Oldeveste JO10-2 boekt overtuigende zege op Steenwijkerwold JO10-2
Ondanks de afwezigheid van Rami Saoor, Mikai Eleveld en Bram Huisman (beterschap, jongens!) begon Oldeveste sterk aan de wedstrijd. Het samenspel was een lust voor het oog, met slimme steekpasses en goede loopacties. Aiden Spijkerman gaf een mooie assist op David Heite, die beheerst afrondde: 0-1. Kort daarna werd David onreglementair gestopt en schoot Jayden ten Veen de vrije trap genadeloos binnen: 0-2.
Steenwijkerwold probeerde met fysiek spel terug te komen, maar Oldeveste hield stand. Thijs ten Klooster maakte een knappe 1-3, waarna Jayden ten Veen met een schitterend afstandsschot de 1-4 binnen knalde. Aiden Spijkerman kapte zich vrij en scoorde de 1-5. Steenwijkerwold wist nog een keer te scoren (2-5), maar de tweede helft was volledig voor Oldeveste.
David Heite gaf een voorzet die Jayden ten Veen afrondde (2-6), en Aiden Spijkerman maakte met zijn chocoladebeen de 2-7. De ijskoude wind stond gunstig, en Oldeveste ging vrolijk door. Jayden ten Veen scoorde twee keer achter elkaar (2-9), Aiden maakte zijn derde van de dag (2-10) en Sven van de Voort bekroonde zijn sterke spel met twee treffers (2-12). Hij was zelfs dichtbij een hattrick, maar miste net.
Keeper Jax Drent hield zijn doel verder schoon, ondanks de kou. Met drie overwinningen op rij gaan de jongens vol vertrouwen de voorjaarsvakantie in.
Op naar de volgende wedstrijd! Let’s go Oldeveste!