• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Staand vlnr
    Teammanager Freddy ten Lande, Trainer/coach, Leon Hertong, Levi ten Lande,  Joris Winter, Tygo Meijer, Stijn Bergsma, Boyd Harms, Luuk Druifhout, Ayrton Oostindie, ass. Coach Alfred Oostindie, Teammanager Henri Grevelink.

    Zittend vlnr.
    Kjeld Vochteloo, Thomas Grevelink, David Aarts, Ruben Bakker, Wietse Suiker, Michael Tedros Isak, Salvatore Scamacca, Cas Donker

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:30Olympia'28 JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1Sportpark 't Hoenbroeck
    9 mrt. 12:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - SJO JVZ JO17-1Sportpark Olde Veste
    16 mrt. 12:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - ST Woudsend/De Wâlde JO17-1Sportpark Olde Veste
    23 mrt. 10:45FC Wolvega JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1Sportpark Molenwiek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.OV 07.1 KNVb 4:4 organisatie - OV 07.1 KNVb 4:4 organisatie 0 - 0
    10 feb.d' Olde Veste'54 JO17-1 - SC Joure JO17-12 - 2
    13 feb.Olde Veste 2 - Olde Veste 30 - 0
    15 feb.Olde Veste 1 - Sc Cambuur 0212 - 6
    17 feb.Olde Veste J09-1 - Steenwijk J09-17 - 0
    17 feb.Olde Veste J011-1 - Olymphia'28 J011-12 - 1
    17 feb.CSV;28 J013-1 - Olde Veste J013-17 - 2
    24 feb.d' Olde Veste'54 JO17-1 - Urk JO16-13 - 3 (5 - 4)
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO17-16510124816
    2Raptim JO17-164202361714
    3Alcides JO17-16321148611
    4SJO JVZ JO17-16303221579
    5Olympia'28 JO17-162041420-66
    6FC Wolvega JO17-161141516-14
    7DESZ JO17-16006233-310

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 ( Hoofdklasse (3e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Joure JO17-121106334
    2FC Wolvega JO17-111003033
    3ST Woudsend/De Wâlde JO17-111002023
    4SJO Ens/Kraggenburg JO17-121017523
    5Alcides JO17-121015503
    6SJO JVZ JO17-121015503
    7Gorredijk JO17-121013303
    8Olympia'28 JO17-1210146-23
    9d' Olde Veste'54 JO17-1201135-21
    10S.V. Oosterwolde JO17-1100125-30
    11V.V. Heerenveen JO17-1100103-30

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 ( Hoofdklasse (2e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerenveense Boys JO17-176104163519
    2SC Joure JO17-175021812615
    3d' Olde Veste'54 JO17-175021618-215
    4Alcides JO17-17313710-310
    5LSC 1890 JO17-172231112-18
    6FC Wolvega JO17-172051620-46
    7Olympia'28 JO17-17115722-154
    8V.V. Heerenveen JO17-17115925-164

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO17-100000000

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1/4 finales Groep 1 Kwartfinale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerenveense Boys JO17-111005053
    2FC Zuidlaren JO17-111002023
    3d' Olde Veste'54 JO17-111003303
    4Blauw Wit '34 JO17-100000000
    5Drachtster Boys JO17-100000000
    6Urk JO16-110013300
    7vv Winsum JO17-1100102-20
    8ACV JO16-1100105-50
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Henry Grevelink coach 06-20674917
    Freddy ten Lande coach 06-5249 3745
    Leon Hertong Trainer 06-25377660
    Alfred Oostindie Assistent 06-37471248