• JO15-2 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 10:30SC Genemuiden JO15-2 - d' Olde Veste'54 JO15-2Sportpark de Wetering
    27 okt. 19:15d' Olde Veste'54 JO15-2 - ST Steenwijikerwold/Willemsoord JO15-1JMSportpark Olde Veste
    30 okt. 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - SC Emmeloord JO15-1Sportpark Olde Veste
    3 nov. 19:15d' Olde Veste'54 JO15-2 - Lemmer JO15-1JMSportpark Olde Veste
    6 nov. 10:30SJO Ens/Kraggenburg JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-2Sportpark De Seidelhorst
    13 nov. 10:30DESZ JO15-2JM - d' Olde Veste'54 JO15-2Sportpark Cingellanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.BEW JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-20 - 14
    9 okt.Olympia'28 JO15-2 - d' Olde Veste'54 JO15-21 - 4
    12 okt.O.N.S. 1 - Olde Veste 1/21 - 0
    13 okt.RSG -dick krommenhoek - RSG -dick krommenhoek
    13 okt.d' Olde Veste'54 JO15-2 - Oldeholtpade JO15-18 - 0
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (0245 Onder 15 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Urk JO15-23300141139
    2ST Steenwijikerwold/Willemsoord JO15-1JM2200164126
    3SC Emmeloord JO15-1320115876
    4SJO Ens/Kraggenburg JO15-1320112756
    5SC Rouveen JO15-13201121206
    6Lemmer JO15-1JM210156-13
    7Espel JO15-1JM3102131213
    8VHK JO15-13102412-83
    9Nagele JO15-13102415-113
    10d' Olde Veste'54 JO15-200000000
    11DESZ JO15-2JM2002312-90
    12SC Genemuiden JO15-23003413-90

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO15-23300322309
    2vv Steenwijk JO15-1320113946
    3SVN'69 JO15-1JM3102925-163
    4Giethoorn JO15-1JM3003119-180

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO15-2 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1M.S.C. JO15-111009093
    2SJO DFC JO15-111009183
    3Hoogezand JO15-211008083
    4d' Olde Veste'54 JO15-211008083
    5Farmsum JO15-111009273
    6V.V. Westerkwartier JO15-111008263
    7Beilen JO15-111006063
    8SJO Coendersborg JO15-2JM11006063
    9RKO JO15-1JM11005233
    10Makkum JO15-1JM11004223
    11SJO HH'97 JO15-111003213
    12SV Bedum JO15-211002113
    13Nieuw Buinen JO15-111002113
    14SJO FC Meerdijk JO15-211002113
    15SC Joure JO15-411003303
    16LSC 1890 JO15-411001103
    17Nieuw Roden JO15-111001103
    18Zuidhorn JO15-211001103
    19DZOH JO15-300000000
    20ST Gieten/Eext JO15-100000000
    21GVAV-Rapiditas JO15-300000000
    22HFC '15 JO15-200000000
    23ST HOC/ValtherBoys JO15-100000000
    24FC Meppel JO15-200000000
    25Ruinerwold JO15-100000000
    26Ruinen JO15-100000000
    27SJO BBC JO15-1JM00000000
    28SJO HUC'21 JO15-1JM00000000
    29SJO Dalen/DSC JO15-100000000
    30S.C. Stiens JO15-200000000
    31ST VAKO/Tynaarlo JO15-100000000
    32VCR JO15-100000000
    33V en V'68 JO15-100000000
    34VVT JO15-100000000
    35Aengwirden JO15-1JM10013300
    36Fc. Grootegast JO15-110011100
    37SC Joure JO15-310011100
    38ST Donkerbroek/Makkinga JO15-110011100
    39De Weide JO15-2100123-10
    40Bargeres JO15-1100112-10
    41Fivel De JO15-1100112-10
    42Westerwolde JO15-2JM100112-10
    43Irnsum JO15-1100124-20
    44Urk JO15-3100125-30
    45Oerterp JO15-1100128-60
    46Gorecht JO15-3100106-60
    47LEO (Loon) JO15-2100106-60
    48DVC Appingedam JO15-3100129-70
    49MKV'29 JO15-1100119-80
    50ST Gieten/Eext JO15-2100108-80
    51Oldeholtpade JO15-1100108-80
    52Fit Boys JO15-2100109-90
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Henri Grevelink Coach 06-20674917 h.grevelink1@outlook.com
    Jantina Drijfhout Admin 06-15391642 jpdrijfhout@home.nl
    Finn Hesse Trainer 06-37303966 finnthorsten@hotmail.com
    Frank Snijder Trainer    
    Kelvin Burgers Trainer