Met ingang van het seizoen 2026-2027 is Wesley Volken uit Zwartsluis de nieuwe trainer van Olde Veste 2.
Wesley is vier jaar trainer geweest bij Olympia ’28 in Hasselt, waar hij respectievelijk de O19-1 en het tweede elftal onder zijn hoede had.
Olde Veste 2 is een mix van jonge talenten en een ervaren kern en draait momenteel mee in de top van de reserve hoofdklasse. Er wordt onder meer gespeeld tegen gerenommeerde verenigingen als ACV, Urk en Harkemase Boys.
Het hogere niveau van de reserve hoofdklasse ziet Wesley als een mooie uitdaging. Daarnaast kijkt hij ernaar uit om bij een divisionist als Olde Veste een kijkje in de ‘trainerskeuken’ te nemen.
De technische commissie wenst Wesley veel plezier en succes en heeft alle vertrouwen in een mooie samenwerking!