• Bestuursgroep Operationele zaken

    De Bestuursgroep operationele zaken bedient het secundaire proces rondom alle Operationele activiteiten van de vereniging. Deze activiteiten zijn ondersteunend aan de beide primaire processen rond het voetbal en commercie.

    Het betreft de navolgende commissies:

    1. Ledenadministratie
    2. Financiën
    3. Kleding
    4. Lief & Leed
    5. Accommodatie
    6. PR & Communicatie
    7. Hospitality
    8. Veiligheid en gezondheid
    9. Vrijwilligers en supporters

    De bestuursgroep operationele zaken wordt geleid door twee bestuursleden. Er is duidelijk sprake van een sterke interactie met de beide andere bestuursgroepen.

    Bestuursgroep Operationele zaken kent de navolgende commissies, verdeeld over de bestuursleden:

    Bestuurslid Operationele zaken 1: Henk Zwoferink (penningmeester)

    • Ledenadministratie
    • Financiën
    • Kledingplan
    • Lief & Leed

    Bestuurslid Operationele zaken 2: Frans-Jan Willemen (secretaris)

    • Accommodatie (ontwikkeling & beheer en onderhoud)
    • PR & Communicatie
    • Hospitality
    • Veiligheid en gezondheid
    • Vrijwilligers en supporters
  • Taken en verantwoordelijkheden operationele zaken

    In onderstaande tabellen zijn de afzonderlijke commissies opgenomen.

  • Ledenadministratie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Ledenadmin 1 Gerhard van der Ploeg 06 51 96 60 63 Gvdploeg@oldeveste.com
    Ledenadmin 2 Jan van der Ploeg 06 12 54 40 83 Jvdploeg@oldeveste.com
  • Financiele administratie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    administrateur 1 Jan van der Ploeg 06 12 54 40 83 Jvdploeg@oldeveste.com
    administrateur 2 Gerhard van der Ploeg 06 51 96 60 63 Gvdploeg@oldeveste.com
    administrateur 3 Albert Groen 0522 25 73 82 Agroen@oldeveste.com
    administrateur 4 Martijn Strijker 06 20 49 59 70 Mstrijker@oldeveste.com
  • Kledingplan

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Hoofd kleding Albert Strijker 06 22 86 91 94 AStrijker@oldeveste.com
    Inname en uitgifte André Smit 06 52 00 52 29 ASmit@oldeveste.com
    Sponsoring Martijn Strijker 06 20 49 59 70 Mstrijker@oldeveste.com
  • Lief en Leed

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Contactpersoon 1 Jan Mulder 06 17 19 35 43 JMulder@oldeveste.com
    Contactpersoon 2 Jacques Wagtenveld 06 18 81 30 52 JWagtenveld@oldeveste.com
  • Accommodatie & Materialen

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Hoofd beheer en onderhoud Benno Hellinga 06 22 42 45 29 BHellinga@oldeveste.com
    Accommodatie Roel Koolma 06 50 60 54 45  
    Sportvelden Meine Buitenhuis    
    Materiaal beheer Johan Ent 06 12 16 58 23 JEnt@oldeveste.com
    Systeembeheer Vacature    
  • PR & Communicatie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    voorzitter Frans-Jan Willemen 06 51 05 60 05 FJWillemen@oldeveste.com
    social media (FB/Insta) + events Myron Steenstra 06 12 87 52 22 MSteenstra@oldeveste.com
    social media (FB/Insta) + events Denny Kloeten 06 46 54 08 39 DKloeten@oldeveste.com
    social media (FB/Insta) + eventsr Ivar Hesse 06 37 37 53 75 IHesse@oldeveste.com
    social media (FB/Insta) + events Edwin Maters 06 22 95 82 06 EMaters@oldeveste.com
    social media (FB/Insta) + events Stefan Moes 06 14 55 79 48 SMoes@oldeveste.com
    Twitter OV1 Jan Derk Brandsma 06 23 15 32 99 JBrandsma@oldeveste.com
    Zicht op Steenwijk George Huisman 06 30 41 36 63 GHuisman@oldeveste.com
    Zicht op Steenwijk Menno Mollema 06 82 58 31 84 Mmollema@oldeveste.com
    Merchandise en Materialen Corrie van Gaalen   webshop@oldeveste.com
    Merchandise en Materialen Antoinette Bos   webshop@oldeveste.com
    Beeld en Geluid wedstrijden Bertus de Boer   BdeBoer@oldeveste.com
    speaker / 360SI / scorebord Vacature    
    Fotografie Adri van Sleen   AvanSleen@oldeveste.com
    Fotografie Jacob Westra 06 51 36 41 48 JWestra@oldeveste.com
    Fotografie zie lijst fotografen   fotografie@oldeveste.com
    Website Bijzonderdruk   webmaster@oldeveste.com
  • Veiligheid en gezondheid

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Hoofd V&G Jan Keuning 06 10 21 26 26 JKeuning@oldeveste.com
    Vertrouwenspersoon Erik Hilbink   EHilbink@oldeveste.com
    Commissielid Vacature    
  • Hospitality

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Hoofd Hospitality Jan Keuning 06 10 21 26 26 JKeuning@oldeveste.com
    gastheer/vrouw 1 Jacques Wagtenveld 06 18 81 30 52 JWagtenveld@oldeveste.com
    gastheer/vrouw 2 Leo Mulder 06 17 10 35 43 LMulder@oldeveste.com
  • Vrijwilligers en supporters

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Hoofd vrijwilligersgroep Elbert-Jan Hesse/td> 06 14 59 81 15 EHesse@oldeveste.com
    Werving en Selectie Vacature    
    Algemeen + bijeenkomsten Vacature