• Vacatures Lid worden
  • Olde Veste begint seizoen met overwinning op vv Berkum

    Olde Veste heeft in de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen een knappe 2-1 overwinning geboekt op vv Berkum. Hoewel de Zwollenaren in de eerste helft misschien bovenliggend waren, wist Olde Veste in de tweede helft de wedstrijd naar zich toe te trekken.

    De wedstrijd begon met Berkum als de partij die het initiatief nam. Na ruim tien minuten spelen creëerden de bezoekers hun eerste grote kans via een voorzet van Nick Kleen, maar Randy Vink kwam nét tekort om de bal binnen te koppen. In de 26e minuut slaagde Berkum er toch in om de leiding te nemen. Vink, die goed doorzette, verdiende een corner die via Dennis Horstman uiteindelijk door hem werd afgerond: 0-1.

    Olde Veste kreeg daarna wel mogelijkheden: Tom Kisjes had het geluk niet mee, want drie kansen op rij misten nét de juiste richting. Ook Jeffrey Dijkstra ging er met snelheid vandoor, maar zijn inzet leverde niet de gewenste gelijkmaker op.

    Na rust kwam Olde Veste echter sterk uit de kleedkamer en zette Berkum direct onder druk. Niels ten Veen, Juules Kwant en Nick Kuiper kwamen binnen de lijnen, wat het voetbal zichtbaar ten goede kwam. De Steenwijkers zagen hun inzet beloond worden toen Maikel Toeter met een snelle uitbraak voor gevaar zorgde. Berkum-doelman Huib Veurink kon de eerste poging nog pareren, maar niet veel later was het raak. Na een goede aanval kon Nick Spijker zijn goede spel met een treffer bekronen door de verdiende gelijkmaker binnen te schieten: 1-1.

    Berkum probeerde daarna nog de leiding te heroveren, maar had pech toen een inzet van invaller Jeroen Kamphuis via een verdediger van Olde Veste en de lat slechts een corner opleverde. De bezoekers hadden kort daarna opnieuw de kans om te scoren, maar doelman Youri Smit hield Olde Veste op de been door een poging van Van den Anker te keren. Waar veel Olde Veste supporters al tevreden waren met de 1-1 stand, waren de spelers dat zichtbaar niet.

    Met nog drie minuten te spelen wist Olde Veste de wedstrijd definitief naar zich toe te trekken. Een hoge bal van Niels ten Veen leek aanvankelijk over de achterlijn te gaan, maar Juules Kwant hield de bal knap binnen en kon in alle rust voorzetten, waarna Nick Kuiper bij de tweede paal op de juiste plek stond om de bal in het doel te werken: 2-1.

    Uiteraard zette Berkum aan om alsnog een gelijkspel uit het vuur te slepen. In blessuretijd kregen de bezoekers nog een laatste kans via een kopbal van invaller Lucas Kroes, maar de bal belandde via de binnenkant van de kruising in de handen van doelman Smit. Olde Veste kreeg daarna nog kansen om de score uit te breiden, maar het bleef bij 2-1. Niet lang daarna floot scheidsrechter Ter Velde voor het einde van de wedstrijd. Olde Veste begon het seizoen in de 4e Divisie met een verdiende overwinning, terwijl Berkum zich zal moeten herpakken na deze teleurstellende start.

    Na afloop toonde Steven Wuestenenk zich zeer tevreden: "We hebben veel vechtlust laten zien en in mijn ogen verdiend gewonnen. Heerlijk om te zien dat de wissels goed uitpakken", vertelde de OV-trainer voor de microfoon van OV-TV.

    Olde Veste - vv Berkum
    Zaterdag 24 augustus 2024

    Eindstand: 2-1 (0-1 ruststand)
    Scheidsrechter: Dhr. M. ter Velde
    Doelpunten: 26' Randy Vink (0-1), 74' Nick Spijker (1-1), 88' Nick Kuiper (2-1)
    Gele kaarten: (Berkum) Derk Fuller, Björn Bakker, Huib Veurink, (Olde Veste) Julian Zwoferink, Jeffrey Dijkstra, Hessel Eikelboom
    Opstelling Olde Veste: Youri Smit, Maikel Toeter, Julian Zwoferink, Nick Spijker, Hessel Eikelboom, Mark Bruintjes, Tom Kisjes (74' Harmen Nijboer), Patrick de Vente, Jeffrey Dijkstra (84' Juules Kwant), Timo Verweij (66' Nick Kuiper), Jetse Suiker (74' Niels ten Veen)
    Opstelling Berkum: Huib Veurink, Dennis Horstman, Mart Stokkers (88' Jens Hutten), Alex van Hoesel, Serge Nap, Björn Bakker, Lars van Gerner (74' Mike van Ekeren), Derk Fuller (88' Lucas Kroes), Vince van den Anker, Nick Kleen, Randy Vink (70' Jeroen Kamphuis)

  • Foto's

    Klik op onderstaande foto's om naar het fotoalbum te gaan.

