• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Bovenste rij:
    Yon Aitink, Jeffrey Dijkstra, Maikel Toeter, Jetse Suiker, Ties Wiersma, Dani Arendse, Kyon Penning
    Midden:
    Axel Mol, Harmen Nijboer, Jan Willem Minnema, Guido Wind, Robert van der Leij, Rianne Strijker, Leon Hertong, Jaap van Dijken
    Voorste rij;
    Juules Kwant, Rick Rakke, Roy ten Veen, Jarnick Weever, Gerben Brandts, Senna Boven

     

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    21 sep. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - TVC '28 JO19-1
    28 sep. 14:30Drachtster Boys JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    5 okt. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - ATC '65 JO19-1
    12 okt. 15:00ST: HSC'21/Buurse JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Flevo Boys M015-1 - St.Steenwijk/Olde Veste '54 M015-12 - 8
    7 sep.d' Olde Veste'54 JO19-1 - V.V. Heerenveen JO19-12 - 2
    10 sep.Jong Heerenveen - senioren 13 - 2
    11 sep.CSV'28 J05-1 - J015-10 - 2
    14 sep.d' Olde Veste'54 JO19-1 - FC Wolvega JO19-116 - 0
  • Spelers

  • Axel Mol
  • Dani Arendse
  • Gerben Brandts
  • Harmen Nijboer
  • Jaap van Dijken
  • Jarnick Weever
  • jeffrey Dijkstra
  • Jetse Suiker
  • Juules Kwant
  • Kyon Penning
  • Leon Hertong
  • Mikel Toeter
  • Rick Rakke
  • Roy ten Veen
  • Senna Boven
  • Ties Wiersma
  • Yon Aitink
  • Staf

  • Rianne Strijker - Leidster & Verzorgster
  • Guido Wind - Trainer
  • Robert van der Leij - Ass. Trainer
  • Jan Willen Minnema - Grensrechter
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV JO19-100000000
    2ATC '65 JO19-100000000
    3Be Quick 1887 JO19-100000000
    4Drachtster Boys JO19-100000000
    5Excelsior '31 JO19-100000000
    6LAC Frisia 1883 JO19-100000000
    7SC Genemuiden JO19-100000000
    8ST: HSC'21/Buurse JO19-100000000
    9ST FC Meppel/Alcides JO19-100000000
    10d' Olde Veste'54 JO19-100000000
    11Quick '20 JO19-100000000
    12TVC '28 JO19-100000000

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Leeuwarder Zwaluwen JO19-13210173147
    2d' Olde Veste'54 JO19-13120193165
    3V.V. Heerenveen JO19-1311113854
    4FC Wolvega JO19-13003035-350
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Rianne Strijker Coach 0521-517235 famstrijker76@ziggo.nl
    Guido Wind Trainer 06-27385335 oldevestea1@outlook.com
    Robert vd leij Trainer 06-22310554 r.leij7@live.nl