• JO11-3 Veld Zaterdag man

  • Vlnr. onder:
    Wesley Boschma  Ahmed Dini, Noah Ibrahim, Duco Pit, Tygo Scheper en de keeper Muhammed Ali Guney.
     
    Vlnr. boven:
    Anja Bakker (leider), Monique Vink, Lana van den Berg, Thomas Bakker, Livay Dijkstra, Noud Schapelhouman, en Tamer Ibrahim (leider). 
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 08:50Olde Veste'54 JO11-3JM - Wolvega FC JO11-3JMSportpark Olde Veste
    18 feb. 10:15V.V. Heerenveen JO11-4 - Olde Veste'54 JO11-3JMSportpark Skoatterwâld
    25 feb. 11:00BEW JO11-1JM - Olde Veste'54 JO11-3JMSportpark BEW
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.Olde Veste'54 JO11-3JM - SJO VIDOSA JO11-13 - 2
    21 jan.Olde Veste J019.2 - Olde Veste J019.20 - 0
    21 jan.Olde Veste J015-1 - FC meppel J015-13 - 5
    21 jan.Sc Rouveen J015-1 - Olde Veste J015-22 - 1
    21 jan.Olde Veste J019-1 - GVAV rapiditas J019-12 - 5
    25 jan.Olde Veste J019-1 - HZVV J019-13 - 2
    27 jan.VV steenwijk 1 - Ruinerwold 1 - 0
    28 jan.Olde Veste'54 JO11-3JM - ST SVN'69/Oranje Zwart JO11-2JM15 - 1
    28 jan.Sc Genemuiden J015-2 - Olde Veste J015-23 - 0
  • Poulestanden Olde Veste'54 JO11-3JM ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tollebeek JO11-155003963315
    2CVVO JO11-365014583715
    3vv Steenwijk JO11-15212292457
    4Creil-Bant JO11-152031841-236
    5Olde Veste'54 JO11-3JM41121021-114
    6VENO JO11-14103930-213
    7Blokzijl JO11-1JM50051636-200

    Poulestanden Olde Veste'54 JO11-3JM ( 3e klasse (2e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oldeholtpade JO11-166005374618
    2Heerenveense Boys JO11-2JM660041122918
    3SJO OFW JO11-163122641-1510
    4vv Steenwijk JO11-1731341301110
    5Udiros JO11-173132120110
    6Heerenveense Boys JO11-362042439-156
    7Wolvega FC JO11-3JM70251942-232
    8Olde Veste'54 JO11-3JM70161246-341

    Poulestanden Olde Veste'54 JO11-3JM ( 4e klasse (3e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olde Veste'54 JO11-3JM2200183156
    2V.V. Heerenveen JO11-42110153124
    3SJO HUC'21 JO11-111003213
    4SJO VIDOSA JO11-121016513
    5ST SVN'69/Oranje Zwart JO11-2JM2011418-141
    6Wolvega FC JO11-3JM100123-10
    7BEW JO11-1JM100124-20
    8SJO OFW JO11-2JM1001012-120
  • Leider en Trainer

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Anja Bakker Coach 06-12802341 anja.bakker34@gamail.com
    Tamar Ibrahim Coach 06-50850755 tameribrahim@live.nl
    Axel Mol Trainer 06-46819696 axelmol@outlook.com
    Kjeld Vochteloo Mts stage dinsdag 06-33133178  
    Sharif Minani Stage Landstede din/ don 06-87303348  
    Patrick vd Veen Cios 06-2548 1562