• J017-2

  • Achterste rij:

    Denny Kloeten (trainer), Tygo Mol, Floris van Veen, Thijmen Smit, Jorgen Martina, Hes Lubbinge, Jeroen Weijdema (leider)

    Middelste rij:

    Karst Lubbinge (leider), Camiel Haverkamp, Stijn Weijdema , Livaya de Lange,, Nikki Bijkerk, Timo Stok, Thom Westerveen (trainer)

    Voorste rij:

    Anas, Dini, Jermain Schulting, Jemira Mumpini, Joram van der Pluym, Chris Hes. Ontbrekend op de foto: Fanuel Tesfuyengis

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun.Olde Veste J07-1/ J07-2 afsluiting met o.a. ouders - Olde Veste J07-1/ J07-2 afsluiting met oa. ouders 0 - 0
    1 jun.BBQ en actie schijt je rijk - BBQ en actie schijt je rijk 0 - 0
    1 jun.DESZ vr.1 / KNVB beker finales vrouwen groep 3 - Waskemeer vr. 1/ knvb beker finales vrouwen groep 36 - 0
    1 jun.Vako 2/ KNVB beker finales reserve zondag groep 1 - GSAVV Forward 8/ KNVB beker finales reserve zondag groep 12 - 1
    1 jun.Olde Veste 1 - Olde Veste 10 - 0
    1 jun.LAC Frsia 1883 J019-1/ KNVB beker finales J019 groep 1 - Be Quick1887 J018-1 / KNVB beker finales J019 groep 12 - 1
    1 jun.Desz 3/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 2 - Actief 2/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 23 - 6
    1 jun.Heerenveense Boys J017-1/ beker finale Groep 1 J017 - Blauw Wit'34 J017-1/ beker finale Groep 1 J0170 - 3
    1 jun.Drachten J017-1 / KNVB beker finales groep 2 - GVAV Rapiditas J017-3 / KNVB beker finales groep 21 - 3
  • Poulestanden d'Olde Veste '54 JO17-2JM ( 3e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rouveen SC JO17-1JM1080263174624
    2ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO17-11080247192824
    3d'Olde Veste '54 JO17-2JM1070336231321
    4vv Steenwijk JO17-11060434241018
    5ST Ruinerwold/Ruinen JO17-2106043732518
    6Staphorst JO17-1105143735216
    7SJO HUC'21 JO17-1105143232016
    8v.v. Diever-Wapse JO17-2104153346-1313
    9FC Oldemarkt JO17-1102171642-267
    10VENO JO17-1101181240-284
    11Olympia'28 JO17-2100191350-371

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO17-2JM ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d'Olde Veste '54 JO17-2JM76014393418
    2DESZ JO17-2750227151215
    3ST SVN'69/Oranje Zwart JO17-175022719815
    4Giethoorn JO17-17304232309
    5ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-261051131-203
    6Alcides JO17-36006640-340

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO17-2JM ( 3e klasse (2e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1v.v. Diever-Wapse JO17-166005555018
    2d'Olde Veste '54 JO17-2JM64022217512
    3FC Oldemarkt JO17-1530214869
    4SJO JVZ JO17-263031626-109
    5Staphorst JO17-152031221-96
    6Oldeholtpade JO17-15113725-184
    7FC Wolvega JO17-35014317-141
    8M.S.C. JO17-22002111-100

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO17-2JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veendam 1894 JO17-211007073
    2Dwingeloo JO17-111006063
    3VIOD JO17-1JM11007253
    4Lemmer vv JO17-111006153
    5Wildervank JO17-211006153
    6DTD JO17-1JM11006243
    7Langezwaag JO17-111004043
    8SC Stadspark JO17-111004043
    9Blauw Wit '34 JO17-411003033
    10SC Erica JO17-111003033
    11Marum JO17-211003033
    12d'Olde Veste '54 JO17-2JM11003123
    13Veenhuizen JO17-111001013
    14V.V. Westerkwartier JO17-111004403
    15S.F. Deinum JO17-111003303
    16Be Quick 1887 JO17-410014400
    17SJO DFC JO17-110013300
    18ST Donkerbroek/Makkinga JO17-1JM100101-10
    19M.S.C. JO17-1100113-20
    20ST Drogeham/Jistrum JO17-1100103-30
    21EHS'85 JO17-1100103-30
    22Zeester JO17-1JM100103-30
    23LAC Frisia 1883 JO17-5100126-40
    24Heerenveense Boys JO17-3100104-40
    25FC Lewenborg JO17-3100104-40
    26Anjum JO17-1100127-50
    27Flevo Boys JO17-4100116-50
    28ST Gieten/Eext JO17-2100116-50
    29ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-2JM100106-60
    30Actief JO17-2100107-70

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO17-2JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1/8 finales Groep 3 1/8 finales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veenhuizen JO17-111005053
    2d'Olde Veste '54 JO17-2JM11004043
    3VIOD JO17-1JM11004043
    4Bellingwolde JO17-1JM11002023
    5Dwingeloo JO17-111002023
    6S.F. Deinum JO17-111003213
    7Wildervank JO17-211002113
    8SC Stadspark JO17-111001103
    9V.V. Westerkwartier JO17-110011100
    10Blauw Wit '34 JO17-4100123-10
    11Marum JO17-2100112-10
    12SC Erica JO17-1100102-20
    13Veendam 1894 JO17-2100102-20
    14DTD JO17-1JM100104-40
    15Lemmer vv JO17-1100104-40
    16Langezwaag JO17-1100105-50

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO17-2JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1/4 finales Groep 3 Kwartfinale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.F. Deinum JO17-111006243
    2Dwingeloo JO17-111004043
    3Veenhuizen JO17-111003123
    4Wildervank JO17-211003123
    5Bellingwolde JO17-1JM100113-20
    6SC Stadspark JO17-1100113-20
    7VIOD JO17-1JM100126-40
    8d'Olde Veste '54 JO17-2JM100104-40
  • Leiders en trainers

    Naam Functie Telefoon
    Karst Lubbinge coach 06-53940228
    Jeroen Weijdema coach 06-50624960
    Denny Kloeten Trainer 06-46540838
    Thom Westerveen Windesheim  06-25143329