• Programma

    DatumWedstrijdDetails
    16 apr. 18:55d'Olde Veste '54 JO14-2JM - SJO OFW JO14-1JM
    16 apr. 19:00d' Olde Veste'54 JO12-4 - vv Steenwijk JO12-2
    16 apr. 19:00d'Olde Veste '54 JO12-1JM - VV Sneek Wit Zwart JO12-1
    17 apr. 14:30Joran van antwerpen evenement J012 teams - Joran van antwerpen evenement J012 teams
    17 apr. 19:30Flevo Boys 7 - d' Olde Veste'54 5
    19 apr. 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - SC Rouveen 35+1
    19 apr. 19:45d' Olde Veste'54 VR30+1 - Kuinre VR30+1
    19 apr. 20:20Oranje Zwart VR30+1 - d' Olde Veste'54 VR30+1
    19 apr. 20:40FC Meppel 35+3 - d' Olde Veste'54 35+1
    20 apr. 08:30Heerenveense Boys JO10-1JM - d' Olde Veste'54 JO10-1
    20 apr. 09:00d'Olde Veste '54 JO14-2JM - ST SVN'69/Oranje Zwart JO14-1JM
    20 apr. 09:00d'Olde Veste '54 JO15-3JM - De Weide JO15-4
    20 apr. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-4 - FC Meppel JO12-5
    20 apr. 09:00d' Olde Veste'54 JO11-2 - Ruinerwold JO11-2
    20 apr. 09:00d' Olde Veste'54 JO9-3 - Steenwijkerwold JO9-2
    20 apr. 09:00d' Olde Veste'54 JO10-2 - Alcides JO10-2
    20 apr. 09:00d' Olde Veste'54 JO11-1 - SC Genemuiden JO11-1
    20 apr. 09:00d'Olde Veste '54 JO12-1JM - SC Joure JO12-1JM
    20 apr. 09:00SJO Ens/Kraggenburg JO8-1JM - d' Olde Veste'54 JO8-2
    20 apr. 09:00Steenwijkerwold JO9-1JM - d' Olde Veste'54 JO9-2
    20 apr. 09:00Olde Veste J08-1 - nog niet bekend
    20 apr. 09:30FC Wolvega JO7-1 - d' Olde Veste'54 JO7-1
    20 apr. 09:30Blesse De JO7-1JM - d' Olde Veste'54 JO7-2
    20 apr. 09:30KNVB 4;4 comp. OV 7.1 4 teams - KNVB 4:4 comp. OV. 7.1 4 teams
    20 apr. 09:50d' Olde Veste'54 JO7-1 - vv Steenwijk JO7-2
    20 apr. 09:50vv Steenwijk JO7-1 - d' Olde Veste'54 JO7-2
    20 apr. 10:00SC Rouveen JO9-1 - d' Olde Veste'54 JO9-1
    20 apr. 10:00vv Steenwijk JO10-2 - Olde Veste'54 JO10-3JM
    20 apr. 10:10d' Olde Veste'54 JO7-2 - Oldeholtpade JO7-1
    20 apr. 10:10vv Steenwijk JO7-3 - d' Olde Veste'54 JO7-1
    20 apr. 10:15SVBS'77 JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-3
    20 apr. 10:30Ruinerwold MO13-1 (9-tal) - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-1
    20 apr. 10:30Staphorst MO15-1 - ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1
    20 apr. 10:30Meppel FC JO8-5G - d' Olde Veste'54 JO8-3JM
    20 apr. 10:30Staphorst JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-2
    20 apr. 10:30Staphorst JO8-2 - d' Olde Veste'54 JO8-4
    20 apr. 10:45d' Olde Veste'54 JO14-1 - FC Burgum JO14-1JM
    20 apr. 10:45d' Olde Veste'54 JO15-2 - SJO HH'97 JO15-1
    20 apr. 10:45d'Olde Veste '54 JO13-1JM - Achilles 1894 JO13-1
    20 apr. 10:45d'Olde Veste '54 JO13-3JM - Urk JO13-4
    20 apr. 11:30Stânfries JO13-1JM - d'Olde Veste '54 JO13-2JM
    20 apr. 11:45d' Olde Veste'54 JO19-1 - VVZA JO19-1
    20 apr. 12:00Tollebeek 2 - d' Olde Veste'54 5
    20 apr. 12:30Blauw Wit '34 2 - d' Olde Veste'54 2
    20 apr. 13:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - SJO Ens/Kraggenburg JO17-1
    20 apr. 13:45d' Olde Veste'54 4 - Heerenveense Boys 5
