• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Boven vlnr
    Klaas Brinkman, Willem van Doorn, Mattias Bos, Patrick van der Veen, Bo Suselbeek, Jordi van Rooijen, Lars Willemen, Milan Stadig, Ronald Smit

    Onder vlnr
    Rick de Haan, Jort Steenbergen, Ivo Smit, Swen Doosje, Dominique Bouhuis, Diaz Lampe

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 apr. 19:15d' Olde Veste'54 JO19-2 - ST FC Meppel/Alcides JO19-3Sportpark Olde Veste
    8 mei. 19:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - SC Genemuiden JO19-2Sportpark de Wetering
    11 mei. 13:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - Urk JO19-4Sportpark Olde Veste
    15 mei. 19:30VHK JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2Sportpark Monnikenmolen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 apr.Olde Veste J017-2Jm - Dwingeloo J017-10 - 4
    6 apr.d' Olde Veste'54 JO19-2 - SVM JO19-12 - 8
    8 apr.KNVb pup. tr. cursus - KNVb pup. tr. cursus 0 - 0
    10 apr.KNVB schoolvoetbal meisjes - KNVB schoolvoetbalmeisje0 - 0
    10 apr.OV/ KNVb ver. scheids cursus - OV/ KNVb ver. scheids cursus 0 - 0
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Triville JO19-155002341915
    2ST Ruinerwold/Ruinen JO19-15212171527
    3De Weide JO19-25203913-46
    4SJO JVZ JO19-252031016-66
    5SJO OFW JO19-152031523-86
    6d' Olde Veste'54 JO19-251131619-34

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-2 ( 2e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Oldemarkt JO19-165102281416
    2vv Steenwijk JO19-154011612412
    3ST FC Meppel/Alcides JO19-463121412210
    4Heerenveense Boys JO19-253022615119
    5Read Swart JO19-1530217989
    6d' Olde Veste'54 JO19-262041924-56
    7SJO OFW JO19-161051128-173
    8SC Emmeloord JO19-25005926-170

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-2 ( 2e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VENO JO19-164112115613
    2SVM JO19-144003092112
    3Urk JO19-44400145912
    4VHK JO19-164021514112
    5SC Emmeloord JO19-163121719-210
    6SC Genemuiden JO19-26303121119
    7CVVO JO19-183052328-59
    8ST Ruinerwold/Ruinen JO19-15203914-56
    9ST FC Meppel/Alcides JO19-372051824-66
    10SJO OFW JO19-151041215-33
    11d' Olde Veste'54 JO19-25005623-170
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon
    Klaas Brinkman Coach 06-11627998
    Ronald Smit  Trainer 06-2747 6121