• Olde Veste '54 JO12-3JM

  • Boven vlnr:
    Vanja Mulder, Joan van Drogen, Yara Nijdam, Gijs Oosterhof, Naomi Giskes.
     
    Midden vlnr:
    Joost Slot, Daniël Tesfuyengis,  Nout Steenbergen, Levi Weijdema.
     
    Liggend:
    Tijs Brugmans 
     
    Op de foto ontbreken:
    Nour Katimati,  Fleur Hehuwat,  Yannieck van Dijssel.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 09:00Olde Veste '54 JO12-3JM - Meppel JO12-4JMSportpark Olde Veste
    11 feb. 09:00Olde Veste '54 JO12-3JM - De Blesse JO12-1Sportpark Olde Veste
    18 feb. 10:30Akkrum JO12-1 - Olde Veste '54 JO12-3JMSportpark De Meine
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 feb.FVC J019-2 - Olde Veste J019-2 JM2 - 1
    28 jan.FC Meppel J017-1 - Olde Veste J017-15 - 4
    28 jan.Olde Veste J019-2 - Olympia'28 J019-11 - 4
    28 jan.Sc Genemuiden J015-2 - Olde Veste J015-23 - 0
    28 jan.Gorredijk JO12-2JM - Olde Veste '54 JO12-3JM10 - 0
    27 jan.VV steenwijk 1 - Ruinerwold 1 - 0
    25 jan.Olde Veste J019-1 - HZVV J019-13 - 2
    21 jan.Olde Veste J019-1 - GVAV rapiditas J019-12 - 5
    21 jan.Sc Rouveen J015-1 - Olde Veste J015-22 - 1
  • Poulestanden Olde Veste '54 JO12-3JM ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Triville JO12-1JM651034132116
    2FC Meppel JO12-3650151173415
    3Giethoorn JO12-1641141162513
    4M.S.C. JO12-263123324910
    5Willemsoord JO12-162132840-127
    6Olde Veste '54 JO12-3JM62042443-196
    7Meppel JO12-4JM61051854-363
    8Steenwijkerwold JO12-160061638-220

    Poulestanden Olde Veste '54 JO12-3JM ( 4e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1v.v. Diever-Wapse JO12-177005084221
    2BEW JO12-1JM650138122615
    3Steenwijkerwold JO12-1740345321312
    4M.S.C. JO12-2740336251112
    5Olde Veste '54 JO12-3JM62041839-216
    6HZVV JO12-462042560-356
    7Meppel JO12-4JM61051635-193
    8Willemsoord JO12-171062744-173

    Poulestanden Olde Veste '54 JO12-3JM ( 5e klasse (3e fase) 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Willemsoord JO12-12200234196
    2De Blesse JO12-1220011296
    3Gorredijk JO12-2JM210112483
    4Akkrum JO12-1100107-70
    5Meppel JO12-4JM1001311-80
    6Olde Veste '54 JO12-3JM2002122-210
  • Coaches en trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Esther Oosterhof Coach 06-83700084 Estheroosterhof@electroworldoosterhof.nl
    Hessel Eikelboom Trainer   hesseleikelboom@gmail.com
    Axel Mol Trainer 06-46819696 axelmol@outlook.com
    Sharif Minani Stage Landstede din/ don 06-87303348