• JO11-1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTd' Olde Veste'54 JO11-1 - Olympia'28 JO11-1Sportpark Olde Veste
    18 apr. 09:30Alcides JO11-1G - d' Olde Veste'54 JO11-1Sportpark Ezinge
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.DESZ JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-1
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas JO11-188008868224
    2Be Quick 1887 JO11-1980152223024
    3HFC '15 JO11-195043736115
    4Drachtster Boys JO11-194143453-1913
    5Emmen JO11-193242638-1211
    6Gorecht JO11-193242847-1911
    7V.V. Heerenveen JO11-173133225710
    8Zuidhorn JO11-183142432-810
    9d' Olde Veste'54 JO11-191172051-314
    10Alcides JO11-1G91081647-313

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO11-13300294259
    2Flevo Boys JO11-23201208126
    3Urk JO11-33102723-163
    4SVM JO11-13003829-210

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-1 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Assen JO11-11100152133
    2Hoogezand JO11-111009093
    3VEV'67 JO11-1110010283
    4GVAV-Rapiditas JO11-111008173
    5GVAV-Rapiditas JO11-211007163
    6Staphorst JO11-111007163
    7V.V. Heerenveen JO11-111008353
    8FC Burgum JO11-111004133
    9SJO JVZ JO11-111004223
    10Flevo Boys JO11-111003123
    11Gorredijk JO11-111003123
    12Raptim JO11-111003123
    13ONS Sneek JO11-111005413
    14Drachtster Boys JO11-111003213
    15LAC Frisia 1883 JO11-111003213
    16Lycurgus JO11-111002113
    17Drenthina JO11-111006603
    18FVC JO11-100000000
    19FC Klazienaveen JO11-1G10016600
    20Balk JO11-1100145-10
    21SC Franeker JO11-1100123-10
    22SJO Feanstars JO11-1100123-10
    23Be Quick 1887 JO11-1100112-10
    24HZVV JO11-1100124-20
    25Emmen JO11-1100113-20
    26SC Joure JO11-2100113-20
    27Urk JO11-1100113-20
    28Blauw Wit '34 JO11-1100114-30
    29d' Olde Veste'54 JO11-1100138-50
    30Alcides JO11-1G100117-60
    31Hoogezand JO11-2100117-60
    32Be Quick 1887 JO11-2100118-70
    33FC Zuidlaren JO11-11001210-80
    34WVV JO11-1100109-90
    35Achilles 1894 JO11-11001215-130

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-1 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO11-13300184149
    2Alcides JO11-1G330010559
    3Olympia'28 JO11-143012510159
    4DESZ JO11-14301171169
    5JVC Dedemsvaart JO11-14211161247
    6Urk JO11-242021820-26
    7Emmeloord SC JO11-1G41031417-33
    8MSC/Amslod JO11-14103814-63
    9Ruinerwold JO11-12011713-61
    10FC Meppel JO11-12002315-120
    11SC Rouveen JO11-14004722-150
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Martijn Kootstra Coach 06-53520854 info@mkbrandpreventie.nl
    Jaap van dijken Trainer 0521 517278 ellen.dirk@ziggo.nl