• Programma

    DatumWedstrijdDetails
    14 nov. 17:45Olde Veste J012-1 - Heerenveense Boys J012-1
    15 nov. 20:05SC Rouveen 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    15 nov. 20:40d' Olde Veste'54 35+1 - VHK 35+1
    16 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1
    16 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - VENO JO15-1
    16 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-1 - SC Joure JO9-1
    16 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-3 - SJO OFW JO9-1
    16 nov. 08:45Flevo Boys JO9-5 - d' Olde Veste'54 JO9-4
    16 nov. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-3 - Havelte JO12-1
    16 nov. 09:00Olde Veste'54 J011-4M - Staphorst JO11-3G
    16 nov. 09:00Weide De JO11-4G - d' Olde Veste'54 JO11-3
    16 nov. 09:00SC Joure JO8-1 - d' Olde Veste'54 JO8-1
    16 nov. 09:00SC Joure JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-1
    16 nov. 09:00SC Rouveen JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-2
    16 nov. 09:15Tollebeek JO8-1 - d' Olde Veste'54 JO8-2
    16 nov. 10:00d' Olde Veste'54 JO10-4 - d' Olde Veste'54 JO10-3
    16 nov. 10:00d' Olde Veste'54 JO10-2 - V.V. Heerenveen JO10-3
    16 nov. 10:00SVN'69 JO8-2G - d' Olde Veste'54 JO8-3
    16 nov. 10:00St.Meppel/Alcides M015-2 - St.Steenwijk/Olde Veste M015-2
    16 nov. 10:20d' Olde Veste'54 JO11-1 - Be Quick 1887 JO11-1
    16 nov. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - Nunspeet JO13-1
    16 nov. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - SV Bedum JO17-1
    16 nov. 10:30SC Emmeloord JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-2
    16 nov. 10:30DES MO17-1 - STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2
    16 nov. 11:00d' Olde Veste'54 JO17-2 - V.V. Heerenveen JO17-2
    16 nov. 12:15d' Olde Veste'54 2 - SC Genemuiden 3
    16 nov. 12:15V.V. Heerenveen JO12-2 - d' Olde Veste'54 JO12-2
    16 nov. 12:30FC Emmen JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    16 nov. 13:00USV M015-1 - St.Steenwijk/Olde Veste M015-1
    16 nov. 13:00Olde Veste G team - combinatie sen. OV 4 en 5
    16 nov. 13:30SVN'69 JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-3
    16 nov. 14:00ST Old Forward/BEW VR1 - d' Olde Veste'54 VR2
    16 nov. 14:30d' Olde Veste'54 4 - Urk 6
    16 nov. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - Quick '20 JO19-1
    16 nov. 14:30d' Olde Veste'54 5 - ST Ens/Kraggenburg 4
    16 nov. 15:00SSA Creil-Bant 2 - d' Olde Veste'54 3
    16 nov. 15:00LSC 1890 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2
    16 nov. 15:00HHC Hardenberg VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    20 nov. 18:30Staphorst JO10-2 - d' Olde Veste'54 JO10-4
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - ST Diever-Wapse/BEW JO15-1
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - DESZ JO15-2G
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-1 - Flevo Boys JO9-1
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO8-3 - Ruinerwold JO8-2
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO8-1 - Flevo Boys JO8-1
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-4 - SC Genemuiden JO9-3
    23 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO12-3 - FC Meppel JO12-2
    23 nov. 08:45Olde Veste'54 J011-4M - Meppel FC JO11-4G
    23 nov. 08:45FC Wolvega JO10-2 - d' Olde Veste'54 JO10-2
    23 nov. 09:00SJO WIJC JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-2
