• JO13-2 Veld Zaterdag man

  • Vlnr

    Onder:

    Daniel Tesfuyengis, Nils van Gelder, Tamer Kayabal, Sten Velner, Joey Noordenbos, Vincent Boxem

    Boven:
    Dave van Vliet (leider/trainer), Joep Linthorst, Laura Ripken, Yara Mol, Dexx Mom, Bruce Doeve, Levi Winters, Marcel Doeve (leider)

    Niet op de foto:
    Mees Wesselink, Nour Katimati, Rick Winters (leider)

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 jun.SJO NWVV / Titan J013-1 / KNVB beker finale groep 4 - Sios J013-1JM / KNVB beker finale groep 43 - 4
    1 jun.FC Zuidlaren J015-1 / KNVB beker finales groep 2 - Twedo J015-1 / KNVB beker finales groep 23 - 2
    1 jun.OV magix minis afsluiting - OV magix minis afsluiting 0 - 0
    1 jun.Heerenveense Boys J017-1/ beker finale Groep 1 J017 - Blauw Wit'34 J017-1/ beker finale Groep 1 J0170 - 3
    1 jun.Drachten J017-1 / KNVB beker finales groep 2 - GVAV Rapiditas J017-3 / KNVB beker finales groep 21 - 3
    1 jun.LAC Frsia 1883 J019-1/ KNVB beker finales J019 groep 1 - Be Quick1887 J018-1 / KNVB beker finales J019 groep 12 - 1
    1 jun.Desz 3/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 2 - Actief 2/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 23 - 6
    1 jun.Olde Veste 1 - Olde Veste 10 - 0
    1 jun.DESZ vr.1 / KNVB beker finales vrouwen groep 3 - Waskemeer vr. 1/ knvb beker finales vrouwen groep 36 - 0
    1 jun.Vako 2/ KNVB beker finales reserve zondag groep 1 - GSAVV Forward 8/ KNVB beker finales reserve zondag groep 12 - 1
  • Poulestanden d'Olde Veste '54 JO13-2JM ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tollebeek JO13-166005965318
    2ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-1650143123115
    3FC Oldemarkt JO13-2JM640236181812
    4Creil-Bant JO13-1JM62131629-137
    5d'Olde Veste '54 JO13-2JM6204252506
    6SC Emmeloord JO13-261141033-234
    7vv Steenwijk JO13-16006672-660

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO13-2JM ( 3e klasse (2e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Genemuiden JO13-4JM65102461816
    2d'Olde Veste '54 JO13-2JM641129191013
    3Nagele JO13-1JM531126161010
    4FC Oldemarkt JO13-2JM53111811710
    5SJO Ens/Kraggenburg JO13-1JM62131324-117
    6Urk JO13-561321115-46
    7Creil-Bant JO13-1JM6105821-133
    8SC Rouveen JO13-26006825-170

    Poulestanden d'Olde Veste '54 JO13-2JM ( 3e klasse (3e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Langezwaag JO13-11190265184727
    2Gorredijk JO13-11182145202526
    3S.V. Oosterwolde JO13-11172239211823
    4Aengwirden JO13-1JM1163250272321
    5d'Olde Veste '54 JO13-2JM116233854-1620
    6v.v. Diever-Wapse JO13-1JM115242427-317
    7FC Oldemarkt JO13-2JM115063532315
    8Jubbega JO13-1JM113262930-111
    9Stânfries JO13-1JM113262635-911
    10FC Wolvega JO13-2113173938110
    11BEW JO13-1112092757-306
    12FC Meppel JO13-31110101472-583
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Marcel Doeve Coach 06-21993163
    Rick Winters Coach 06-41249651
    Ivo Smit Trainer 06-29368419