• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mei. 15:00d' Olde Veste'54 - Oranje Nassau
    23 mei. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - Heerenveense Boys VR2
    23 mei. 14:30d' Olde Veste'54 3 - Heerenveense Boys 3
    23 mei. 14:30ACV JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    23 mei. 13:00Tonego 2 - d' Olde Veste'54 4
    23 mei. 12:30ST d'Olde Veste'54/Steenwijk VR2 - SVM VR2
    23 mei. 12:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - Raptim JO19-1
    23 mei. 12:30d' Olde Veste'54 JO17-4 - SC Emmeloord JO17-2
    23 mei. 12:30Blokzijl 2 - d' Olde Veste'54 5
    23 mei. 12:15d' Olde Veste'54 2 - Oranje Nassau 2
    23 mei. 12:00Helpman JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    23 mei. 11:45d' Olde Veste'54 JO17-3 - Tonego JO17-1
    23 mei. 11:30Alcides JO15-2 - d' Olde Veste'54 JO15-5
    23 mei. 11:00SJO Dalen/DSC MO17-1 - STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2
    23 mei. 11:00Urk JO12-2 - d' Olde Veste'54 JO12-3
    23 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - DZOH JO15-1
    23 mei. 10:30ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1 - Helpman MO17-1
    23 mei. 10:30SJO VIDOSA JO13-2 - d' Olde Veste JO13-3
    23 mei. 10:30SC Emmeloord JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-2
    23 mei. 10:30SC Emmeloord JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-2
    23 mei. 10:00d' Olde Veste'54 JO11-2 - MSC/Amslod JO11-2
    23 mei. 10:00Sparta E. JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1
    23 mei. 09:30Urk JO11-2 - d' Olde Veste'54 JO11-1
    23 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO12-1 - sc Heerenveen JO12-1
    23 mei. 09:00SC Genemuiden JO13-2 - d' Olde Veste'54 JO13-2
    23 mei. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - Blesse De JO15-1G
    23 mei. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - Oldeholtpade JO15-1
    22 mei. 21:00d' Olde Veste'54 45+1 - Nieuweschoot 45+2
    22 mei. 21:00Kuinre 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    22 mei. 20:30d' Olde Veste'54 35+2 - vv Steenwijk 35+1
    22 mei. 20:30Thor 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    22 mei. 20:00d' Olde Veste'54 35+1 - FC Meppel 35+3
    22 mei. 20:00d' Olde Veste'54 45+1 - Udiros 45+1
    22 mei. 20:00SVBS'77 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    22 mei. 19:30Tijnje 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    22 mei. 19:00d' Olde Veste'54 35+2 - Giethoorn 35+1
    16 mei. 15:00Zeerobben - d' Olde Veste'54
    16 mei. 14:30d' Olde Veste'54 4 - SSA Creil-Bant 3
    16 mei. 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - Drachtster Boys JO19-1
    16 mei. 14:30d' Olde Veste'54 5 - Tollebeek 3
    16 mei. 14:30Hollandscheveld VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    16 mei. 14:30FC Assen JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2
    16 mei. 14:00SJO Ens/Kraggenburg JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-3
    16 mei. 14:00Urk JO17-3 - d' Olde Veste'54 JO17-4
    16 mei. 12:30STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 - JCLE MO17-1
    16 mei. 12:30GVAV-Rapiditas JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    16 mei. 12:30SVN'69 2 - d' Olde Veste'54 3
    16 mei. 12:30Dwingeloo JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-3
    16 mei. 12:00FC Meppel 2 - d' Olde Veste'54 2
