• JO12-3 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-3 - Havelte JO12-1Sportpark Olde Veste
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO12-3 - FC Meppel JO12-2Sportpark Olde Veste
    30 nov. 10:00Uffelte JO12-1G - d' Olde Veste'54 JO12-3Sportpark De Krollenkamp
    7 dec. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-3 - De Blesse JO12-1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.HHCombi JO12-1G - d' Olde Veste'54 JO12-32 - 6
    9 nov.d' Olde Veste'54 JO12-3 - De Weide JO12-37 - 4
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO12-3 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO12-3760139201918
    2Staphorst JO12-1751133171616
    3HHCombi JO12-1G741247182913
    4Ruinen JO12-174033325812
    5De Weide JO12-363033721169
    6De Blesse JO12-17304353059
    7FC Meppel JO12-27304292729
    8Alcides JO12-273041730-139
    9Havelte JO12-172232241-198
    10Uffelte JO12-1G72141941-227
    11SVN'69 JO12-1G72051641-256
    12vv Steenwijk JO12-161141632-164

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO12-3 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO12-33300293269
    2De Blesse JO12-13201191096
    3Havelte JO12-13102815-73
    4vv Steenwijk JO12-13003331-280

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO12-3 (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Berlikum JO12-11100144103
    2SJO NWVV/Titan JO12-11100111103
    3GSVV JO12-11100100103
    4Aengwirden JO12-1G11009093
    5MKV'29 JO12-2110012483
    6Muntendam JO12-111007163
    7d' Olde Veste'54 JO12-311007163
    8Dokkum JO12-1110010553
    9SWZ Boso Sneek JO12-211008353
    10Ruinen JO12-111006153
    11V en V'68 JO12-111006243
    12Gruno JO12-1G11005143
    13Espel JO12-111008533
    14Beilen JO12-111007433
    15Bellingwolde JO12-111005233
    16Asser Boys JO12-111003033
    17SC Genemuiden JO12-111004223
    18VV Sleen JO12-111003123
    19Poolster JO12-111006513
    20ODV JO12-1G11005413
    21De Wilper Boys JO12-100000000
    22SJO NWWC JO12-1G100156-10
    23S.V. Haulerwijk JO12-1100145-10
    24SJO Ens/Kraggenburg JO12-1100124-20
    25SJO SWB JO12-1100113-20
    26Urk JO12-4100158-30
    27HHCombi JO12-1G100147-30
    28SJO ASVB/Wedde JO12-1G100125-30
    29SJO ZVC '14 JO12-2100103-30
    30SC Boornbergum'80 JO12-1100126-40
    31LEO FC JO12-1G100115-40
    32VVT JO12-1G1001510-50
    33Oeverzwaluwen JO12-1100138-50
    34d' Olde Veste'54 JO12-4100116-50
    35FC Meppel JO12-2100117-60
    36FC Zuidlaren JO12-2100117-60
    37SJO Arum/Stormvogels '64 JO12-21001412-80
    38SJO WTTC JO12-2100109-90
    39Friesland JO12-11001414-100
    40EHS'85 JO12-11001111-100
    41Niekerk JO12-21001010-100

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO12-3 (B9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aengwirden JO12-1G00000000
    2Asser Boys JO12-100000000
    3Beilen JO12-100000000
    4Bellingwolde JO12-100000000
    5SC Berlikum JO12-100000000
    6Dokkum JO12-100000000
    7Espel JO12-100000000
    8SC Genemuiden JO12-100000000
    9Gruno JO12-1G00000000
    10GSVV JO12-100000000
    11MKV'29 JO12-200000000
    12Muntendam JO12-100000000
    13ODV JO12-1G00000000
    14d' Olde Veste'54 JO12-300000000
    15Poolster JO12-100000000
    16Ruinen JO12-100000000
    17SJO NWVV/Titan JO12-100000000
    18VV Sleen JO12-100000000
    19SWZ Boso Sneek JO12-200000000
    20V en V'68 JO12-100000000
    21De Wilper Boys JO12-100000000
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Daborah Palm Coach 06-51479960 padelange@home.nl
    Rene Bos Coach 06-43012969 renebos1106@gmail.com
    Dennis vd Bult Trainer 06-13916492 dennisvandebult@gmail.com
    Milan Heijboer Trainer 06-27435478
    Melvin Eleveld Trainer 06-14554688