• JO11-2 Veld Zaterdag man

  • Van boven naar beneden en links naar rechts:

    Leider: Evert Harpal, trainer Alattin Ata
    Tim de Jong, Daniel Zeegat, Rauf Ata, Mika van Hekelingen, Yanoah Bakker.
    Jesse Weijer, Ravi Harpal, Gideon van Bruggen. Liggend: Siem van Beelen.
    William Kinyeti ontbreekt op de foto.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 09:00d' Olde Veste'54 JO11-2 - Ruinerwold JO11-2Sportpark Olde Veste
    11 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO11-2 - HZVV JO11-1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 apr.Olde Veste J017-2Jm - Dwingeloo J017-10 - 4
    6 apr.vv Steenwijk JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-24 - 1
    8 apr.KNVb pup. tr. cursus - KNVb pup. tr. cursus 0 - 0
    10 apr.KNVB schoolvoetbal meisjes - KNVB schoolvoetbalmeisje0 - 0
    10 apr.OV/ KNVb ver. scheids cursus - OV/ KNVb ver. scheids cursus 0 - 0
    13 apr.d' Olde Veste'54 JO11-2 - M.S.C. JO11-13 - 8
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Steenwijk JO11-166009258718
    2d' Olde Veste'54 JO11-2760181107118
    3BEW JO11-1JM640238241412
    4SVN'69 JO11-1JM73223634211
    5FC Meppel JO11-473042259-379
    6FC Oldemarkt JO11-1JM72051677-616
    7SJO VIDOSA JO11-271152362-394
    8Steenwijkerwold JO11-270161855-371

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-2 ( 2e klasse (2e fase) 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESZ JO11-1JM660057183918
    2VHK JO11-154012316712
    3d' Olde Veste'54 JO11-2640244143012
    4Kuinre JO11-14211231767
    5SVM JO11-1JM41031420-63
    6vv Steenwijk JO11-241031433-193
    7SJO Ens/Kraggenburg JO11-161052645-193
    8VENO JO11-15014442-381

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-2 ( 1e klasse (3e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Staphorst JO11-166004593618
    2SC Genemuiden JO11-1650146192715
    3M.S.C. JO11-163123227510
    4d' Olde Veste'54 JO11-262133036-67
    5Ruinen JO11-1JM42021531-166
    6vv Steenwijk JO11-151131526-114
    7DESZ JO11-1JM60242041-212
    8Steenwijkerwold JO11-1JM50141428-141

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-2 ( 1e klasse (4e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Steenwijk JO11-122009366
    2DESZ JO11-1JM11008173
    3HZVV JO11-111008623
    4M.S.C. JO11-12101911-23
    5Ruinerwold JO11-22002813-50
    6d' Olde Veste'54 JO11-22002412-80
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Evert Harpal Coach 06-24261081
    Alattin Ata Trainer 06-42396542
    Camiel Haverkamp  Landstede din/ don 06-57219934