    20 apr. 13:45Helpman JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    20 apr. 14:00d' Olde Veste'54 3 - Zeerobben 2
    20 apr. 14:30SJO WTTC VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    20 apr. 14:30VHK 4 - d' Olde Veste'54 6
    20 apr. 14:45Urk VR2 - d' Olde Veste'54 VR2
    20 apr. 15:00Go Ahead Kampen 1 - d' Olde Veste'54 1
    22 apr. 18:30KNVB tr. cursus pup. trainer J012 2 keer - KNVB tr. cursus pup. trainer J012 2 keer
    22 apr. 19:30d'Olde Veste '54 JO17-2JM - Olympia'28 JO17-2
    23 apr. 19:15d' Olde Veste'54 JO19-2 - ST FC Meppel/Alcides JO19-3
    25 apr. 20:00SVBO 1 - d' Olde Veste'54 1
    1 mei. 19:00VHK JO14-1 - d'Olde Veste '54 JO14-2JM
    3 mei. 19:35IJhorst 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    3 mei. 20:10d' Olde Veste'54 35+1 - Ruinerwold 35+1
    4 mei. 09:00VENO JO13-1JM - d'Olde Veste '54 JO13-3JM
    4 mei. 11:30Steenwijkerwold JO15-1JM - d'Olde Veste '54 JO15-3JM
    4 mei. 12:15d' Olde Veste'54 2 - The Knickerbockers 2
    4 mei. 14:00d' Olde Veste'54 6 - SVBS'77 2
    4 mei. 14:30DWP 2 - d' Olde Veste'54 4
    6 mei. 18:30KNVB tr. cursus pup. trainer J012 2 keer - KNVB tr. cursus pup. trainer J012 2 keer
    8 mei. 19:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - SC Genemuiden JO19-2
    11 mei. 08:45Alcides JO9-1 - d' Olde Veste'54 JO9-1
    11 mei. 09:00d'Olde Veste '54 JO13-2JM - v.v. Diever-Wapse JO13-1JM
    11 mei. 09:00d'Olde Veste '54 JO13-3JM - DESZ JO13-2
    11 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO11-2 - HZVV JO11-1
    11 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-2 - SC Emmeloord JO12-1
    11 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO9-3 - Olympia'28 JO9-2
    11 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO10-2 - DESZ JO10-1
    11 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-3 - VHK JO12-2
    11 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO8-3JM - SC Rouveen JO8-3
    11 mei. 09:00SC Joure MO13-2 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-1
    11 mei. 09:00Willemsoord JO7-2 - d' Olde Veste'54 JO7-2
    11 mei. 09:00Blokzijl JO8-1JM - d' Olde Veste'54 JO8-2
    11 mei. 09:20SJO OFW JO7-2 - d' Olde Veste'54 JO7-2
    11 mei. 09:40d' Olde Veste'54 JO7-2 - Oldeholtpade JO7-1
    11 mei. 10:00d' Olde Veste'54 JO7-1 - FC Wolvega JO7-3
    11 mei. 10:00SJO HUC'21 JO8-1JM - d' Olde Veste'54 JO8-4
    11 mei. 10:00SVBS'77 JO10-1 - Olde Veste'54 JO10-3JM
    11 mei. 10:15d' Olde Veste'54 JO8-1 - Olympia'28 JO8-3JM
    11 mei. 10:15FC Wolvega JO10-1 - d' Olde Veste'54 JO10-1
    11 mei. 10:20Steenwijkerwold JO7-1 - d' Olde Veste'54 JO7-1
    11 mei. 10:30d' Olde Veste'54 MO17-1 - Tollebeek MO17-1
    11 mei. 10:30SJO HUC'21 JO17-1 - d'Olde Veste '54 JO17-2JM
    11 mei. 10:30VHK JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-2
    11 mei. 10:30SVN'69 JO9-1JM - d' Olde Veste'54 JO9-2
    11 mei. 10:40d' Olde Veste'54 JO7-1 - vv Steenwijk JO7-3
    11 mei. 10:45d' Olde Veste'54 JO17-1 - V.V. Heerenveen JO17-1
    11 mei. 10:45SJO RVLC JO12-1JM - d'Olde Veste '54 JO12-1JM
    11 mei. 11:00De Blesse MO15-1 - ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1
