• d' Olde Veste'54 VR30+1 vrijdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mei 19:45d' Olde Veste'54 VR30+1 - DESZ VR30+1Sportpark Cingellanden
    24 mei 20:20Steenwijkerwold VR30+1 - d' Olde Veste'54 VR30+1Sportpark Cingellanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiDijka festival / huldiging kampioenen/ klimbos - Dijka festival/ huldiging kampioen/ klimbos0 - 0
    18 meiOlde Veste J08-1 - MSC J08-13 - 10
    16 meiOlde Veste J012-1JM - Sjo RVLC J012-1JM 1 - 3
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 VR30+1 ( 1e klasse 99 (ESV) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+186022691718
    2d' Olde Veste'54 VR30+1651029101916
    3FC Wolvega VR30+164112161513
    4DESZ VR30+172411510510
    5M.S.C. VR30+173131320-710
    6Kuinre VR30+181341020-106
    7Steenwijkerwold VR30+181341427-136
    8Old Forward VR30+15023318-152
    9Oranje Zwart VR30+15014011-111

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR30+1 ( 1e klasse 99 (ES) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+166002231918
    2d' Olde Veste'54 VR30+1430112759
    3FC Wolvega VR30+15302166109
    4Steenwijkerwold VR30+15302161249
    5M.S.C. VR30+15302121119
    6DESZ VR30+1420247-36
    7Oranje Zwart VR30+15203512-76
    8Kuinre VR30+14004314-110
    9Old Forward VR30+16006422-180
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Beanne vd Heijden  Coach 06-11477846
    Johan Oosterhof Coach 06-53428611
      geen training