• JO11-3 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 10:30ZAC JO11-4 - d' Olde Veste'54 JO11-3Jo van Marle sportpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.Meppel FC JO11-4G - d' Olde Veste'54 JO11-31 - 5
    7 dec.d' Olde Veste'54 JO11-3 - SJO FC Dalfsen JO11-30 - 4
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO FC Dalfsen JO11-31110019488630
    2ZAC JO11-4980183236024
    3SJO JVZ JO11-31180376433324
    4d' Olde Veste'54 JO11-31071259223722
    5Meppel FC JO11-3G1070378294921
    6MSC/Amslod JO11-3116055658-218
    7Staphorst JO11-3G115155163-1216
    8SJO HH'97 JO11-3G115065076-2615
    9Olde Veste'54 J011-4M102083490-566
    10Weide De JO11-4G101181570-554
    11Meppel FC JO11-4G1110102390-673
    12RKO JO11-1G90182269-471

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO11-321106334
    2Akkrum JO11-2210114773
    3CVVO JO11-5M2011515-101

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO11-3 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Weide De JO11-3G1100201193
    2NOK JO11-1G1100150153
    3Drenthina JO11-21100162143
    4GSVV JO11-1G1100120123
    5SJO Stellingwerven JO11-21100132113
    6VVSV '09 JO11-11100121113
    7Jubbega JO11-3110010283
    8ACV JO11-411009183
    9Aengwirden JO11-1G11009183
    10Zwartemeerse Boys JO11-111009183
    11SPW JO11-111008083
    12Fc. Grootegast JO11-111009363
    13SJO WNBC '09 JO11-1G11007163
    14VCR JO11-111007163
    15VVAK JO11-1G11007163
    16GEO JO11-111006243
    17SJO ZVC'14 JO11-111005143
    18EHS'85 JO11-211008533
    19FC Meppel JO11-211004133
    20Zuidhorn JO11-311004133
    21ACV JO11-311007523
    22SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G11006423
    23ST Glimmen/Yde de Punt JO11-111004223
    24SJO Ens/Kraggenburg JO11-211004223
    25VEV'67 JO11-211004223
    26Wildervank JO11-211004223
    27NEC Delfzijl JO11-411003123
    28DWP JO11-111006513
    29BEW JO11-1G11004313
    30S.F. Deinum JO11-1G11003213
    31MOVV JO11-111003213
    32SJO 't Hogeland JO11-111003213
    33SDS JO11-111005503
    34Oosterlittens JO11-111002203
    35Bant JO11-100000000
    36SC Kootstertille JO11-100000000
    37Ternaard JO11-100000000
    38SC Berlikum JO11-110015500
    39St. Jacob JO11-110012200
    40Sleat JO11-1G100156-10
    41Oldeholtpade JO11-1100134-10
    42Fivel De JO11-1G100123-10
    43Hoogezand JO11-3100123-10
    44St Stiens/DTD JO11-3100123-10
    45FC Assen JO11-4100157-20
    46MSC/Amslod JO11-4100146-20
    47SC Genemuiden JO11-3100124-20
    48Gruno JO11-1100124-20
    49Heiligerlee JO11-2G100124-20
    50FC Zuidlaren JO11-2100124-20
    51DVC Appingedam JO11-2100113-20
    52Valthermond JO11-2G100158-30
    53ONR JO11-2100114-30
    54Staphorst JO11-2G100114-30
    55Potetos JO11-2100126-40
    56FC Ter Apel '96 JO11-2100115-40
    57Zevenhuizen JO11-1100139-60
    58FVC JO11-2100117-60
    59Raptim JO11-3100117-60
    60VV Sleen JO11-1100117-60
    61RWF JO11-11001210-80
    62SJO J.V. Oostenburg JO11-3100119-80
    63SJO SWB JO11-1100119-80
    64ST Woudsend/De Walde JO11-2100119-80
    65Wildervank JO11-3100108-80
    66d' Olde Veste'54 JO11-31001213-110
    67Winsum JO11-41001112-110
    68ONB JO11-21001012-120
    69Valthermond JO11-31001216-140
    70Lemmer JO11-2G1001015-150
    71SJO Dalen/DSC JO11-2G1001120-190
  • Leider en Trainer

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Sophia Robbertsen  Coach 06-10513818 sophia.robbertsen@hetnet.nl
    Steven de Graaf Coach 0521- 512283 steven_de_graaf@hotmail.com
    John Vd Velde Trainer 06-30601657 john.vd.velde@filternet.nl
    Yentl Bekhof Trainer   yyeennttll@gmail.com
    Mats  Bruinewoud Trainer    
    Benjamin Buiter Trainer    
    Lucas Bos Trainer    
    Yven Dolstra Trainer