• JO11-1 Veld Zaterdag man

    Achterste rij vlnr:
    Hans Dummer (leider/coach), Wietse Suiker, Stijn Bergsma, Ivan Dummer, Roan Oosterloo, Kelvin Sekyere, Alex Bergsma (leider/coach)

    Voorste rij vlnr:
    Rick Grit, Flip van Meel, Jelmer van der Leest, Anas Dini, Ruben Wolters

    Liggend:
    Joost Tienstra

    Niet op de foto:
    Wim Assink (trainer/coach)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 09:00MSC/Amslod JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-1Sportpark Ezinge
    3 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO11-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1Sportpark Olde Veste
    10 nov. 10:45FC Assen JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-1Sportpark De Hoogspanning
    17 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO11-1 - HZVV JO11-1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.d' Olde Veste'54 JO11-1 - Achilles 1894 JO11-18 - 4
    20 okt.Urk JO11-4 - d' Olde Veste'54 JO11-14 - 2
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO11-13300187119
    2Urk JO11-2320116796
    3Flevo Boys JO11-131022510153
    4SC Emmeloord JO11-13003540-350

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Assen JO11-1431025101510
    2Actief JO11-14301259169
    3ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-143011316-39
    4d' Olde Veste'54 JO11-14211181357
    5FC Emmen O104202181446
    6DZOH JO11-142021517-26
    7MSC/Amslod JO11-14202813-56
    8ACV JO11-24121161605
    9HZVV JO11-141121621-54
    10Raptim JO11-1G41121223-114
    11Achilles 1894 JO11-141031016-63
    12De Weide JO11-140041220-80

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-1 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lewenborg JO11-11100151143
    2FC Klazienaveen JO11-1G110011293
    3Blauw Wit '34 JO11-111009273
    4Emmen JO11-211007253
    5V.V. Heerenveen JO11-111006153
    6Drachtster Boys JO11-111006333
    7HFC '15 JO11-111006333
    8SJO Bergum BCV Combinatie JO11-111005233
    9Urk JO11-111004133
    10SC Bolsward JO11-111003033
    11LEO (Loon) JO11-111006423
    12Urk JO11-411004223
    13vv Winsum JO11-111003123
    14SWZ Boso Sneek JO11-111004313
    15ACV JO11-100000000
    16Be Quick D JO11-100000000
    17GVAV-Rapiditas JO11-100000000
    18NEC Delfzijl JO11-100000000
    19Oosterparkers JO11-1G00000000
    20S.C. Stiens JO11-100000000
    21Veendam 1894 JO11-100000000
    22SC Joure JO11-1100134-10
    23ACV JO11-2100146-20
    24d' Olde Veste'54 JO11-1100124-20
    25Velocitas 1897 JO11-1100113-20
    26GVAV-Rapiditas JO11-2100136-30
    27Harkema Opeinde JO11-1100136-30
    28SJO Feanstars JO11-1100125-30
    29MSC/Amslod JO11-1100114-30
    30Leeuwarder Zwaluwen JO11-1100103-30
    31De Weide JO11-1100127-50
    32SJO J.V. Oostenburg JO11-1100116-50
    33Zeerobben JO11-1100129-70
    34SJO JVZ JO11-11001211-90
    35vv Winsum JO11-21001115-140