• VR2 Veld Zaterdag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 feb. 13:30Steenwijkerwold VR2 - d' Olde Veste'54 VR2Sportpark Steenwijkwold
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jan.Olde Veste 2 - Wolvega 14 - 0
    18 jan.Genemuiden J013-4 - Olde Veste J013-3 oud J012-43 - 6
    18 jan.Genemuiden J011-3 - Olde Veste J011-4M15 - 1
    18 jan.HZVV J015-1 - Olde Veste J015-10 - 8
    18 jan.Olde Veste J015-2 - Heerenveense Boys J015-21 - 6
    18 jan.Olde Veste J012-2 - Olde Veste J012-35 - 2
    18 jan.Genemuiden J013-2 - Olde Veste J013-212 - 1
    18 jan.Olde Veste J019-1 - Flevo Boys J019-14 - 0
    18 jan.1e elftal - Be Quick'28 15 - 2
    18 jan.Olde Veste vr1 - HZVV Vr12 - 1
  • Poulestanden d' Olde Veste'54 VR2 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 VR222008536
    2ST Steenwijker Boys/DVSV VR1201134-11
    3ST SVBS'77/VHK VR1201168-21

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 VR2870135102521
    2Staphorst VR285211812617
    3Nieuwleusen SV VR2750227121515
    4Steenwijkerwold VR283142227-510
    5ST Old Forward/BEW VR162221823-58
    6Olympia'28 VR172141726-97
    7ST SVBS'77/VHK VR16114813-54
    8MSC/Amslod VR161141322-94
    9Smilde'94 VR160241629-132
    10SVM VR200000000

    Poulestanden d' Olde Veste'54 VR2 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rouveen VR111007073
    2ST HOC/Valthermond VR111009363
    3Dwingeloo VR111008263
    4VC Trynwalden VR111006153
    5SPW VR111007343
    6ST Westerwolde/Veelerveen VR111005143
    7Oudega VR111004043
    8Oerterp VR111006333
    9Drachten VR111004133
    10Zevenhuizen VR111003033
    11FC Burgum VR311005323
    12SDS VR111004223
    13Vitesse'63 VR211003213
    14GVAV-Rapiditas VR111002113
    15Urk VR111002113
    16DVC Appingedam VR111001013
    17SVBO VR111001013
    18GAVC VR111001103
    19Gorecht VR211000003
    20S.V. Haulerwijk VR100000000
    21Zeerobben VR100000000
    22SVO EBC/Delfstrahuizen VR110011100
    23De Heracliden VR110010000
    24d' Olde Veste'54 VR2100123-10
    25SCN VR1100112-10
    26ST VAKO/Tynaarlo VR1100112-10
    27Hoogeveen VR1100101-10
    28Zwartemeerse Boys VR1100101-10
    29Nieuweschoot VR1100135-20
    30WTOC VR1100124-20
    31HS'88 VR2100136-30
    32QVC VR1100114-30
    33Oosterstreek VR1100103-30
    34Witteveense Boys'87 VR1100137-40
    35SV Bedum VR2100115-40
    36ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1100104-40
    37VVSV '09 VR1100116-50
    38Schoonebeek VR1100139-60
    39Peize VR1100128-60
    40Dalen VR1100107-70
  • Leiders en Trainers

    Naam Functie Telefoon E-mail
    Ype Weijdema Coach/trainer 06-54344423 mcmteam1@hotmail.com
    Lois van Doorn  Coach 06-51481535 loisvandoorn21@gmail.com
    Gerrit Vedder Trainer 06-13588984 gerrit.alexandra@ziggo.nl