• JO15-2 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - Staphorst JO15-1Sportpark Olde Veste
    5 feb. 08:45DESZ JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-2Sportpark Cingellanden
    12 feb. 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - V.V. Heerenveen JO15-2Sportpark Olde Veste
    19 feb. 10:30RKO JO15-1JM - d' Olde Veste'54 JO15-2Sportpark De Treffer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (0247 Onder 15 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESZ JO15-100000000
    2Fit Boys JO15-100000000
    3V.V. Heerenveen JO15-200000000
    4d' Olde Veste'54 JO15-200000000
    5SC Rouveen JO15-100000000
    6SJO WIJC/Vitesse'63 JO15-1JM00000000
    7Staphorst JO15-100000000

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (0245 Onder 15 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO15-2980148143424
    2Urk JO15-2870133112221
    3SC Emmeloord JO15-1970236152121
    4SC Rouveen JO15-11060452331918
    5Lemmer JO15-1JM95042429-515
    6SJO Ens/Kraggenburg JO15-1941436211513
    7ST Steenwijikerwold/Willemsoord JO15-1JM94142924513
    8VHK JO15-183051224-129
    9SC Genemuiden JO15-292162335-127
    10Nagele JO15-191171758-414
    11Espel JO15-1JM90091763-460

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO15-23300322309
    2vv Steenwijk JO15-1320113946
    3SVN'69 JO15-1JM3102925-163
    4Giethoorn JO15-1JM3003119-180

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HFC '15 JO15-21100110113
    2M.S.C. JO15-111009093
    3SJO DFC JO15-111009183
    4Hoogezand JO15-211008083
    5d' Olde Veste'54 JO15-211008083
    6Farmsum JO15-111009273
    7Ruinerwold JO15-111008263
    8V.V. Westerkwartier JO15-111008263
    9VVT JO15-111007163
    10Beilen JO15-111006063
    11SJO Coendersborg JO15-2JM11006063
    12VCR JO15-111004043
    13RKO JO15-1JM11005233
    14SJO Dalen/DSC JO15-111005233
    15Ruinen JO15-111007523
    16ST HOC/ValtherBoys JO15-111004223
    17Makkum JO15-1JM11004223
    18SJO HH'97 JO15-111003213
    19SV Bedum JO15-211002113
    20ST Gieten/Eext JO15-111002113
    21Nieuw Buinen JO15-111002113
    22SJO FC Meerdijk JO15-211002113
    23SC Joure JO15-411003303
    24LSC 1890 JO15-411001103
    25Nieuw Roden JO15-111001103
    26Zuidhorn JO15-211001103
    27Aengwirden JO15-1JM10013300
    28Fc. Grootegast JO15-110011100
    29SC Joure JO15-310011100
    30ST Donkerbroek/Makkinga JO15-110011100
    31De Weide JO15-2100123-10
    32Bargeres JO15-1100112-10
    33Fivel De JO15-1100112-10
    34ST VAKO/Tynaarlo JO15-1100112-10
    35Westerwolde JO15-2JM100112-10
    36SJO HUC'21 JO15-1JM100157-20
    37Irnsum JO15-1100124-20
    38SJO BBC JO15-1JM100124-20
    39DZOH JO15-3100125-30
    40Urk JO15-3100125-30
    41S.C. Stiens JO15-2100104-40
    42FC Meppel JO15-2100128-60
    43Oerterp JO15-1100128-60
    44V en V'68 JO15-1100117-60
    45Gorecht JO15-3100106-60
    46LEO (Loon) JO15-2100106-60
    47DVC Appingedam JO15-3100129-70
    48MKV'29 JO15-1100119-80
    49ST Gieten/Eext JO15-2100108-80
    50Oldeholtpade JO15-1100108-80
    51Fit Boys JO15-2100109-90
    52GVAV-Rapiditas JO15-31001011-110

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (B3620 Onder 15 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVT JO15-11100131123
    2d' Olde Veste'54 JO15-21100100103
    3SJO HH'97 JO15-11100100103
    4HFC '15 JO15-211008263
    5M.S.C. JO15-111006153
    6Hoogezand JO15-211006243
    7SJO Dalen/DSC JO15-111004043
    8Makkum JO15-1JM11004133
    9SJO DFC JO15-111003033
    10RKO JO15-1JM11003213
    11V.V. Westerkwartier JO15-111002113
    12Nieuw Buinen JO15-111001103
    13Zuidhorn JO15-211001103
    14Farmsum JO15-110011100
    15ST Gieten/Eext JO15-110011100
    16Ruinen JO15-1100123-10
    17Beilen JO15-1100112-10
    18LSC 1890 JO15-4100114-30
    19VCR JO15-1100103-30
    20SJO Coendersborg JO15-2JM100126-40
    21SJO FC Meerdijk JO15-2100104-40
    22Ruinerwold JO15-1100116-50
    23SV Bedum JO15-2100128-60
    24ST HOC/ValtherBoys JO15-11001010-100
    25SC Joure JO15-41001010-100
    26Nieuw Roden JO15-11001113-120

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (B3630 Onder 15 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HFC '15 JO15-200000000
    2Hoogezand JO15-200000000
    3M.S.C. JO15-100000000
    4Nieuw Buinen JO15-100000000
    5d' Olde Veste'54 JO15-200000000
    6RKO JO15-1JM00000000
    7SJO HH'97 JO15-100000000
    8SJO Dalen/DSC JO15-100000000
    9V.V. Westerkwartier JO15-100000000
    10Zuidhorn JO15-200000000
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Henri Grevelink Coach 06-20674917 h.grevelink1@outlook.com
    Jantina Drijfhout Admin 06-15391642 jpdrijfhout@home.nl
    Finn Hesse Trainer 06-37303966 finnthorsten@hotmail.com
    Frank Snijder Trainer    
    Kelvin Burgers Trainer