• JO19-5 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 10:30d' Olde Veste'54 JO19-5 - Tollebeek JO19-1Sportpark Olde Veste
    23 nov. 19:30d' Olde Veste'54 JO19-5 - Flevo Boys JO19-2Sportpark Olde Veste
    1 dec. 10:30DWP JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-5Sportpark de Grie
    8 dec. 10:30d' Olde Veste'54 JO19-5 - SJO Ens/Kraggenburg JO19-1Sportpark Olde Veste
    11 dec. 19:15d' Olde Veste'54 JO19-5 - d' Olde Veste'54 JO19-4Sportpark Olde Veste
    15 dec. 10:30d' Olde Veste'54 JO19-5 - RKO JO19-1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Nagele JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-51 - 4
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-5 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO19-52200301296
    2Heerenveense Boys JO19-31001112-110
    3ST FC Meppel/Alcides JO19-41001018-180

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-5 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWP JO19-1660037122518
    2d' Olde Veste'54 JO19-554012542112
    3Oudehaske JO19-1640230161412
    4Flevo Boys JO19-264021991012
    5Nagele JO19-15302191639
    6SJO Ens/Kraggenburg JO19-163031622-69
    7De Blesse JO19-15212810-27
    8Tollebeek JO19-162131719-27
    9Heerenveense Boys JO19-272141827-97
    10RKO JO19-15104827-193
    11d' Olde Veste'54 JO19-460151533-181
    12Ruinerwold JO19-13003219-170

    Poulestanden d' Olde Veste'54 JO19-5 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Eastermar/Suameer JO19-111007073
    2SVBO JO19-211007163
    3Harkema Opeinde JO19-111006063
    4Black Boys JO19-111006333
    5SJO JVZ JO19-211003033
    6SJO 't Hogeland JO19-111003033
    7VV Opende JO19-111006423
    8ST FC Meppel/Alcides JO19-311004223
    9Nagele JO19-111004223
    10Drachtster Boys JO19-211003123
    11FC Zuidlaren JO19-211003123
    12ST Donkerbroek/Makkinga JO19-111003213
    13ST FC Meppel/Alcides JO19-511003213
    14Valthermond JO19-211003213
    15FC Assen JO19-211002113
    16SJO Pekela 2000 JO19-111002203
    17Oudehaske JO19-111002203
    18ZNC JO19-111001103
    19SJO NKvvProtos JO19-1Gd11001103
    20Fit Boys JO19-100000000
    21QVC JO19-100000000
    22SJO Amicitia-BG-ON JO19-200000000
    23MOVV JO19-110012200
    24d' Olde Veste'54 JO19-410012200
    25Be Quick 1887 JO19-510011100
    26VV Sleen JO19-110011100
    27DZOH JO19-3100123-10
    28d' Olde Veste'54 JO19-5100123-10
    29SJO Feanstars JO19-2100123-10
    30Bakkeveen JO19-1100112-10
    31Noordwolde JO19-1100146-20
    32Giethoorn JO19-1100124-20
    33SJO Ens/Kraggenburg JO19-1100124-20
    34Anjum JO19-1100113-20
    35Haren JO19-1100113-20
    36Balk JO19-2100136-30
    37Onstwedder Boys JO19-1100103-30
    38Zwartemeerse Boys JO19-1100103-30
    39SJO SWB JO19-1100117-60
    40FC Birdaard JO19-1100106-60
    41Be Quick D JO19-2100107-70