• ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1

  • Boven van links naar rechts
    Yvonne Benning (leidster), Floor Nijland, Fenna Zoer, Roxanne Clerc, Noor Koster, Mila Jongbloed, Ezra Pit, Marrit van der Veer (trainster)

    Onder van links naar rechts
    Denysha Lindt, Fabiën Termeulen, Iris Benning, Kirsten Olthuis, Esmé Weijdema, Jasmijn Tiemens, Arike van der Vliet.

    Afwezig: Michelle de Lange.
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei 19:00ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1 - Urk MO15-1Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiDijka festival / huldiging kampioenen/ klimbos - Dijka festival/ huldiging kampioen/ klimbos0 - 0
    18 meiOlde Veste J08-1 - MSC J08-13 - 10
    18 meiST FC Meppel/Alcides MO15-1 - ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-12 - 3
    16 meiOlde Veste J012-1JM - Sjo RVLC J012-1JM 1 - 3
    11 meiDe Blesse MO15-1 - ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-11 - 2
  • Poulestanden ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1 ( 1e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST FC Meppel/Alcides MO15-11181247153225
    2ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-11181238211725
    3De Blesse MO15-11280438221624
    4Urk MO15-1105052827115
    5Staphorst MO15-1102352237-159
    6Heerenveense Boys MO15-1112181534-197
    7SC Genemuiden MO15-1112091951-326

    Poulestanden ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-166007817718
    2Flevo Boys MO15-1650138152315
    3Urk MO15-263121920-110
    4Flevo Boys MO15-262132038-187
    5Urk MO15-35203161336
    6Olympia'28 MO15-2 (9-tal)51041847-293
    7SC Genemuiden MO15-26006156-550

    Poulestanden ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1 ( 1e klasse (2e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut MO15-154012291312
    2ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-14301209119
    3De Blesse MO15-14301171079
    4SC Genemuiden MO15-1310216883
    5Heerenveense Boys MO15-1310279-23
    6DWP MO15-14103520-153
    7SC Joure MO15-2 (9-tal)3003325-220
  • Leiders en Trainer

    Naam Functie Telefoon
    Yvonne Benning Coach 06 - 83 67 10 11
    Koene Pit Coach / Trainer (ass.wo.) 06 - 20 63 06 53
    Sandra Lampe Trainer wo 06 - 30 28 67 71
    Marrit vd Veer ass. maandag  06 - 11 27 94 91
    Kjeld Vochteloo Deltion/ woen 06 - 33 13 31 78