VR30+1210146-23
    6DESZ VR30+1210125-33
    7Oranje Zwart VR30+1310226-43
    8Kuinre VR30+1200228-60
    9Old Forward VR30+14004313-100
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Beanne vd Heijden  Coach 06-11477846
    Johan Oosterhof Coach 06-53428611
      geen training