  • Samenvatting RTV Oost

  • Voorbeschouwing Olde Veste - vv Berkum

    Na een aantal weken voorbereiding gaat de 4e Divisie deze week dan eindelijk van start! Het nieuwe seizoen begint voor Olde Veste tegen vv Berkum, een bekende tegenstander van twee jaar geleden. In het jaar dat we helaas weer uit de 4e Divisie degradeerden naar de 1e Klasse, verloren we van Berkum zowel uit als thuis. In de eerste speelronde van deze nieuwe competitie krijgen we dus direct de kans om ons te revancheren. Dat doen we zonder aanvoerder Jason Huisman die in zijn carrière voor beide clubs uitkwam in het 1e elftal. Naast Jason namen ook Martijn Strijker, Tom Holleboom, Thomas de Jong, Shimon Reupkes en assistent-trainer Jente Bootsma afscheid van de 1e selectie van Olde Veste.

    Nieuwe krachten
    Daar komen uiteraard weer nieuwe krachten voor terug. Om te beginnen met oude bekend Friso Bakker die op de bank plaats zal nemen als assistent naast hoofdtrainer Steven Wuestenenk. De selectie wordt versterkt door de aangetrokken keeper Rick Loek (voorheen MVV Alcides), verdediger Timo Verweij (voorheen Jubbega) en aanvaller Nick Kuiper (voorheen Jubbega). Laatstgenoemde is ons welbekend daar hij reeds jarenlang voor Olde Veste uitkwam. De selectie wordt gecompleteerd met de talenten Frans Kallenkoot en Jordin Opstal.

    Voorbereiding vv Berkum
    Aangezien de competitie deze week begint en er nog geen uitslagen en tussenstanden bekend zijn, is het wat lastiger voorbeschouwen dan anders. Het enige waarover iets te melden valt is dan de voorbereiding van beide teams. De voorbereiding van Berkum werd vorige week afgesloten met een 2-1 overwinning op DTS ’35 door een late goal van Serge Nap. Die scoorde de week daarvoor ook al in de oefenwedstrijd tegen competitiegenoot Flevo Boys. Deze wedstrijd eindigde in een 2-0 overwinning voor Berkum. Van sc Genemuiden werd met 2-0 verloren evenals van competitiegenoot Staphorst (4-2). De oefencampagne begon op 6 juli voor Berkum tegen DOS Kampen met een 2-0 overwinning.

    De eerste klap is een daalder waard
    De vraag is natuurlijk altijd wat de resultaten in een voorbereiding nu eigenlijk zeggen. Wellicht niet zoveel. Vorig jaar werden wijzelf de kampioen van de voorbereiding genoemd en in de eerste competitiewedstrijd kregen we tegen Broekster Boys met maar liefst 5-1 verlies het deksel op de neus. Die wedstrijd zijn we nog niet vergeten. De verwachting is dan ook zeker dat we dit jaar heel anders uit de startblokken zullen komen. Te meer omdat we dit jaar niet perse 'de kampioen van de voorbereiding' zijn gebleken. Onze voorbereiding eindigde met een zéér bijzonder potje in Groningen vorige week. Uitslag tegen Be Quick: 8-1 verlies. Ongekend. Tegen een jong ACV Assen werd echter 3-3 gespeeld, competitiegenoot Hoogeveen werd met 4-1 verslagen en tegen 3e Divisionist Harkemase Boys werd knap op een gelijkspel gehouden (2-2). "De eerste klap is een daalder waard". Opdat Olde Veste direct de eerste overwinning mag bijschrijven...

    #ForzaOV | #OLVber | X.com/OldeVeste | Liveuitzending en samenvatting @OldeVesteTV

    Wedstrijdsponsor Beddenspecialist Huisman
    Penning 2, Emmeloord | Gasthuisstraat 39, Steenwijk

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIM
    1Hoogeveen2619436430340
    2Staphorst2619347429450
    3Flevo Boys2615475940190
    4Quick '202612775235170
    5ONS Sneek2613310605550
    6Heino261178444130
    7DETO2611694635110
    8TVC '2826115104560-150
    9HZVV26106105253-10
    10d' Olde Veste'542696114451-70
    11AZSV2695124350-70
    12Berkum2686123851-130
    13DZC '682684143944-50
    14WHC2664162647-210
    15csv Apeldoorn2637163968-290
    16KHC2635182662-360
  • Wedstrijdaankondiging: Olde Veste - vv Berkum

    Komende zaterdag starten we dan eindelijk weer de competitie, in de Vierde Divisie!

    Na een goede voorbereidingsfase is het nu tijd om te strijden om de punten. We starten tegen een oude bekende: vv Berkum uit Zwolle. Laten we in tegenstelling tot vorig seizoen scherp beginnen, 3 punten in eigen huis met daarna het eerste feestje op het programma! Allen hartelijk welkom, Sportpark Parallelweg, aanvang 15:00u