De meiden- en vrouwenafdeling van Olde Veste heeft vrijdagavond op een bijzonder gezellige manier het nieuwe seizoen afgetrapt. Ruim vijftig meiden en dames deden mee aan het 7×7-mixtoernooi, waarbij de teams voor de gelegenheid door elkaar waren gehusseld.

Onder uitstekende leiding van Mileen werd er fanatiek, maar vooral met veel plezier gevoetbald. Jong en oud stonden samen op het veld en precies dat was ook de bedoeling van deze avond: elkaar beter leren kennen, samen voetballen en met de hele meiden- en vrouwenafdeling het nieuwe seizoen beginnen.

Natuurlijk viel er ook nog wat te winnen. Eén van de teams mocht na afloop de felbegeerde slagroomtaart in ontvangst nemen. Welk team er precies met de hoofdprijs vandoor ging, laten we voor het gemak maar even in het midden. Het belangrijkste was uiteindelijk dat iedereen met een goed gevoel van het veld stapte.

Na de laatste wedstrijden werd de avond gezamenlijk afgesloten met soep (thnx Rianne) en een broodje worst. Daarmee kwam een zeer geslaagde seizoensopening ten einde.

Een mooie avond, met veel deelnemers en volop gezelligheid, aan de vooravond van de start van de competitie. Vanaf zaterdag gaat het weer om de punten, maar de eerste gezamenlijke overwinning van het seizoen is alvast binnen.