    16 mei. 12:00Dwingeloo JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-2
    16 mei. 10:45d' Olde Veste'54 JO17-2 - ST Creil-Bant JO17-1
    16 mei. 10:45MSC/Amslod JO15-2 - d' Olde Veste'54 JO15-4
    16 mei. 10:45Drachtster Boys JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-1
    16 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - FVC JO17-1
    16 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - Unicum JO13-1
    16 mei. 10:30ACV MO17-1 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    16 mei. 10:30SJO HH'97 JO11-3G - d' Olde Veste'54 JO11-3
    16 mei. 10:15Bant JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-2
    16 mei. 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - Staphorst JO15-1
    16 mei. 09:00d' Olde Veste'54 MO11-1 - ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO11-1
    16 mei. 09:00Staphorst JO13-2 - d' Olde Veste JO13-3
    16 mei. 08:50d' Olde Veste'54 JO12-3 - FC Meppel JO12-1
    16 mei. 08:50d' Olde Veste'54 JO11-1 - SC Rouveen JO11-1
    16 mei. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-5 - Oldeholtpade JO15-2
    16 mei. 08:45d' Olde Veste'54 JO13-2 - VENO JO13-1
    14 mei. 18:45d' Olde Veste JO13-3 - Urk JO13-5
    14 mei. 18:30d' Olde Veste'54 JO12-1 - HZVV JO12-1
    9 mei. 15:00d' Olde Veste'54 - Blauw Wit '34
    9 mei. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - HHC Hardenberg VR1
    9 mei. 14:30d' Olde Veste'54 5 - Tonego 3
    9 mei. 14:30Excelsior '31 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    9 mei. 14:30Ens 2 - d' Olde Veste'54 4
    9 mei. 14:30VKW JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2
    9 mei. 13:00ST FC Meppel/Alcides MO17-1 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    9 mei. 12:30ST d'Olde Veste'54/Steenwijk VR2 - Olympia'28 VR1
    9 mei. 12:30d' Olde Veste'54 JO17-4 - VHK JO17-2
    9 mei. 12:15d' Olde Veste'54 2 - SC Genemuiden 2
    9 mei. 12:15SVN'69 JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-2
    9 mei. 11:45d' Olde Veste'54 JO17-3 - VENO JO17-1
    9 mei. 11:30SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G - d' Olde Veste'54 JO15-2
    9 mei. 11:00SJO OFW JO11-1G - d' Olde Veste'54 JO11-2
    9 mei. 11:00Urk MO11-2 - d' Olde Veste'54 MO11-1
    9 mei. 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - Quick '20 JO15-1
    9 mei. 10:30Staphorst MO17-1 - STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2
    9 mei. 10:15d' Olde Veste'54 JO11-1 - JVC Dedemsvaart JO11-1
    9 mei. 10:15d' Olde Veste'54 JO12-1 - ACV JO12-1
    9 mei. 10:15Nunspeet JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1
    9 mei. 10:15Bant JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-3
    9 mei. 10:00DZOH JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    9 mei. 09:30SVN'69 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-4
    9 mei. 09:30SJO OFW JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-5
    9 mei. 08:50d' Olde Veste'54 JO12-2 - Wolvega FC JO12-1G
    9 mei. 08:50d' Olde Veste'54 JO11-3 - Staphorst JO11-3G
    9 mei. 08:45d' Olde Veste JO13-3 - SVM JO13-2G
    9 mei. 08:45d' Olde Veste'54 JO13-2 - FC Wolvega JO13-2
    9 mei. 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - Blokzijl JO15-1
    8 mei. 21:30d' Olde Veste'54 35+2 - Giethoorn 35+1
    8 mei. 21:30Tijnje 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    8 mei. 21:00d' Olde Veste'54 45+1 - Thor 45+1
