• Bestuur

  • Elbert Jan Hesse
  • Martin van 't Veen
  • Henk Zwoferink
  • Jan Kik
  • Benno Hellinga
  • Dirk Gerrits
  • Jacques Wagteveld
  • Verdeling

    Naam Mail Rol Portfeuilles 
    Elbert Jan Ejhesse@oldeveste.com Voorzitter BG kantine
    Toernooi (schoolvoetbal en toernooien die niet onder BG Jeugd vallen)
     
     
    Martin Mvtveen@oldeveste.com Secretaris Commissie: PR & communicatie
    PR: fotografen
    Commissies: MvA plus (MvA, OAT)
     
    Henk Hzwoferink@oldeveste.com Penningmeester Commissie: Financiële zaken en ledenadministratie
    BG Jeugd
    Toernooicommissie Jeugd
     
    Benno Bhellinga@oldeveste.com Bestuurslid facilitaire zaken BG BAM
    55+ groep
     
     
    Jan Jkik@oldeveste.co Bestuurslid Commerciële zaken BG CZ
    Commissie: vrijwilligers
    Commissie: kleding
     
    Dirk Dgerrits@oldeveste.com Bestuurslid Technische Zaken BG TZ
    Klankbordgroep
     
     
    Jacques jWagteveld@oldevete.com Bestuurslid algemeen