    23 nov. 09:00Balk JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-2
    23 nov. 09:00St.Steenwijk/Olde Veste '54 M015-1 - Urk M015-1
    23 nov. 10:00d' Olde Veste'54 JO10-4 - Vitesse'63 JO10-1G
    23 nov. 10:00De Weide JO10-1 - d' Olde Veste'54 JO10-1
    23 nov. 10:00Ruinerwold JO8-1G - d' Olde Veste'54 JO8-2
    23 nov. 10:15d' Olde Veste'54 JO11-1 - HFC '15 JO11-1
    23 nov. 10:15Ruinen JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-2
    23 nov. 10:15SVN'69 JO9-2 - d' Olde Veste'54 JO9-3
    23 nov. 10:15SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 - d' Olde Veste'54 JO17-4
    23 nov. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - Sparta E. JO13-1
    23 nov. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - Helpman JO17-1
    23 nov. 10:45d' Olde Veste'54 JO15-5 - Oldeholtpade JO15-2
    23 nov. 10:45Drachtster Boys JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    23 nov. 10:45FC Meppel JO12-3 - d' Olde Veste'54 JO12-4
    23 nov. 10:45Olde Vste J012-1 - Be Quick 1887 J012-1
    23 nov. 11:00SJO Dalen/DSC MO17-1 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    23 nov. 11:05d' Olde Veste'54 JO11-3 - Meppel FC JO11-3G
    23 nov. 12:00Urk JO15-2 - d' Olde Veste'54 JO15-2
    23 nov. 12:00FC Wolvega VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    23 nov. 12:15d' Olde Veste'54 JO17-3 - VENO JO17-1
    23 nov. 12:15SC Genemuiden 2 - d' Olde Veste'54 2
    23 nov. 12:30d' Olde Veste'54 JO17-2 - ST Creil-Bant JO17-1
    23 nov. 12:30Smilde'94 VR1 - d' Olde Veste'54 VR2
    23 nov. 12:30St.Steenwijk/Olde Veste '54 M015-2 - Staphorst M015-1
    23 nov. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - ACV JO19-1
    23 nov. 14:30d' Olde Veste'54 4 - Tonego 2
    23 nov. 14:30d' Olde Veste'54 5 - SSA Creil-Bant 4
    23 nov. 14:30SVM 2 - d' Olde Veste'54 3
    23 nov. 14:30Akkrum JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2
    23 nov. 15:00Blauw Wit '34 1 - d' Olde Veste'54 1
    28 nov. 19:30ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-2
    30 nov. 08:30SVN'69 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-3
    30 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-2 - Ruinerwold JO9-1
    30 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO8-1 - FC Meppel JO8-1
    30 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO8-3 - MSC/Amslod JO8-1
    30 nov. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-3 - Giethoorn JO9-1
    30 nov. 08:45V.V. Heerenveen JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-1
    30 nov. 09:00d' Olde Veste'54 JO11-1 - V.V. Heerenveen JO11-1
    30 nov. 09:00d' Olde Veste'54 JO13-2 - DESZ JO13-1
    30 nov. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-2 - Tonego JO12-1
    30 nov. 09:00SVM JO8-1 - d' Olde Veste'54 JO8-2
    30 nov. 09:00SC Joure JO10-2 - d' Olde Veste'54 JO10-2
    30 nov. 10:00d' Olde Veste'54 JO10-3 - SJO WIJC JO10-2
    30 nov. 10:00Heerenveense Boys JO9-1 - d' Olde Veste'54 JO9-1
    30 nov. 10:00Uffelte JO12-1G - d' Olde Veste'54 JO12-3
    30 nov. 10:15Olde Veste'54 J011-4M - Meppel FC JO11-3G
    30 nov. 10:15FC Wolvega JO15-3 - d' Olde Veste'54 JO15-5
    30 nov. 10:30ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1 - Twedo MO17-1
    30 nov. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - ATC '65 JO15-1
    30 nov. 10:30Meppel FC JO11-4G - d' Olde Veste'54 JO11-3
