• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Onderste rij van links naar rechts:

    Coen Hamstra, Richmond Sekeyre, Kevin Sinzobakwira, Yousief Mebrahtom, Aidan Lubbinge, Jordin Opstal

    Middelste rij van links naar rechts:

    Chris Baas, Nick van der Haar, Oliver Gurney, Roman Bruinewoud, Jerensly Hooi, Xavier Tol, Klaas Dekker, Rianne Strijker, Alexander Lubbinge

    Bovenste rij van links naar rechts:

    Tieme Assink, Mark Zwaan, Damian van de Belt, Stijn Donker, Lars Vonk, Junrayvi Ortella

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    4 feb. 14:30FC Burgum JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    11 feb. 15:00d' Olde Veste'54 JO19-1 - WVV JO19-1
    4 mrt. 09:00SJO Feanstars JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.Olde Veste J019.2 - Olde Veste J019.20 - 0
    21 jan.Olde Veste J015-1 - FC meppel J015-13 - 5
    21 jan.Sc Rouveen J015-1 - Olde Veste J015-22 - 1
    21 jan.Olde Veste J019-1 - GVAV rapiditas J019-12 - 5
    25 jan.Olde Veste J019-1 - HZVV J019-13 - 2
    27 jan.VV steenwijk 1 - Ruinerwold 1 - 0
    28 jan.Sc Genemuiden J015-2 - Olde Veste J015-23 - 0
    28 jan.Olde Veste J019-2 - Olympia'28 J019-11 - 4
    28 jan.FC Meppel J017-1 - Olde Veste J017-15 - 4
  • Staf

  • Rianne Strijker - Leidster & Verzorgster
  • Jan Willen Minnema - Grensrechter
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Divisie 4 H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Bedum JO19-111004043
    2d' Olde Veste'54 JO19-111004043
    3Flevo Boys JO19-111004223
    4WVV JO19-111003123
    5GRC Groningen JO19-110102201
    6Hoogezand JO19-110102201
    7SC Joure JO19-100000000
    8SJO Broekster Walden JO19-100000000
    9SJO Feanstars JO19-1100124-20
    10FC Burgum JO19-1100113-20
    11vv Winsum JO19-1100104-40
    12Workum JO19-1100104-40

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Divisie 4 H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZOH JO19-1971130131722
    2LAC Frisia 1883 JO19-196302361721
    3Hoogezand JO19-196122625119
    4SJO Feanstars JO19-194232320314
    5SV Bedum JO19-193241914511
    6d' Olde Veste'54 JO19-193151925-610
    7SJO Broekster Walden JO19-193152332-910
    8SC Joure JO19-193061323-109
    9FC Zuidlaren JO19-192161928-97
    10Heerenveense Boys JO19-190451019-94

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO19-122007346
    2Heerenveense Boys JO19-121019723
    3SC Joure JO19-12002410-60

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 KO - Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO19-111004223
    2GRC Groningen JO19-111001013
    3Be Quick 1887 JO18-111003303
    4vv Winsum JO19-110013300
    5Peize JO19-1100101-10
    6V.V. Heerenveen JO18-1100124-20

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Door 1/8e Finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick 1887 JO19-100000000
    2Be Quick 1887 JO18-100000000
    3Drachtster Boys JO19-100000000
    4DZOH JO19-100000000
    5SC Genemuiden JO19-100000000
    6GRC Groningen JO19-100000000
    7Harkemase Boys JO19-100000000
    8FC Lewenborg JO19-100000000
    9LSC 1890 JO19-100000000
    10d' Olde Veste'54 JO19-100000000
    11ONS Sneek JO18-100000000
    12SJO FC Coevorden JO19-100000000
    13Urk JO19-100000000
    14De Weide JO19-100000000
    15Zeerobben JO19-100000000
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Klaas Dekker Coach 06-45492971 Klaas@heeftualgeboekt.nl
    Alexander Lubbinge Ass. Coach 06-58933900 alexander.lubbinge@nsg.com
    Nick vd Haar Trainer 06-20687181 nickvdhaar8@hotmail.com
    Rianne Strijker Verzorger 0521-517235 famstrijker76@ziggo.nl