    11 mei. 11:15FC Oldemarkt JO12-2JM - d' Olde Veste'54 JO12-4
    11 mei. 11:15De Weide JO11-1JM - d' Olde Veste'54 JO11-1
    11 mei. 12:30DZOH 2 - d' Olde Veste'54 2
    11 mei. 12:30Buitenpost 2 - d' Olde Veste'54 3
    11 mei. 12:30Staphorst 9 - d' Olde Veste'54 6
    11 mei. 12:30Stadskanaal JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    11 mei. 13:30d' Olde Veste'54 4 - Oudehaske 2
    11 mei. 13:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - Urk JO19-4
    11 mei. 13:35Raptim JO13-1 - d'Olde Veste '54 JO13-1JM
    11 mei. 14:00d' Olde Veste'54 5 - SC Genemuiden 6
    11 mei. 14:45Urk VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    11 mei. 15:00d' Olde Veste'54 JO19-1 - Hierden JO19-1
    11 mei. 18:00LSC 1890 1 - d' Olde Veste'54 1
    14 mei. 19:00d'Olde Veste '54 JO15-3JM - Steenwijkerwold JO15-1JM
    15 mei. 19:30VHK JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2
    18 mei. 08:45ST FC Meppel/Alcides MO15-1 - ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1
    18 mei. 08:50d' Olde Veste'54 JO15-2 - SVM JO15-1
    18 mei. 08:50d' Olde Veste'54 JO12-4 - M.S.C. JO12-1
    18 mei. 08:50d' Olde Veste'54 JO11-1 - Alcides JO11-1JM
    18 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO7-1 - FC Wolvega JO7-3
    18 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO8-2 - Wolvega FC JO8-2JM
    18 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO9-1 - De Weide JO9-2JM
    18 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO8-4 - Ruinerwold JO8-1JM
    18 mei. 09:00Blokzijl JO12-1JM - d' Olde Veste'54 JO12-3
    18 mei. 09:00DESZ JO11-1JM - d' Olde Veste'54 JO11-2
    18 mei. 09:00M.S.C. JO8-1 - d' Olde Veste'54 JO8-1
    18 mei. 09:00SC Rouveen JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-2
    18 mei. 09:00VHK JO9-1 - d' Olde Veste'54 JO9-3
    18 mei. 09:15d' Olde Veste'54 MO17-1 - ST SVM/Tonego MO17-1
    18 mei. 09:20vv Steenwijk JO7-2 - d' Olde Veste'54 JO7-1
    18 mei. 09:30Willemsoord JO7-2 - d' Olde Veste'54 JO7-2
    18 mei. 09:30Olympia'28 JO10-2 - d' Olde Veste'54 JO10-2
    18 mei. 09:30Steenwijkerwold JO8-2 - d' Olde Veste'54 JO8-3JM
    18 mei. 09:40d' Olde Veste'54 JO7-1 - BEW JO7-1
    18 mei. 09:50Blesse De JO7-1JM - d' Olde Veste'54 JO7-2
    18 mei. 10:05d' Olde Veste'54 JO9-2 - Giethoorn JO9-1
    18 mei. 10:05Olde Veste'54 JO10-3JM - FC Meppel JO10-4
    18 mei. 10:05d' Olde Veste'54 JO10-1 - SC Joure JO10-2
    18 mei. 10:10d' Olde Veste'54 JO7-2 - FC Wolvega JO7-2
    18 mei. 10:15d'Olde Veste '54 JO12-1JM - Flevo Boys JO12-1
    18 mei. 10:25d'Olde Veste '54 JO13-1JM - Noordscheschut JO13-1
    18 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - LSC 1890 JO15-1
    18 mei. 10:30HFC '15 JO14-1 - d' Olde Veste'54 JO14-1
    18 mei. 10:30Dwingeloo JO14-1 - d'Olde Veste '54 JO14-2JM
    18 mei. 10:30Creil-Bant JO13-1JM - d'Olde Veste '54 JO13-3JM
    18 mei. 11:00Langezwaag JO13-1 - d'Olde Veste '54 JO13-2JM
    18 mei. 11:45d'Olde Veste '54 JO17-2JM - v.v. Diever-Wapse JO17-2
    18 mei. 12:00Onder oorbehoud Dijka festival - Onder oorbehoud Dijka festival
    18 mei. 12:15d' Olde Veste'54 3 - FC Burgum 2
