• d'Olde Veste '54 JO13-3JM

  • Llinks boven:
    Leider, Bernd van Hoorn, Ian, Gijs Oosterhof, Justin Kuipers, Trainer, Roan Kienhorst

    Links midden:
    Joost Slot, Nout Steenbergen, Sander, Joan, Levi Stok

    Links onder:
    Daan van Hoorn, Tijs Brugmans, Mert Kucukbiyik, Levi Weijdema.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 10:45d'Olde Veste '54 JO13-3JM - Urk JO13-4Sportpark Olde Veste
    4 mei. 09:00VENO JO13-1JM - d'Olde Veste '54 JO13-3JMSportpark De Benten
    11 mei. 09:00d'Olde Veste '54 JO13-3JM - DESZ JO13-2Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.SC Emmeloord JO13-2 - d'Olde Veste '54 JO13-3JM8 - 0
    10 apr.OV/ KNVb ver. scheids cursus - OV/ KNVb ver. scheids cursus 0 - 0
    10 apr.KNVB schoolvoetbal meisjes - KNVB schoolvoetbalmeisje0 - 0
    8 apr.KNVb pup. tr. cursus - KNVb pup. tr. cursus 0 - 0
    6 apr.d'Olde Veste '54 JO13-3JM - Alcides JO13-20 - 11
    2 apr.Olde Veste J017-2Jm - Dwingeloo J017-10 - 4
  • Poulestanden d'Olde Veste '54 JO13-3JM ( 4e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Meppel JO13-366003292318
    2Alcides JO13-264021511412
    3M.S.C. JO13-151221820-25
    4SJO VIDOSA JO13-2JM4112713-64
    5Oldeholtpade JO13-15113191814
    6SJO Triville JO13-2 JM51131417-34
    7d'Olde Veste '54 JO13-3JM51131330-174

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO13-3JM ( 4e klasse (3e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Genemuiden JO13-31081140211925
    2SC Rouveen JO13-2751132112116
    3VHK JO13-1851235142116
    4Alcides JO13-2851235191616
    5Creil-Bant JO13-1JM74121914513
    6Olympia'28 JO13-3740329151412
    7SC Emmeloord JO13-274032617912
    8DESZ JO13-273132727010
    9M.S.C. JO13-163031122-119
    10CVVO JO13-4JM72051930-116
    11Urk JO13-481072142-213
    12VENO JO13-1JM5005515-100
    13d'Olde Veste '54 JO13-3JM7007557-520

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO13-3JM ( 5e klasse 8x8 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Langezwaag JO13-144006736412
    2RKO JO13-1JM44003252712
    3d'Olde Veste '54 JO13-3JM63032436-129
    4Woudsend JO13-162041230-186
    5Workum JO13-2JM60061071-610
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Esther Oosterhof Coach 06-83700084
    Bernd van Hoorn  Coach 06-51419960
    Roan Kienhorst Trainer 06-23162180
    Joran van Antwerpen  Deltion  ma 06-5122 8444