Vandaag begon de 1e wedstrijd van de 2e fase — uit bij de polderclub Ens-Kraggenburg JO11-1.
Bij de aftrap was het nog droog, maar al snel gutste de regen uit de lucht. Doorweekt, maar vol strijdlust: Olde Veste JO11-2 liet zich niet kennen!
Vlak voor de aftrap nog een snelle wissel: Samuel had wat last, dus Aiden startte in zijn plaats. En dat pakte goed uit — nog geen minuut gespeeld of Aiden stuurde Zakaries Afeworki diep, die beheerst de 0-1 binnentikte. Droomstart!
De druk bleef hoog. Na een paar kansen haalde Aiden Spijkerman van afstand uit met de buitenkant van zijn voet — schitterend raak: 0-2!
Het middenveld met Rami en Jayden was dominant, won duels en zette de toon. Daarna volgde weer een kans voor Zakaries: 0-3. Even later schoot Aiden een volley via de lat, precies in de voeten van Zakaries — hattrick compleet: 0-4!
In het tweede kwart kroop er wat gemakzucht in, en daar profiteerde de tegenstander van: 1-4. Maar Olde Veste herpakte zich snel. Sven van de Voort schoot van de zijkant van het strafschopgebied een juweeltje binnen: 1-5. Achterin speelde Bram Huisman sterk met slimme passes en bijna een goal, terwijl Thijs ten Klooster solide verdedigde. Mikai zette met zijn felle druk de tegenpartij flink onder druk.
Na rust gingen we er weer vol voor. Mooie combinaties, onder andere tussen Mikai en keeper Jax, die even van plek wisselden. Rami Saoor bekroonde een prachtige loopactie met de 1-6. Daarna was het weer Zakaries die, na goed samenspel met Jax Drent, zijn vierde van de middag maakte: 1-7.
In het laatste kwart kwam Samuel weer terug in het veld en speelde sterk. Ens-Kraggenburg kreeg nog een eretreffer: 2-7. Maar Olde Veste sloot af in stijl — Jayden vond Aiden Spijkerman met een mooie pass, die door de verdediging slalomde en koel afrondde: 2-8!
Wat. Een. Wedstrijd.
Een klinkende 2-8 overwinning voor Olde Veste JO11-2 – vol strijd, lef en teamspirit. 💛💙
Volgende week wacht de kraker:
VV Steenwijk JO11-1 – Olde Veste JO11-2
🔥 We gaan er vol voor – let’s go Olde Veste! 🔥