    30 nov. 10:30Giethoorn JO15-1G - d' Olde Veste'54 JO15-4
    30 nov. 11:00WVV JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    30 nov. 11:00SC Rouveen JO9-3 - d' Olde Veste'54 JO9-4
    30 nov. 11:00Havelte JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-3
    30 nov. 11:00vv Steenwijk JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-2
    30 nov. 11:15d' Olde Veste'54 JO10-1 - Ruinerwold JO10-1
    30 nov. 11:15Alcides JO13-1G - d' Olde Veste'54 JO13-1
    30 nov. 12:15d' Olde Veste'54 2 - The Knickerbockers 2
    30 nov. 12:30d' Olde Veste'54 VR2 - MSC/Amslod VR1
    30 nov. 12:30STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 - DESZ MO17-1
    30 nov. 14:00VENO 2 za. - d' Olde Veste'54 4
    30 nov. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - FC Wolvega JO19-1
    30 nov. 14:30d' Olde Veste'54 3 - SC Rouveen 3
    30 nov. 14:30SVBS'77 2 - d' Olde Veste'54 5
    30 nov. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - SC Genemuiden VR1
    30 nov. 15:00d' Olde Veste'54 1 - Pelikaan S 1
    30 nov. 15:00ST FC Meppel/Alcides JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    7 dec. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-5 - Gorredijk JO15-2
    7 dec. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - Alcides JO15-2
    7 dec. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - vv Steenwijk JO15-1
    7 dec. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-4 - SC Emmeloord JO9-3
    7 dec. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-1 - FC Wolvega JO9-1
    7 dec. 08:45Heerenveense Boys JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-2
    7 dec. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-3 - De Blesse JO12-1
    7 dec. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-1 - Flevo Boys JO12-1
    7 dec. 09:00Havelte JO10-1 - d' Olde Veste'54 JO10-3
    7 dec. 09:00BEW JO9-1 - d' Olde Veste'54 JO9-3
    7 dec. 09:00Giethoorn JO8-1G - d' Olde Veste'54 JO8-3
    7 dec. 09:45V.V. Heerenveen JO8-1 - d' Olde Veste'54 JO8-1
    7 dec. 10:00d' Olde Veste'54 JO10-2 - FC Oldemarkt JO10-1
    7 dec. 10:00d' Olde Veste'54 JO10-4 - vv Steenwijk JO10-1
    7 dec. 10:00d' Olde Veste'54 JO11-2 - MSC/Amslod JO11-4
    7 dec. 10:00DZOH JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    7 dec. 10:00VHK JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-4
    7 dec. 10:15FC Meppel JO10-1 - d' Olde Veste'54 JO10-1
    7 dec. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - csv Apeldoorn JO13-1
    7 dec. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - V.V. Heerenveen JO17-1
    7 dec. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-3 - Alcides JO17-3
    7 dec. 10:30Noordscheschut MO17-1 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    7 dec. 10:30Zuidhorn JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-1
    7 dec. 10:45SJO J.V. Oostenburg JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-4
    7 dec. 10:45SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2
    7 dec. 11:00Staphorst JO9-2 - d' Olde Veste'54 JO9-2
    7 dec. 11:15d' Olde Veste'54 JO11-3 - SJO FC Dalfsen JO11-3
    7 dec. 12:00Oranje Nassau 2 - d' Olde Veste'54 2
    7 dec. 12:15ZAC JO11-4 - Olde Veste'54 J011-4M
    7 dec. 12:30d' Olde Veste'54 JO17-2 - SJO RVLC JO17-1
    7 dec. 12:30Heerenveense Boys VR2 - d' Olde Veste'54 VR1
    7 dec. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - LAC Frisia 1883 JO19-1
