• ST Olde Veste/Steenwijk JO17-4 Veld Zaterdag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 dec.SJO J.V. Oostenburg JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-44 - 2
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-4 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1QVC JO17-177003242821
    2V.V. Heerenveen JO17-665013562915
    3SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-263121916310
    4SJO J.V. Oostenburg JO17-163121721-410
    5CVVO JO17-36303141319
    6Aengwirden JO17-1G62041022-126
    7d' Olde Veste'54 JO17-47106936-273
    8SC Emmeloord JO17-26006624-180

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-4 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO17-421106514
    2FC Meppel JO17-321013303
    3SVN'69 JO17-2G201134-11

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO17-4 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Holwierde JO17-1d1100150153
    2DESZ JO17-21100132113
    3ONB JO17-21100100103
    4SJO Pekela 2000 JO17-111009183
    5Woudsend JO17-111009273
    6MOVV JO17-111008173
    7Wardy JO17-111007073
    8VKW JO17-311009363
    9QVC JO17-111006153
    10DIO Groningen JO17-111006333
    11Groninger Boys JO17-111005233
    12Tollebeek JO17-111004133
    13Bargeres JO17-111003033
    14SJO Feanstars JO17-211006513
    15SJO Feanstars JO17-411003213
    16vv Steenwijk JO17-111002113
    17FC Zuidlaren JO17-311002113
    18S.C. Stiens JO17-311003303
    19Be Quick D JO17-311003303
    20ACV JO17-411002203
    21Flevo Boys JO17-411002203
    22HZVV JO17-411002203
    23SVBO JO17-211001103
    24SC Joure JO17-400000000
    25Blauw Wit '34 JO17-310013300
    26SJO Feanstars JO17-310013300
    27SC Genemuiden JO17-210012200
    28VKW JO17-210012200
    29FC Klazienaveen JO17-310012200
    30SVV'04 JO17-210011100
    31SC Boornbergum'80 JO17-1100156-10
    32FC Burgum JO17-2100123-10
    33ST Donkerbroek/Makkinga JO17-1100112-10
    34SJO Stellingwerven JO17-3100112-10
    35Noordpool-U.F.C. JO17-1100136-30
    36SGV JO17-1G100125-30
    37Tonego JO17-1100114-30
    38HZVV JO17-3100103-30
    39SJO Warga WWS JO17-1100116-50
    40SJO J.V. Oostenburg JO17-1100139-60
    41SWZ Boso Sneek JO17-2100129-70
    42Noordster JO17-1100118-70
    43Pekelder Boys JO17-1100107-70
    44Be Quick D JO17-4100119-80
    45Fc. Grootegast JO17-21001010-100
    46d' Olde Veste'54 JO17-41001213-110
    47FVV JO17-1d1001015-150
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Edwin de Jong Coach/Trainer 06-24917244 edwinenjoyce@live.nl
    Rene Arendse Coach 06-53531814 renearendse@dhrk.nl