• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Achterste rij van links naar rechts:
    Tieme Assink, Casper Nijland, Alwin Hertong, Roan Kienhorst, Xavier Tol, Danny Osuala.

    Middelste rij van links naar rechts:
    Chris Baas, Nick van der Haar, Oliver Gurney, Damian van de Belt, Sven Cramer, Osman Mohamed, Alexander Lubbinge, Klaas Dekker.

    Voorste rij van links naar rechts:
    Frans Kallenkoot, Stijn Donker, Aidan Lubbinge, Umar Mohamed Ahmed, Richmond Sekyere, Jurviene Ortela, Lars Vonk

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 jun.SJO NWVV / Titan J013-1 / KNVB beker finale groep 4 - Sios J013-1JM / KNVB beker finale groep 43 - 4
    1 jun.FC Zuidlaren J015-1 / KNVB beker finales groep 2 - Twedo J015-1 / KNVB beker finales groep 23 - 2
    1 jun.OV magix minis afsluiting - OV magix minis afsluiting 0 - 0
    1 jun.Heerenveense Boys J017-1/ beker finale Groep 1 J017 - Blauw Wit'34 J017-1/ beker finale Groep 1 J0170 - 3
    1 jun.Drachten J017-1 / KNVB beker finales groep 2 - GVAV Rapiditas J017-3 / KNVB beker finales groep 21 - 3
    1 jun.LAC Frsia 1883 J019-1/ KNVB beker finales J019 groep 1 - Be Quick1887 J018-1 / KNVB beker finales J019 groep 12 - 1
    1 jun.Desz 3/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 2 - Actief 2/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 23 - 6
    1 jun.Olde Veste 1 - Olde Veste 10 - 0
    1 jun.DESZ vr.1 / KNVB beker finales vrouwen groep 3 - Waskemeer vr. 1/ knvb beker finales vrouwen groep 36 - 0
    1 jun.Vako 2/ KNVB beker finales reserve zondag groep 1 - GSAVV Forward 8/ KNVB beker finales reserve zondag groep 12 - 1
  • Staf

  • Rianne Strijker - Leidster & Verzorgster
  • Jan Willen Minnema - Grensrechter
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Divisie 4 G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Urk JO19-11191140112928
    2Epe JO19-11181240211925
    3SVI JO19-11173136152124
    4asv Dronten JO19-11171333151822
    5WSV JO19-1116052119218
    6Hierden JO19-1115242632-617
    7d' Olde Veste'54 JO19-1115152726116
    8Voorwaarts T JO19-1114163426813
    9IJVV JO19-1114161926-713
    10Zwart Wit '63 JO19-1112182240-185
    11Nieuwland ASC JO19-1111281538-235
    12VVZA JO19-1110291862-44-1

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO19-165011611515
    2Workum JO19-163211916311
    3Zeerobben JO19-163032717109
    4FVC JO19-16213211927
    5d' Olde Veste'54 JO19-16213181627
    6VV Sneek Wit Zwart JO19-162131020-107
    7SC Bolsward JO19-161141931-124

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO19-176012442018
    2Hoogeveen JO19-1751132122016
    3Twedo JO19-175112691716
    4HZVV JO19-173131521-610
    5SVBO JO19-17223171438
    6FC Klazienaveen JO19-171241024-145
    7De Weide JO19-171151225-134
    8SJO JVZ JO19-17106936-273
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Klaas Dekker Coach 06-45492971
    Alexander Lubbinge Ass. Coach 06-58933900
    Nick vd Haar Trainer 06-20687181
    Chris Baas ass. Trainer 06-27844692