    7 dec. 14:30d' Olde Veste'54 5 - Blokzijl 2
    7 dec. 14:30Oranje Nassau 1 - d' Olde Veste'54 1
    7 dec. 15:00Heerenveense Boys 3 - d' Olde Veste'54 3
    14 dec. 08:45d' Olde Veste'54 JO9-3 - MSC/Amslod JO9-2
    14 dec. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-4 - Oranje Zwart JO12-1
    14 dec. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-1 - Flevo Boys JO12-2
    14 dec. 10:00SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G - d' Olde Veste'54 JO15-2
    14 dec. 10:30ZAC JO11-4 - d' Olde Veste'54 JO11-3
    14 dec. 10:30RKO JO11-1G - Olde Veste'54 J011-4M
    14 dec. 10:30Heerenveense Boys JO17-2 - d' Olde Veste'54 JO17-2
    14 dec. 11:00Olympia'28 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-3
    14 dec. 12:00ST SVBS'77/VHK VR1 - d' Olde Veste'54 VR2
    14 dec. 12:00Den Ham MO17-1 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    14 dec. 12:15d' Olde Veste'54 2 - Staphorst 2
    14 dec. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - TVC '28 JO19-1
    14 dec. 14:30d' Olde Veste'54 4 - CVVO 3
    14 dec. 14:30SSA Creil-Bant 5 - d' Olde Veste'54 5
    14 dec. 15:00d' Olde Veste'54 1 - PKC'83 1
    18 dec. 18:30d' Olde Veste'54 JO12-3 - Gruno JO12-1G
    21 dec. 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - Staphorst JO15-1
    21 dec. 10:00d' Olde Veste'54 JO15-5 - SJO JVZ JO15-3
    21 dec. 10:00Willemsoord JO12-1G - d' Olde Veste'54 JO12-4
    11 jan. 14:00Olde Veste 2 - De Valken 2
    11 jan. 14:00Olde Veste 1 - De Valken 1
    14 jan. 20:00Olde Veste 1 - Staphorst 1
    18 jan. 09:00toernooi J012-1 en J011-1 - nvt
    18 jan. 09:00Toernooi J012-1 en J011-1 - nvt
    18 jan. 09:00Genemuiden J013-4 - Olde Veste J013-3 oud J012-4
    18 jan. 09:00Genemuiden J011-3 - Olde Veste J011-4M
    18 jan. 10:30Genemuiden J013-2 - Olde Veste J013-2
    18 jan. 12:00A1 junioren - Flevo Boys J019-1
    18 jan. 12:00Genemuiden J017-2 - Olde Veste J017-3
    18 jan. 14:301e elftal - Be Quick'28 1
    25 jan. 10:00Olde Veste J015-5 - Genemuiden J014-2
    25 jan. 12:00A1 junioren - A1 junioren
    25 jan. 12:15HZVV 2 - d' Olde Veste'54 2
    25 jan. 14:30d' Olde Veste'54 4 - SC Joure 5
    25 jan. 14:30Drachtster Boys 1 - d' Olde Veste'54 1
    1 feb. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - WSV JO15-1
    1 feb. 10:45CSV '28 JO13-1G - d' Olde Veste'54 JO13-1
    1 feb. 12:15d' Olde Veste'54 2 - SV Bedum 2
    1 feb. 12:30d' Olde Veste'54 VR2 - IJVV VR3
    1 feb. 13:00CVVO 3 - d' Olde Veste'54 4
    1 feb. 14:30d' Olde Veste'54 3 - FC Wolvega 2
    1 feb. 14:30TVC '28 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    1 feb. 14:30Heerenveense Boys 5 - d' Olde Veste'54 5
    1 feb. 15:00d' Olde Veste'54 1 - vv Winsum 1
    1 feb. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - ZVV '56 VR1
    1 feb. 15:00Hoogezand JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    8 feb. 10:15FC Groningen BV JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    8 feb. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - Achilles 1894 JO17-1
    8 feb. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - WSV JO13-1
    8 feb. 11:30SVO VVZ VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    8 feb. 12:30Drachtster Boys 2 - d' Olde Veste'54 2
    8 feb. 13:30Steenwijkerwold VR2 - d' Olde Veste'54 VR2
    8 feb. 14:30d' Olde Veste'54 4 - Tollebeek 2
    8 feb. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - SC Genemuiden JO19-1
