• JO17-1 Veld Zaterdag man

    Bovenste rij vlnr: Naoufal Essayah - Bert Grevelink (Assistent) - Stefan Moes (Trainer) - Anne Maarten Bruins (Leider) - Junrayvi Ortela.

    Middelste rij vlnr: Vincent Bergsma - Hessel Eikelboom - Rinse Grevelink - Julian Sol - Shimon Reupkes - Lars Dijkstra - Yvar Bruins.

    Onderste rijd vlnr: Thijs Nijboer - Stan Coelingh - Demis de Boer - Jarno ter Wisscha - Jerensley Hooi

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 15:00Hoogezand JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1Sportpark De Kalkwijck
    8 feb. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - Achilles 1894 JO17-1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jan.Olde Veste 2 - Wolvega 14 - 0
    18 jan.Genemuiden J013-4 - Olde Veste J013-3 oud J012-43 - 6
    18 jan.Genemuiden J011-3 - Olde Veste J011-4M15 - 1
    18 jan.HZVV J015-1 - Olde Veste J015-10 - 8
    18 jan.Olde Veste J015-2 - Heerenveense Boys J015-21 - 6
    18 jan.Olde Veste J012-2 - Olde Veste J012-35 - 2
    18 jan.Genemuiden J013-2 - Olde Veste J013-212 - 1
    18 jan.Olde Veste J019-1 - Flevo Boys J019-14 - 0
    18 jan.1e elftal - Be Quick'28 15 - 2
    18 jan.Olde Veste vr1 - HZVV Vr12 - 1
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZOH JO17-11181237152225
    2Blauw Wit '34 JO17-11180337162124
    3Heerenveense Boys JO17-1117133324922
    4Helpman JO17-1115332923618
    5Hoogezand JO17-1116052527-218
    6d' Olde Veste'54 JO17-1115242621517
    7WVV JO17-1115152124-316
    8Achilles 1894 JO17-1115062423115
    9SV Bedum JO17-1113262340-1711
    10V.V. Heerenveen JO17-1112451319-610
    11FVC JO17-1113171724-710
    12FC Burgum JO17-1111191443-294

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO17-1330012579
    2Urk JO17-13201195146
    3Olympia'28 JO17-13102710-33
    4Flevo Boys JO17-23003523-180

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas JO17-111007163
    2SJO Feanstars JO17-111007253
    3Be Quick 1887 JO17-111004043
    4vv Winsum JO17-111005233
    5Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-111003033
    6Flevo Boys JO17-111003033
    7FC Zuidlaren JO17-111003213
    8Drachtster Boys JO17-111002113
    9FC Emmen JO17-111002113
    10d' Olde Veste'54 JO17-111002203
    11VEV'67 JO17-111001103
    12HZVV JO17-110012200
    13FC Assen JO17-110011100
    14Wildervank JO17-1100123-10
    15DZOH JO17-1100112-10
    16ONS Sneek JO17-1100112-10
    17Mamio JO17-1100125-30
    18FVC JO17-1100103-30
    19SC Genemuiden JO17-1100103-30
    20Lycurgus JO17-1100104-40
    21FC Burgum JO17-1100127-50
    22NEC Delfzijl JO17-1100117-60

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum JO17-11100142123
    2Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-111004133
    3Be Quick 1887 JO17-111002203
    4Drachtster Boys JO17-100000000
    5FC Emmen JO17-100000000
    6Flevo Boys JO17-100000000
    7SJO Feanstars JO17-100000000
    8VEV'67 JO17-100000000
    9d' Olde Veste'54 JO17-110012200
    10GVAV-Rapiditas JO17-1100114-30
    11FC Zuidlaren JO17-11001214-120