    18 mei. 12:15d' Olde Veste'54 2 - ACV 2
    18 mei. 12:15d' Olde Veste'54 VR2 - ST Creil-Bant/RKO VR1
    18 mei. 12:15ODV 2 - d' Olde Veste'54 4
    18 mei. 12:30RKO 3 - d' Olde Veste'54 5
    18 mei. 14:30d' Olde Veste'54 VR1 - SC Bolsward VR1
    18 mei. 14:30Steenwijer Boys 1 - Delfstrahuizen
    18 mei. 18:00d' Olde Veste'54 1 - Alcides 1
    23 mei. 20:00Olympia'28 8 - d' Olde Veste'54 6
    24 mei. 19:45d' Olde Veste'54 VR30+1 - DESZ VR30+1
    24 mei. 20:05d' Olde Veste'54 35+1 - DESZ 35+1
    24 mei. 20:20Steenwijkerwold VR30+1 - d' Olde Veste'54 VR30+1
    24 mei. 20:40Wacker 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    25 mei. 09:00d'Olde Veste '54 JO15-3JM - Beilen JO15-2JM
    25 mei. 09:00ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-1 - V.V. Heerenveen MO13-1 (9-tal)
    25 mei. 09:00d'Olde Veste '54 JO13-3JM - SC Genemuiden JO13-3
    25 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - SJO OFW JO19-1
    25 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO14-1 - De Heracliden JO14-1d
    25 mei. 10:30ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1 - Urk MO15-1
    25 mei. 10:30Flevo Boys MO17-1 - d' Olde Veste'54 MO17-1
    25 mei. 12:00Urk 2 - d' Olde Veste'54 2
    25 mei. 13:30d' Olde Veste'54 4 - vv Steenwijk 2
    25 mei. 14:00d' Olde Veste'54 6 - SC Genemuiden 9
    25 mei. 18:00Jubbega 1 - d' Olde Veste'54 1
    27 mei. 18:30 KNVB tr. cursus pup. trainer geen teams - KNVB tr. cursus pup. trainer geen teams
    1 jun. 09:30 KNVB beker finale groep 4 - KNVB beker finale groep 4
    1 jun. 09:30KNVB beker finales groep 2 - KNVB beker finales groep 2
    1 jun. 11:30Heerenveense boys J017-1 - Blauw wit'34 J017-1
    1 jun. 11:30KNVb beker finales groep 2 - KNVB beker finales groep 2
    1 jun. 12:00vv Steenwijk 2 - d' Olde Veste'54 4
    1 jun. 12:15SC Genemuiden 9 - d' Olde Veste'54 6
    1 jun. 13:45KNVB beker finales J019 groep 1 - KNVB beker finales J019 groep 1
    1 jun. 13:45KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 2 - KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 2
    1 jun. 16:45knvb beker finales vrouwen groep 3 - knvb beker finales vrouwen groep 3
    1 jun. 16:45KNVB beker finales reserve zondag groep 1 - KNVB beker finales reserve zondag groep 1
    7 jun. 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - Vitesse'63 35+1
    7 jun. 20:40FC Meppel 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    14 jun. 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - vv Steenwijk 35+1
    14 jun. 20:40FC Meppel 35+2 - d' Olde Veste'54 35+1
    15 jun. 11:00OV VTT toernooi NK J09-1 - OV VTT toernooi NK J09-1
    15 jun. 11:00OV VTT toernooi NK J09-1 - OV VTT toernooi NK J09-1
    29 jun. 15:00Olde Veste 1 - Buitenpost 1
    6 jul. 15:00Olde Veste 1 - Sc Genemuiden 1
    8 jul. 09:30Eekeringe sport - Eekeringe sport
    10 jul. 09:30Eekeringe sport - Eekringe sport
    3 aug. 15:00Olde Veste 1 - Hoogeveen 1 zondag
    10 aug. 15:00Olde Veste 1 - voorronde KNVB beker onder voorbehoud
    13 aug. 20:00Steenwijker boys - nog niet bekend.
    17 aug. 15:00B4 junioren - Olde Veste 1
    20 aug. 20:00Olde Veste 1 - SVI 1