    8 feb. 14:30d' Olde Veste'54 5 - SSA Creil-Bant 5
    8 feb. 14:30Leeuwarder Zwaluwen 1 - d' Olde Veste'54 1
    8 feb. 14:30st. Steenwijker Boys/DVSV vr1 - St.SVBS'77/VHK vr1
    8 feb. 14:45Flevo Boys 4 - d' Olde Veste'54 3
    15 feb. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - BWO JO13-1
    15 feb. 12:15d' Olde Veste'54 2 - Flevo Boys 2
    15 feb. 12:30SVZW VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    15 feb. 15:00d' Olde Veste'54 1 - Balk 1
    29 feb. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - FC Burgum JO17-1
    29 feb. 11:00Be Quick 1887 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    29 feb. 12:00Willemsoord 2 - d' Olde Veste'54 3
    29 feb. 12:30Nieuwleusen SV VR2 - d' Olde Veste'54 VR2
    29 feb. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - ST: HSC'21/Buurse JO19-1
    29 feb. 14:30d' Olde Veste'54 4 - Urk 5
    29 feb. 14:30ST Ens/Kraggenburg 4 - d' Olde Veste'54 5
    7 mrt. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - V.V. Heerenveen JO15-1
    7 mrt. 10:30Flevo Boys JO13-1G - d' Olde Veste'54 JO13-1
    7 mrt. 12:15Urk 2 - d' Olde Veste'54 2
    7 mrt. 12:30d' Olde Veste'54 VR2 - ST SVBS'77/VHK VR1
    7 mrt. 12:30Heerenveense Boys JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    7 mrt. 14:30d' Olde Veste'54 3 - VHK 2
    7 mrt. 14:30d' Olde Veste'54 5 - DESZ 3
    7 mrt. 14:30ATC '65 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    7 mrt. 14:30Groningen 1 - d' Olde Veste'54 1
    7 mrt. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - DVS'33 Ermelo VR1
    14 mrt. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - Blauw Wit '34 JO17-1
    14 mrt. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - SC Genemuiden JO13-1
    14 mrt. 10:30Blauw Wit '34 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    14 mrt. 12:15d' Olde Veste'54 2 - ONS Sneek 2
    14 mrt. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-1
    14 mrt. 14:30d' Olde Veste'54 4 - Staphorst 6
    14 mrt. 14:30FC Meppel 3 - d' Olde Veste'54 3
    14 mrt. 14:30Staphorst VR2 - d' Olde Veste'54 VR2
    14 mrt. 14:30SSA Creil-Bant 4 - d' Olde Veste'54 5
    14 mrt. 15:00d' Olde Veste'54 1 - Noordscheschut 1
    14 mrt. 15:00Be Quick '28 VR3 - d' Olde Veste'54 VR1
    21 mrt. 12:15vv Winsum 2 - d' Olde Veste'54 2
    21 mrt. 14:30Broekster Boys 1 - d' Olde Veste'54 1
    28 mrt. 10:15V.V. Heerenveen JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    28 mrt. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - Drachtster Boys JO15-1
    28 mrt. 10:30csv Apeldoorn JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1
    28 mrt. 12:15d' Olde Veste'54 2 - HZVV 2
    28 mrt. 12:30d' Olde Veste'54 VR2 - Smilde'94 VR1
    28 mrt. 14:30d' Olde Veste'54 3 - SVM 2
    28 mrt. 14:30SC Joure 5 - d' Olde Veste'54 4
    28 mrt. 14:30SVM 4 - d' Olde Veste'54 5
    28 mrt. 14:45LAC Frisia 1883 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    28 mrt. 15:00d' Olde Veste'54 1 - Drachtster Boys 1
    28 mrt. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - FC Wolvega VR1
    1 apr. 12:00schoolvoetbal jongens - nvt.
    4 apr. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - WVV JO17-1
    4 apr. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - Alcides JO13-1G
    4 apr. 12:15ATC '65 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    4 apr. 14:30d' Olde Veste'54 4 - VENO 2 za.