    8 mei. 21:00vv Steenwijk 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    8 mei. 20:30d' Olde Veste'54 35+2 - SVBS'77 35+1
    8 mei. 20:30Udiros 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    8 mei. 20:00SC Genemuiden 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    8 mei. 20:00Kuinre 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    8 mei. 19:30d' Olde Veste'54 45+1 - Nieuweschoot 45+2
    25 april 15:00Pelikaan S - d' Olde Veste'54
    25 april 14:30ST Ens/Kraggenburg 4 - d' Olde Veste'54 5
    25 april 12:15The Knickerbockers 2 - d' Olde Veste'54 2
    18 april 15:00d' Olde Veste'54 - SVI
    18 april 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - Epe VR1
    18 april 15:00Quick '20 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    18 april 14:45Flevo Boys 7 - d' Olde Veste'54 5
    18 april 14:30d' Olde Veste'54 3 - SSA Creil-Bant 2
    18 april 14:30Urk 6 - d' Olde Veste'54 4
    18 april 14:00SJO VIDOSA JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-2
    18 april 12:30ST d'Olde Veste'54/Steenwijk VR2 - ST Old Forward/BEW VR1
    18 april 12:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - SJO Dalen/DSC JO19-1
    18 april 12:15d' Olde Veste'54 2 - Harkemase Boys 2
    18 april 12:00ST Steenwijikerwold/Willemsoord JO15-1G - d' Olde Veste'54 JO15-2
    18 april 12:00sc Heerenveen JO12-2 - d' Olde Veste'54 JO12-1
    18 april 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - FC Emmen JO15-1
    18 april 10:30ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1 - ST Valthermond/HOC MO17-1
    18 april 10:30SV Bedum JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    18 april 10:30FC Winterswijk JO13-1G - d' Olde Veste'54 JO13-1
    18 april 10:30Creil JO13-1G - d' Olde Veste'54 JO13-2
    18 april 10:30Olympia'28 JO15-2 - d' Olde Veste'54 JO15-5
    18 april 10:20DESZ MO17-1 - STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2
    18 april 10:15d' Olde Veste'54 JO11-2 - Diever-Wapse JO11-1G
    18 april 09:30Alcides JO11-3 - d' Olde Veste'54 JO11-3
    18 april 09:30Alcides JO11-1G - d' Olde Veste'54 JO11-1
    18 april 09:00d' Olde Veste'54 MO11-1 - FC Oldemarkt MO11-1
    18 april 09:00Uffelte JO17-1G - d' Olde Veste'54 JO17-4
    18 april 08:50d' Olde Veste'54 JO12-3 - V.V. Heerenveen JO12-3
    18 april 08:50d' Olde Veste'54 JO12-2 - Urk JO12-2
    18 april 08:45d' Olde Veste JO13-3 - Urk JO13-7
    18 april 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - DESZ JO15-2G
    18 april 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - SJO Ens/Kraggenburg JO15-2G
    17 april 21:30d' Olde Veste'54 35+2 - vv Steenwijk 35+1
    17 april 21:30d' Olde Veste'54 45+1 - Tijnje 45+1
    17 april 21:00Kuinre 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    17 april 21:00Nieuweschoot 45+2 - d' Olde Veste'54 45+1
    17 april 20:30d' Olde Veste'54 35+2 - SVBS'77 35+1
    17 april 20:00d' Olde Veste'54 45+1 - Thor 45+1
    17 april 20:00Giethoorn 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    17 april 19:30Udiros 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    11 april 14:30d' Olde Veste'54 5 - DESZ 3
    11 april 13:45CVVO 3 - d' Olde Veste'54 4
    11 april 12:00Willemsoord 2 - d' Olde Veste'54 3
    11 april 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - VHK JO15-1
    8 april 18:30d' Olde Veste'54 JO12-1 - Be Quick 1887 JO12-1
    4 april 15:00SC Rouveen 3 - d' Olde Veste'54 3
    4 april 14:30d' Olde Veste'54 4 - VENO 2 za.
