• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - Sparta Nijkerk VR1Sportpark Olde Veste
    21 nov. 12:15DTS '35 Ede VR2 - d' Olde Veste'54 VR1Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Olde Veste J012-1 - Be Quick'28 J012-12 - 5
    10 okt.d' Olde Veste'54 VR1 - Be Quick '28 VR38 - 0
    13 okt.Olde Veste 1 - Jubbega 19 - 1
    17 okt.MKV'29 VR1 - d' Olde Veste'54 VR1
  • Keepers

  • Joëlle Antoine
  • Clarina Bakker
  • Veldspelers

  • Chanel Opstal
  • Ricky Esselink
  • Anniek Flobbe
  • Leonie de Weert
  • Nicole Gelmers
  • Helen Gorter
  • Krista Koster
  • Samantha Grasmeijer
  • Rosanne Kamsteeg
  • Ismay Assink
  • Lizzy van Heuven van Staereling
  • Dion de Geus
  • Selina de jonge
  • Judith Koudijs
  • Britt Kuiper
  • Marit Kuiper
  • Staf

  • Eva-Marijke Mortiz - Leider
  • Liesbeth van der Sluis - Leider
  • Johan Oosterhof - Leider
  • Hans Esselink - Assistent Scheidsrechter
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo VR143101661010
    2SC Genemuiden VR1430111839
    3d' Olde Veste'54 VR1321011297
    4HHC Hardenberg VR132107437
    5OZC VR1421111927
    6ZAC VR1320110736
    7DTS '35 Ede VR2420211926
    8Sparta Nijkerk VR1311110644
    9Bergentheim VR1410368-23
    10ZVV '56 VR14013816-81
    11SVZW VR13003414-100
    12Be Quick '28 VR33003117-160

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 VR1330011299
    2Steenwijkerwold VR1320110466
    3Heerenveense Boys VR231027613
    4SJO WTTC VR13003117-160

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV VR200000000
    2St.Annaparochie VR100000000
    3SV Bedum VR100000000
    4Be Quick D VR100000000
    5Blauw Wit '34 VR100000000
    6FC Burgum VR100000000
    7ST Eenrum/Kloosterburen VR100000000
    8SC Genemuiden VR100000000
    9Gorecht VR100000000
    10Groen Geel VR100000000
    11Hardegarijp VR100000000
    12Helpman VR100000000
    13Hollandscheveld VR100000000
    14HZVV VR100000000
    15The Knickerbockers VR200000000
    16Marum VR100000000
    17MKV'29 VR100000000
    18d' Olde Veste'54 VR100000000
    19Pesse VR100000000
    20S.C. Stiens VR100000000
    21Vitesse'63 VR100000000
    22De Weide VR100000000
    23vv Winsum VR100000000
    24FC Wolvega VR100000000
  • Contactgegevens

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Liesbeth vd Sluis Coach 06-40626225 ooziehotmail.nl
    Eva Marijke Moritz Coach 06-25282976 e.m.moritz@gmail.com  
    Johan Oosterhof Coach 06-53428611 rudolf01@home.nl
    Sandra Lampe Trainer 06-15157480 sanlampe@live.nl