    4 apr. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - ST FC Meppel/Alcides JO19-1
    4 apr. 14:30d' Olde Veste'54 5 - SVBS'77 2
    4 apr. 14:30Staphorst 2 - d' Olde Veste'54 2
    4 apr. 14:30PKC'83 1 - d' Olde Veste'54 1
    4 apr. 14:30SC Genemuiden VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    4 apr. 14:30St.Steenwijker Boys/DVSV vr1 - Nw.Leusen SV vr2
    4 apr. 15:00MSC/Amslod VR1 - d' Olde Veste'54 VR2
    4 apr. 16:15SC Rouveen 3 - d' Olde Veste'54 3
    8 apr. 12:00schoolvoetbal meisjes - nvt.
    18 apr. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - FC Emmen JO15-1
    18 apr. 10:30SV Bedum JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    18 apr. 10:30FC Winterswijk JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1
    18 apr. 12:15d' Olde Veste'54 2 - Harkemase Boys 2
    18 apr. 12:30d' Olde Veste'54 VR2 - ST Old Forward/BEW VR1
    18 apr. 14:30d' Olde Veste'54 3 - SSA Creil-Bant 2
    18 apr. 14:30Urk 6 - d' Olde Veste'54 4
    18 apr. 14:45Flevo Boys 7 - d' Olde Veste'54 5
    18 apr. 15:00d' Olde Veste'54 1 - SVI 1
    18 apr. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - Epe VR1
    18 apr. 15:00Quick '20 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    25 apr. 12:15The Knickerbockers 2 - d' Olde Veste'54 2
    25 apr. 15:00Pelikaan S 1 - d' Olde Veste'54 1
    9 mei. 10:00DZOH JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    9 mei. 10:00Nunspeet JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1
    9 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - Quick '20 JO15-1
    9 mei. 12:15d' Olde Veste'54 2 - SC Genemuiden 2
    9 mei. 12:30d' Olde Veste'54 VR2 - Olympia'28 VR1
    9 mei. 14:30d' Olde Veste'54 5 - Tonego 3
    9 mei. 14:30Excelsior '31 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    9 mei. 14:30st.Steenwijker Boys/DVSv vr1 - Smilde'94 vr1
    9 mei. 15:00d' Olde Veste'54 1 - Blauw Wit '34 1
    9 mei. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - HHC Hardenberg VR1
    9 mei. 16:15Ens 2 - d' Olde Veste'54 4
    16 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - FVC JO17-1
    16 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - Unicum JO13-1
    16 mei. 11:30SVN'69 VR1 - d' Olde Veste'54 VR2
    16 mei. 12:00FC Meppel 2 - d' Olde Veste'54 2
    16 mei. 12:30GVAV-Rapiditas JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    16 mei. 12:30SVN'69 2 - d' Olde Veste'54 3
    16 mei. 14:30d' Olde Veste'54 4 - SSA Creil-Bant 3
    16 mei. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - Drachtster Boys JO19-1
    16 mei. 14:30d' Olde Veste'54 5 - Tollebeek 3
    16 mei. 14:30Hollandscheveld VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    16 mei. 14:30St.Steenwijker Boys/DVSV vr1 - Steenwijkerwold vr2
    16 mei. 15:00Zeerobben 1 - d' Olde Veste'54 1
    23 mei. 10:00Sparta E. JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1
    23 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - DZOH JO15-1
    23 mei. 12:00Helpman JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    23 mei. 12:15d' Olde Veste'54 2 - Oranje Nassau 2
    23 mei. 12:30Blokzijl 2 - d' Olde Veste'54 5
    23 mei. 13:00Tonego 2 - d' Olde Veste'54 4
    23 mei. 14:30d' Olde Veste'54 3 - Heerenveense Boys 3
    23 mei. 14:30ACV JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    23 mei. 15:00d' Olde Veste'54 1 - Oranje Nassau 1
    23 mei. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - Heerenveense Boys VR2