    4 april 14:30d' Olde Veste'54 JO19-1 - ST FC Meppel/Alcides JO19-1
    4 april 14:30d' Olde Veste'54 5 - SVBS'77 2
    4 april 14:30Staphorst 2 - d' Olde Veste'54 2
    4 april 14:30PKC'83 - d' Olde Veste'54
    4 april 14:30MSC/Amslod VR1 - ST d'Olde Veste'54/Steenwijk VR2
    4 april 14:30SC Genemuiden VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
    4 april 14:30Musselkanaal JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-2
    4 april 12:45STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 - Dwingeloo MO17-1
    4 april 12:30d' Olde Veste'54 JO17-4 - SVN'69 JO17-2G
    4 april 12:30Glimmen MO17-1 - ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-1
    4 april 12:15ATC '65 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-1
    4 april 10:45d' Olde Veste'54 JO17-2 - Dwingeloo JO17-1
    4 april 10:45Tollebeek JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-3
    4 april 10:30d' Olde Veste'54 JO17-1 - WVV JO17-1
    4 april 10:30d' Olde Veste'54 JO13-1 - Alcides JO13-1G
    4 april 10:30Weide De JO11-3G - d' Olde Veste'54 JO11-3
    4 april 10:30SC Genemuiden JO15-2 - d' Olde Veste'54 JO15-3
    4 april 10:15Ruinen JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-2
    4 april 10:00Urk JO15-5 - d' Olde Veste'54 JO15-4
    4 april 09:00d' Olde Veste'54 JO15-2 - SC Rouveen JO15-1
    4 april 09:00HZVV JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-1
    4 april 08:50d' Olde Veste'54 JO11-1 - Olympia'28 JO11-1
    4 april 08:50d' Olde Veste'54 JO12-3 - d' Olde Veste'54 JO12-2
    4 april 08:45d' Olde Veste'54 JO13-2 - DESZ JO13-2
    4 april 08:45d' Olde Veste'54 JO15-5 - ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO15-2
    3 april 21:30d' Olde Veste'54 35+2 - Kuinre 35+1
    3 april 21:30d' Olde Veste'54 45+1 - Udiros 45+1
    3 april 21:00SC Rouveen 35+1 - d' Olde Veste'54 35+1
    3 april 21:00SVBS'77 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    3 april 21:00Tijnje 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    3 april 20:30d' Olde Veste'54 45+1 - Nieuweschoot 45+2
    3 april 20:00d' Olde Veste'54 35+2 - vv Steenwijk 35+1
    3 april 20:00Thor 45+1 - d' Olde Veste'54 45+1
    3 april 19:30Giethoorn 35+1 - d' Olde Veste'54 35+2
    28 maart 15:00d' Olde Veste'54 - Drachtster Boys
    28 maart 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - FC Wolvega VR1
    28 maart 14:45LAC Frisia 1883 JO19-1 - d' Olde Veste'54 JO19-1
    28 maart 14:30d' Olde Veste'54 3 - SVM 2
    28 maart 14:30SVM 4 - d' Olde Veste'54 5
    28 maart 14:15SC Joure 5 - d' Olde Veste'54 4
    28 maart 13:40Heerenveense Boys JO15-2G - d' Olde Veste'54 JO15-2
    28 maart 12:45ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-2 - d' Olde Veste'54 JO17-4
    28 maart 12:30ST d'Olde Veste'54/Steenwijk VR2 - Smilde'94 VR1
    28 maart 12:30d' Olde Veste'54 JO19-2 - ST FC Meppel/Alcides JO19-2
    28 maart 12:15d' Olde Veste'54 2 - HZVV 2
    28 maart 12:00MSC/Amslod JO13-2 - d' Olde Veste'54 JO13-2
    28 maart 11:15Flevo Boys MO11-1 - d' Olde Veste'54 MO11-1
    28 maart 11:00DESZ JO11-1 - d' Olde Veste'54 JO11-1
    28 maart 10:35d' Olde Veste'54 JO17-3 - MSC/Amslod JO17-3
    28 maart 10:30d' Olde Veste'54 JO15-1 - Drachtster Boys JO15-1
    28 maart 10:30csv Apeldoorn JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1
    28 maart 10:30ST FC Meppel/Alcides MO17-2 - STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2
    28 maart 10:30VHK JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-2
    28 maart 10:15d' Olde Veste'54 JO11-3 - Vitesse'63 JO11-1G
    28 maart 10:15V.V. Heerenveen JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1
    28 maart 09:45Be Quick 1887 JO12-1 - d' Olde Veste'54 JO12-1
    28 maart 09:00DWP JO12-1G - d' Olde Veste'54 JO12-3
    28 maart 09:00FC Meppel JO15-3 - d' Olde Veste'54 JO15-5
    28 maart 08:50d' Olde Veste'54 JO11-2 - Blokzijl JO11-1G
    28 maart 08:50d' Olde Veste'54 JO12-2 - V.V. Heerenveen JO12-3
    28 maart 08:45d' Olde Veste JO13-3 - Alcides JO13-3
    28 maart 08:45d' Olde Veste'54 JO15-4 - SVM JO15-1
    28 maart 08:45d' Olde Veste'54 JO15-3 - vv Steenwijk JO15-1
    25 maart 20:00Hoogeveen - d' Olde Veste'54