• Bestuursgroep Voetbalzaken

    De Bestuursgroep Voetbalzaken bedient het primaire proces rondom alle voetbal gerelateerde onderwerpen: Het hart van de vereniging.

    Het betreft de navolgende commissies:

    1. Jeugd (mixed)
    2. Vrouwen & Meiden
    3. Scheidsrechters
    4. Wedstrijdsecretariaat
    5. Toernooi
    6. Heren Prestatie 1+2
    7. Heren Recreatie

    Drie bestuursleden delen de verantwoordelijkheid voor de Bestuursgroep Voetbalzaken. Daarbij is de volgende verdeling gemaakt tussen bestuursleden en commissies.

    Bestuurslid Voetbalzaken 1 – Vacature

    • Jeugd (* mixed = alle jongens t/m JO19, gemengde teams t/m JO12 en meiden t/m JO12)

    Bestuurslid Voetbalzaken 2 - Vacature

    • Vrouwen en meiden (vanaf MO13-1 t/m MO19)
    • Scheidsrechters
    • Wedstrijdsecretariaat
    • Toernooi(en)

    Bestuurslid Voetbalzaken 3 – Dirk Gerrits

    • Heren Prestatieteams 1 + 2
    • Heren Recreatieteams 3 en hoger
    • Voetbal 7x7
    • Walking voetbal
  • Taken en verantwoordelijkheden voetbalzaken

    In onderliggende tabellen zijn de afzonderlijke commissies opgenomen.  

  • Jeugd Mixed

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter René Jongbloed 06 15 56 00 84 RJongbloed@oldeveste.com
    HJO bovenbouw Dennis Donker 06 28 33 46 55 DDonker@oldeveste.com
    HJO onderbouw Vacature    
    Algemeen Jeugdcoördinator Johan Dolstra 06 12 02 66 20 JDolstra@oldeveste.com
    Technisch coordinator Bovenbouw Vacature    
    Technisch coordinator Onderbouw Wim Assink    
    Leeftijd coördinator JO19-17 Helmar Bakker 06 42 01 61 68 HBakker@oldeveste.com
    Leeftijd coördinator JO15-13 Deborah Palm 06 51 47 99 60 DPalm@oldeveste.com
    Leeftijd coördinator JO11-10 Gertine Boelm 06 18 51 20 07 GBoelm@oldeveste.com
    Leeftijd coördinator JO09-08+ mini's Gertine Boelm 06 18 51 20 07 GBoelm@oldeveste.com
  • Vrouwen en meiden

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Sandra Lampe 06 15 15 74 80 SLampe@oldeveste.com
    Technisch Coordinator Vrouwen Eva Marijke Mouritz 06 25 28 29 76 EMMourtiz@odeveste.com
    Technisch Coordinator Meiden vacature    
    Coordinator Meisjes voetbal Jan Schuil 06 42 24 17 04 JSchuil@oldeveste.com
  • Scheidsrechters

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Myron Steenstra 06 12 87 52 22 MSteenstra@oldeveste.com
    Commissielid vacature    
  • Wedstrijdsecretaris

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Wedstrijdsecretaris 1 Johan Dolstra 06 12 02 66 20 JDolstra@oldeveste.com
    Wedstrijdsecretaris 2 vacature    
  • Toernooi

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter vacature    
    Toernooi manager vacature    
  • Heren Prestatie 1+2

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Dirk Gerrits 06 18 68 47 97 DGerrits@oldeveste.com
    Commissielid - OV1 Folkwin Holtrop 06 11 91 37 50 FHoltrop@oldeveste.com
    Commissielid - OV2 vacature    
  • Heren Recreatie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Theo Heegsma 06 10 86 48 08 THeegsma@oldeveste.com
    Commissielid recreatie vacature