• Programma

    DatumWedstrijdDetails
    27 mei 18:30 KNVB tr. cursus pup. trainer geen teams - KNVB tr. cursus pup. trainer geen teams
    27 mei 19:00ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1 - Urk MO15-1
    28 mei 18:30Olde Veste J013-1 nw - Vv Heerenveen J013- nw
    29 mei 18:30Meisjes tak / clinic vv heerenveen dames 1 - Meisjes tak / clinic vv heerenveen dames 1
    1 jun. 09:30SJO NWVV / Titan J013-1 / KNVB beker finale groep 4 - Sios J013-1JM / KNVB beker finale groep 4
    1 jun. 09:30FC Zuidlaren J015-1 / KNVB beker finales groep 2 - Twedo J015-1 / KNVB beker finales groep 2
    1 jun. 09:30OV magix minis afsluiting - OV magix minis afsluiting
    1 jun. 11:00vv Steenwijk 2 - d' Olde Veste'54 4
    1 jun. 11:30Heerenveense boys J017-1 - Blauw wit'34 J017-1
    1 jun. 11:30Stadskanaal J017-1 / KNVB beker finales groep 2 - GVAV Rapiditas J017-3 / KNVB beker finales groep 2
    1 jun. 12:30SC Genemuiden 9 - d' Olde Veste'54 6
    1 jun. 13:45LAC Frsia 1883 J019-1/ KNVB beker finales J019 groep 1 - Be Quick1887 J018-1 / KNVB beker finales J019 groep 1
    1 jun. 13:45Desz 3/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 2 - Actief 2/ KNVB beker finales mannen zaterdag reserve groep 2
    1 jun. 15:00Olde Veste 1 - Olde Veste 1
    1 jun. 16:45DESZ vr.1 / KNVB beker finales vrouwen groep 3 - Waskemeer vr. 1/ knvb beker finales vrouwen groep 3
    1 jun. 16:45Vako 2/ KNVB beker finales reserve zondag groep 1 - GSAVV Forward 8/ KNVB beker finales reserve zondag groep 1
    7 jun. 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - Vitesse'63 35+1
    7 jun. 20:40FC Meppel 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    8 jun. 09:30Olde Veste J07-1/ J07-2 afsluiting met o.a. ouders - Olde Veste J07-1/ J07-2 afsluiting met oa. ouders
    14 jun. 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - vv Steenwijk 35+1
    14 jun. 20:40FC Meppel 35+2 - d' Olde Veste'54 35+1
    15 jun. 11:00OV VTT toernooi NK J09-1 - OV VTT toernooi NK J09-1
    15 jun. 11:00OV VTT toernooi NK J09-1 - OV VTT toernooi NK J09-1
    27 jun. 08:00SC Eekeringe sportdag - SC Eekeringe sportdag
    27 jun. 08:00sportdag Sg Eekeringe - sportdag SG Eekeringe
    29 jun. 15:00Olde Veste 1 - Buitenpost 1
    2 jul. 19:00Olde Veste J013-1Jm - Fc Wolvega J013-1
    6 jul. 15:00Olde Veste 1 - Sc Genemuiden 1
    8 jul. 09:30Eekeringe sport - Eekeringe sport
    10 jul. 09:30Eekeringe sport - Eekringe sport
    3 aug. 15:00Olde Veste 1 - Hoogeveen 1 zondag
    10 aug. 15:00Olde Veste 1 - voorronde KNVB beker onder voorbehoud
    13 aug. 20:00Steenwijker boys - nog niet bekend.
    17 aug. 15:00B4 junioren - Olde Veste 1
    17 aug. 15:00Steenwijker Boys 1 - nog niet bekend
    20 aug. 20:00Olde Veste 1 - SVI 1