• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - VVK VR1Sportpark Olde Veste
    11 mei. 17:30Groen Geel VR1 - d' Olde Veste'54 VR1Sportpark Corpus Den Hoorn
    18 mei. 15:00d' Olde Veste'54 VR1 - Oranje Nassau VR3Sportpark Olde Veste
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.SJO Bergum BCV Combinatie VR1 - d' Olde Veste'54 VR10 - 2
  • Keepers

  • Renee Onderweegs
  • Veldspelers

  • Leonie de Weert
  • Samantha Grasmeijer
  • Judith koudijs
  • Rosana Kamsteeg
  • Jeanne Duinkerken
  • Josine Meinen
  • Kim Haverdil
  • Veerle Ulrich
  • Nienke Peereboom
  • Helen Gorter
  • Eva-Marijke Moritz
  • Krista Koster
  • Michelle Boekweg
  • Ricky Esselink
  • Anniek Flobbe
  • Nicole Gelmers
  • Jade Griffith
  • Kem de Jong
  • Staf

  • Jan Mulder
  • Johan Oosterhof
  • Hans Esselink
  • Karin Gehrels
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 VR1321012397
    2ST NKVV/Germanicus/CSVC VR13111610-44
    3Hollandscheveld VR1310257-23
    4ST FC Meppel/Alcides VR1302147-32

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1St.Annaparochie VR118135046113544
    2Be Quick D VR118121552183437
    3d' Olde Veste'54 VR118105350173335
    4Lycurgus VR118101739211831
    5FC Wolvega VR1188553431329
    6Groen Geel VR1188283731626
    7ST Eenrum/Kloosterburen VR1187563036-626
    8VVK VR1187293439-523
    9SJO Bergum BCV Combinatie VR1186482533-822
    10Oranje Nassau VR31835101031-2114
    11The Knickerbockers VR21835102346-2314
    12SC Bolsward VR1180216672-662

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum VR111005053
    2SJO Bergum BCV Combinatie VR111005143
    3Pesse VR111004043
    4Vitesse'63 VR111005233
    5The Knickerbockers VR111003033
    6De Weide VR111004223
    7HZVV VR111003213
    8Lycurgus VR111003213
    9SVO Sneek VR111003303
    10Lycurgus VR211003303
    11Steenwijkerwold VR111000003
    12d' Olde Veste'54 VR110013300
    13Oranje Nassau VR310013300
    14SC Bolsward VR110010000
    15Be Quick D VR1100123-10
    16Helpman VR1100123-10
    17VVK VR1100124-20
    18ST Eenrum/Kloosterburen VR1100125-30
    19St.Annaparochie VR1100103-30
    20SC Genemuiden VR1100115-40
    21SV Bedum VR1100104-40
    22Drenthina VR1100105-50