• ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-1

  • Achterste/ bovenste rij van L-R:
    John van der Velde (trainer/coach) Laura Hordijk (trainer), Anouk Onrust, Caithlyn Dokter, Vanja Mulder, Monique Vink, Esmee Fokkert, Emma Robbe, Thomas de Vries (trainer), Jan Rene Koster (Werkplaats Teckniek/sponsor), en Alexander Robbe (trainer/coach)

    Voorste rij van L-R:
    Luna Rijke, Roos Akin, Yara Nijdam, Miray Orhan, Marit Kielstra, Marlynn Huismans, Alannah Sanders, Mila Wijers, Lana van den Berg en Esmee Huisman (Xenna Klaver mist op deze foto)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 09:00ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-1 - V.V. Heerenveen MO13-1 (9-tal)Sportpark de Nwe Gagels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiDijka festival / huldiging kampioenen/ klimbos - Dijka festival/ huldiging kampioen/ klimbos0 - 0
    18 meiOlde Veste J08-1 - MSC J08-13 - 10
    16 meiOlde Veste J012-1JM - Sjo RVLC J012-1JM 1 - 3
    11 meiSC Joure MO13-2 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-14 - 8
  • Poulestanden ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-1 ( 2e klasse (2e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO JVZ MO13-144001531212
    2Olympia'28 MO13-154013333012
    3SJO HH'97 MO13-143012613139
    4SC Genemuiden MO13-1320111926
    5Ruinerwold MO13-1 (9-tal)52031316-36
    6Achilles 1894 MO13-14103612-63
    7ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-151041519-43
    8Bargeres MO13-14004347-440

    Poulestanden ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-1 ( 2e klasse (3e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO13-11171361273422
    2Ruinerwold MO13-1 (9-tal)1171343142922
    3SC Genemuiden MO13-11060433141918
    4SJO HH'97 MO13-1106042722518
    5V.V. Heerenveen MO13-1 (9-tal)942334132114
    6SC Joure MO13-21040642311112
    7Bargeres MO13-11100116125-1190
  • Leiders en trainers

    Naam Functie Telefoon
    Alexander Robbe Coach 06-24808042
    John vd Velde Trainer 06-30601657
    Laura Hordijk /Alexander ass. Wo.