• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Achterste rij, van links naar rechts:
    Sten Toeter, Axel Mol, Jaap van Dijken, Harmen Nijboer, Dani Arendse, Jorn Bus en Thomas de Jong

    Middelste rij, van links naar rechts:
    Leon Hertong, Jan-Willem Minnema, Rianne Strijker, Guido Wind, Robert van der Leij en Tim van Assen

    Voorste rij, van links naar rechts:
    Maikel Toeter, Gerben Brandts, Bas Elenga, Jarnick Weever, Kyon Penning, Jetse Suiker en Yon Aitink.

     

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    17 nov. 14:30ST FC Meppel/Alcides JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    24 nov. 13:00d' Olde Veste'54 JO19-1 - DVS'33 Ermelo JO19-1
    1 dec. 12:15Urk JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    8 dec. 15:00d' Olde Veste'54 JO19-1 - Excelsior '31 JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.d' Olde Veste'54 JO19-1 - SC Genemuiden JO19-11 - 1
    10 nov.d' Olde Veste'54 JO19-1 - ACV JO19-13 - 0
  • Spelers en Begeleiders

  • Jorn Bus
  • Jetse Suiker
  • Yon Aitnk
  • Axel Mol
  • Thomas de Jong
  • Tim van Assen
  • Sten Toeter
  • Maikel Toeter
  • Jaap van Dijken
  • Leon Hertong
  • Harmen Nijboer
  • Gerben Brandts
  • Dani Arendse
  • Bas Elenga
  • Kyon Penning
  • Jarnick Weever
  • Robert van der Leij
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo JO19-176012231918
    2d' Olde Veste'54 JO19-175202081217
    3ST FC Meppel/Alcides JO19-164111718-113
    4Quick '20 JO19-164021881012
    5Frisia JO19-174032417712
    6SC Genemuiden JO19-173311915412
    7Urk JO19-17232141409
    8ACV JO19-172141520-57
    9Excelsior '31 JO19-17214917-87
    10Achilles 1894 JO19-171151219-74
    11HSC '21 JO19-171061032-223
    12asv Dronten JO19-170251221-92

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO19-1330012399
    2Urk JO19-1320112396
    3Heerenveense Boys JO19-1310269-33
    4FC Wolvega JO19-13003318-150

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO JO19-111008173
    2SJO JVZ JO19-111007073
    3VEV'67 JO19-111005053
    4Musselkanaal JO19-111005143
    5Be Quick 1887 JO19-211004043
    6d' Olde Veste'54 JO19-111005233
    7GVAV-Rapiditas JO19-111004133
    8ONS Sneek JO19-111004133
    9S.V. Haulerwijk JO19-111003033
    10Frisia JO19-111004223
    11ST FC Meppel/Alcides JO19-211003123
    12Helpman JO19-111002023
    13SC Franeker JO19-111004313
    14LSC 1890 JO19-111002113
    15Workum JO19-111001013
    16Nieuw Buinen JO19-111003303
    17Veendam 1894 JO19-111003303
    18Be Quick 1887 JO19-111001103
    19Wildervank JO19-110013300
    20Annen JO19-110013300
    21Hoogezand JO19-110011100
    22Balk JO19-1100134-10
    23S.F. Deinum JO19-1100112-10
    24Drachten JO19-1100101-10
    25TLC JO19-1100124-20
    26DZOH JO19-1100113-20
    27Actief JO19-1100102-20
    28Buitenpost JO19-1100125-30
    29ST FC Meppel/Alcides JO19-1100114-30
    30SJO Amicitia-BG-ON JO19-1100114-30
    31ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1100103-30
    32VKW JO19-1100115-40
    33Noordster JO19-1100104-40
    34SJO Feanstars JO19-1100105-50
    35Twedo JO19-1100118-70
    36SVM JO19-1100107-70