• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 januari 10:30ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1 - EHS'85 MO17-1
    16 januari 10:30VKW MO19-1 - ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-2
    19 december 11:00vv Sweel MO17-1 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    19 december 10:30ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-2 - SJO NKvvProtos MO19-1
    12 december 12:30ST FC Meppel/Alcides MO17-2 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    12 december 12:15Urk JO15-3 - d' Olde Veste'54 JO15-3
    12 december 11:15d' Olde Veste'54 JO17-5 - Flevo Boys JO17-4
    12 december 11:15d' Olde Veste'54 JO17-4 - ST SVM/Tonego JO17-2
    12 december 10:30ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-2 - Ruinerwold MO19-1
    12 december 10:30d' Olde Veste'54 JO17-2 - SJO VIDOSA JO17-1
    12 december 10:30Ropta Boys MO19-1 - ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-1
    12 december 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - SVM JO15-1
    12 december 09:00d' Olde Veste'54 JO13-2 - Heerenveense Boys JO13-2
    12 december 09:00Jubbega JO13-2 - d' Olde Veste JO13-3
    12 december 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - DESZ JO15-3
    11 december 20:05MSC/Amslod 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    11 december 19:30d' Olde Veste'54 35+1 - Vitesse'63 35+1
    5 december 13:00ST FC Meppel/Alcides MO19-2 - ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-2
    5 december 12:15d' Olde Veste'54 JO19-2 - DESZ JO19-2
    5 december 12:00Urk JO15-7 - d' Olde Veste'54 JO15-4
    5 december 11:15ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-1 - MKV'29 MO19-1
    5 december 11:00Nieuweschoot JO13-1G - d' Olde Veste JO13-3
    5 december 10:30ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1 - SVO BDE MO17-1
    5 december 10:30CVVO JO173-G - d' Olde Veste'54 JO17-5
    5 december 10:30CVVO JO13-2G - d' Olde Veste'54 JO13-2
    5 december 10:30DESZ JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-2
    5 december 10:15DWP JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-4
    5 december 10:00Urk MO15-2 - ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1
    5 december 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - MSC/Amslod JO15-2
    5 december 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - FC Wolvega JO15-2
    28 november 12:15d' Olde Veste'54 JO19-2 - SJO NKvvProtos JO19-1G
    28 november 11:15d' Olde Veste'54 JO17-5 - Steenwijkerwold JO17-3
    28 november 11:15d' Olde Veste'54 JO17-4 - Lemmer vv JO17-1
    28 november 10:30d' Olde Veste'54 JO17-2 - Staphorst JO17-1
    28 november 10:30ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-2 - Dwingeloo MO19-1
    28 november 10:30RKO JO15-1G - d' Olde Veste'54 JO15-3
    28 november 09:00ST d'Olde Veste '54/Steenwijk MO15-1 - Flevo Boys MO15-2
    28 november 09:00d' Olde Veste'54 JO13-2 - Urk JO13-4
    28 november 09:00d' Olde Veste JO13-3 - vv Stânfries JO13-2G
    28 november 09:00Anjum MO19-1 - ST d'Olde Veste'54/Steenwijk MO19-1
    28 november 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - Alcides JO15-3
    27 november 21:00d' Olde Veste'54 VR1 - Steenwijker Boys VR1
    27 november 21:00d' Olde Veste'54 45+1 - VV Sleen 45+1
    27 november 21:00d' Olde Veste'54 35+2 - SVBS'77 35+1
    27 november 20:30Kuinre VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    27 november 20:30vv Sweel 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    27 november 20:30vv Steenwijk 35+2 - d' Olde Veste'54 35+2
    27 november 20:05DESZ 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    27 november 20:00d' Olde Veste'54 VR1 - VENO VR1
    27 november 20:00d' Olde Veste'54 45+1 - Protos 45+1
    27 november 20:00d' Olde Veste'54 35+2 - Giethoorn 35+1
    27 november 19:30Blokzijl VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    27 november 19:30SJO WIJC 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    27 november 19:30Kuinre 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2